Pálení slinivky a žaludku?

Petra087
11.1.19 17:54

Pálení slinivky a žaludku?

Prosim vas o radu. Mam zacpu cca 12 dni. Byla jsem s tim u lékaře. Nedavno me ale zaclo palit mezi zebry..dole (oblast slinivky asi). Dneska to je snad nejhorší..koukla jsem na net a hned mi tam vyskocila rakovina zaludku atd..to me vydesilo a tak jsem letela do nemocnice, tam ale nikdo nebyl..jen chirurg..takze me poslali domu…
Nevite prosim vas, co by to mohlo byt? Jsem z toho opravdu špatná, dekuji. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1721
11.1.19 18:16
@Anonymní píše:
Prosim vas o radu. Mam zacpu cca 12 dni. Byla jsem s tim u lékaře. Nedavno me ale zaclo palit mezi zebry..dole (oblast slinivky asi). Dneska to je snad nejhorší..koukla jsem na net a hned mi tam vyskocila rakovina zaludku atd..to me vydesilo a tak jsem letela do nemocnice, tam ale nikdo nebyl..jen chirurg..takze me poslali domu… Nevite prosim vas, co by to mohlo byt? Jsem z toho opravdu špatná, dekuji :zed:

To je teda divný, že tě poslali domů. Když tam byl chirurg, mohl tě zrovna vzít na sál a odoperovat, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11755
11.1.19 18:18

Projímadlo jsi zkoušela????
Nevím to je divné, že tě poslali domů…zašla bych co nejdříve k praktický, ať ti dá nějaký žádanky nebo něco…Ale hned bych v tom nehledala rakoviny atd…!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
11.1.19 18:19

Bolesti bricha a nahla prihoda brisni, docela o kejhák pro doktora, poslat pacienta domů. Ale ja se nedivim, resp. neprekvapuje me to, po mych zkusenostech. Odjela bych okamzitě do vetší nemocnice. Nejlepe krajske a byla bych hodne asertivni, pokud by me chteli opet poslat domu bez vysetření. Rakoviny bych se ale nebála. Spíš zánětu slinivky…

Příspěvek upraven 11.01.19 v 18:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
11.1.19 18:22

Kamarád ze záchranky nedávno na něco podobného nadával, že baba měla x dní zácpu, ale o doktorovi nešla až pak šlo o průser a volali záchranku.

Takže bych se nebála jít na pohotovost, tohle si doma nevyřešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
9017
11.1.19 18:37

Nikdo nebyl v nemocnici? 8o
Se slinivkou na Internu, nebo chirurgii…vezmou ti krev a podle krve se uvidí co dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18440
11.1.19 18:47

Do nemocnice se chodi s akutnimi zalezitostmi, tohle nejspis tak akutni nebylo, kdyz te poslali domu. Kdybys necetla o rakovine zaludku, sla bys tam?. Mmch slinivka nepali a kdybys mela akutni zanet, tak se rozhodne nenechas pustit domu, to ti garantuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.19 07:56
@mroe píše:
Do nemocnice se chodi s akutnimi zalezitostmi, tohle nejspis tak akutni nebylo, kdyz te poslali domu. Kdybys necetla o rakovine zaludku, sla bys tam?. Mmch slinivka nepali a kdybys mela akutni zanet, tak se rozhodne nenechas pustit domu, to ti garantuju.

Měla jsem akutní zánět slinivky a poznal to dr na chirurgii. Poslal mě na internu ať mě hospitalizují a tam mě doktor poslal domů, že mám přijít druhý den na ko. Upřímně, myslela jsem, že je to zaseknutý kamínek ve žlučovodu (což byl), ale, že je to už rozjeté jsem nepoznala, protože jsem nezvracela. To přišlo až druhý den, kdy mě ten samý doktor na interně přijal na pokoj

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama