Pálení slinivky a žaludku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 17:54
Pálení slinivky a žaludku?

Prosim vas o radu. Mam zacpu cca 12 dni. Byla jsem s tim u lékaře. Nedavno me ale zaclo palit mezi zebry..dole (oblast slinivky asi). Dneska to je snad nejhorší..koukla jsem na net a hned mi tam vyskocila rakovina zaludku atd..to me vydesilo a tak jsem letela do nemocnice, tam ale nikdo nebyl..jen chirurg..takze me poslali domu…
Nevite prosim vas, co by to mohlo byt? Jsem z toho opravdu špatná, dekuji. :zed:

Reakce:
Proto02
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 11.01.19 18:16
@Anonymní píše:
Prosim vas o radu. Mam zacpu cca 12 dni. Byla jsem s tim u lékaře. Nedavno me ale zaclo palit mezi zebry..dole (oblast slinivky asi). Dneska to je snad nejhorší..koukla jsem na net a hned mi tam vyskocila rakovina zaludku atd..to me vydesilo a tak jsem letela do nemocnice, tam ale nikdo nebyl..jen chirurg..takze me poslali domu… Nevite prosim vas, co by to mohlo byt? Jsem z toho opravdu špatná, dekuji :zed:

To je teda divný, že tě poslali domů. Když tam byl chirurg, mohl tě zrovna vzít na sál a odoperovat, ne?

ametyst
Extra třída :D 11346 příspěvků 11.01.19 18:18

Projímadlo jsi zkoušela????
Nevím to je divné, že tě poslali domů…zašla bych co nejdříve k praktický, ať ti dá nějaký žádanky nebo něco…Ale hned bych v tom nehledala rakoviny atd…!

sediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 11.01.19 18:19

Bolesti bricha a nahla prihoda brisni, docela o kejhák pro doktora, poslat pacienta domů. Ale ja se nedivim, resp. neprekvapuje me to, po mych zkusenostech. Odjela bych okamzitě do vetší nemocnice. Nejlepe krajske a byla bych hodne asertivni, pokud by me chteli opet poslat domu bez vysetření. Rakoviny bych se ale nebála. Spíš zánětu slinivky…

Příspěvek upraven 11.01.19 v 18:27

Waterfall
Kecalka 485 příspěvků 11.01.19 18:22

Kamarád ze záchranky nedávno na něco podobného nadával, že baba měla x dní zácpu, ale o doktorovi nešla až pak šlo o průser a volali záchranku.

Takže bych se nebála jít na pohotovost, tohle si doma nevyřešíš.

amazon
Echt Kelišová 8791 příspěvků 11.01.19 18:37

Nikdo nebyl v nemocnici? 8o
Se slinivkou na Internu, nebo chirurgii…vezmou ti krev a podle krve se uvidí co dál

mroe
Extra třída :D 14879 příspěvků 11.01.19 18:47

Do nemocnice se chodi s akutnimi zalezitostmi, tohle nejspis tak akutni nebylo, kdyz te poslali domu. Kdybys necetla o rakovine zaludku, sla bys tam?. Mmch slinivka nepali a kdybys mela akutni zanet, tak se rozhodne nenechas pustit domu, to ti garantuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 07:56
@mroe píše:
Do nemocnice se chodi s akutnimi zalezitostmi, tohle nejspis tak akutni nebylo, kdyz te poslali domu. Kdybys necetla o rakovine zaludku, sla bys tam?. Mmch slinivka nepali a kdybys mela akutni zanet, tak se rozhodne nenechas pustit domu, to ti garantuju.

Měla jsem akutní zánět slinivky a poznal to dr na chirurgii. Poslal mě na internu ať mě hospitalizují a tam mě doktor poslal domů, že mám přijít druhý den na ko. Upřímně, myslela jsem, že je to zaseknutý kamínek ve žlučovodu (což byl), ale, že je to už rozjeté jsem nepoznala, protože jsem nezvracela. To přišlo až druhý den, kdy mě ten samý doktor na interně přijal na pokoj

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >