Reklama

Absurdní nutkavé myšlenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 12:46
Absurdní nutkave myšlenky

Ahoj připadám si jak blázen..když se bavím s jakoukoliv ženou mám vsugerované že se ji nesmím dívat na prsa, aby si o mě nemyslela, že jsem divná či lesba, takže samozřejmě mě při každém rozhovoru sjíždí oči a je mi to nepříjemné se soustředit na 100 % oční kontakt..nikdy jsem s tím neměla problém ani nejsem lesbička..nějak mi to začlo když jsem se kolegyni podívala na triko a ona si ho hned zakryla svetrem a od té doby se mi to rozjelo a to ta ženská nemusí mít ani výstřih, vůbec mě její prsa nezajimají ale mám furt myšlenky nesmís se ji tam dívat nebo budeš za divnou!!nevím co s tím :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8713 příspěvků 03.10.18 12:48

Mohla bys to trochu víc rozepsat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 12:55
@Emimin7 píše:
Mohla bys to trochu víc rozepsat?

No vždy mi je s nějakou ženou nepříjemný rozovor, protože už se dopředu bojím, že by si o mě myslela že jsem nějaká divná nebo lesba když se ji při rozhovoru kouknu směrem na prsa..takže celý rozhovor je mi vžfy nepříjemný a snažím se soustředit na to abych se ji dívala do očí..ve skutečnosti mě vůbec jeji prsa nezajimaji a nikdy jsem to neresila kdyz jsem se pri rozhovoru sem tam podivala jinde a ted katastrofa nevim co s tim..asi mpc resim druhe :nevim:

mrav
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 03.10.18 12:57
@Anonymní píše:
No vždy mi je s nějakou ženou nepříjemný rozovor, protože už se dopředu bojím, že by si o mě myslela že jsem nějaká divná nebo lesba když se ji při rozhovoru kouknu směrem na prsa..takže celý rozhovor je mi vžfy nepříjemný a snažím se soustředit na to abych se ji dívala do očí..ve skutečnosti mě vůbec jeji prsa nezajimaji a nikdy jsem to neresila kdyz jsem se pri rozhovoru sem tam podivala jinde a ted katastrofa nevim co s tim..asi mpc resim druhe :nevim:

Já jsem chlap a taky se rád podívám na pěkná prsa. :mrgreen: Máš pravdu, moc to řešíš. :mavam:

Detsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 03.10.18 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj připadám si jak blázen..když se bavím s jakoukoliv ženou mám vsugerované že se ji nesmím dívat na prsa, aby si o mě nemyslela, že jsem divná či lesba, takže samozřejmě mě při každém rozhovoru sjíždí oči a je mi to nepříjemné se soustředit na 100 % oční kontakt..nikdy jsem s tím neměla problém ani nejsem lesbička..nějak mi to začlo když jsem se kolegyni podívala na triko a ona si ho hned zakryla svetrem a od té doby se mi to rozjelo a to ta ženská nemusí mít ani výstřih, vůbec mě její prsa nezajimají ale mám furt myšlenky nesmís se ji tam dívat nebo budeš za divnou!!nevím co s tím :zed: :zed: :zed:

Bojis se, ze jsi lesba a bránís se tomu ? Uz jsi nekdy zazila neco podobneho principu ? Myslím si, že podle popisu máš obsedantne- kompulzivni psychickou poruchu :kytka: :hug:. Ale musela by ses víc rozepsat.

Emimin7
Echt Kelišová 8713 příspěvků 03.10.18 13:02
@Anonymní píše:
No vždy mi je s nějakou ženou nepříjemný rozovor, protože už se dopředu bojím, že by si o mě myslela že jsem nějaká divná nebo lesba když se ji při rozhovoru kouknu směrem na prsa..takže celý rozhovor je mi vžfy nepříjemný a snažím se soustředit na to abych se ji dívala do očí..ve skutečnosti mě vůbec jeji prsa nezajimaji a nikdy jsem to neresila kdyz jsem se pri rozhovoru sem tam podivala jinde a ted katastrofa nevim co s tim..asi mpc resim druhe :nevim:

Jestli tě to fakt hodně trápí, možná je to slabší OCD. Chtělo by to nechat se proklepnout odborníkem.

Taače
Kecalka 260 příspěvků 03.10.18 13:08
@Anonymní píše:
Ahoj připadám si jak blázen..když se bavím s jakoukoliv ženou mám vsugerované že se ji nesmím dívat na prsa, aby si o mě nemyslela, že jsem divná či lesba, takže samozřejmě mě při každém rozhovoru sjíždí oči a je mi to nepříjemné se soustředit na 100 % oční kontakt..nikdy jsem s tím neměla problém ani nejsem lesbička..nějak mi to začlo když jsem se kolegyni podívala na triko a ona si ho hned zakryla svetrem a od té doby se mi to rozjelo a to ta ženská nemusí mít ani výstřih, vůbec mě její prsa nezajimají ale mám furt myšlenky nesmís se ji tam dívat nebo budeš za divnou!!nevím co s tím :zed: :zed: :zed:

Hele, moc přemýšlíš :D Taky to mám podobně a když začnu přemýšlet nad každým svým pohledem, tak to musím hlavně včas zastavit. A nejde jen o prsa cizích ženských, ale i takové blbosti jako hrbolek na hlavě při culíku, švidrající oči, kdy mám nutkání koukat na to ujíždějící, pupínek na čele (i když cítíš, že se ten člověk modlí, ať se tam nedíváš), slepené řasy,…to pak začneš být paranoidní, že každý ví kam se díváš. Většina lidí ale kouká a to bez jakýchkoliv výčitek a nikdo je nepodezírá, protože nad tím prostě nepřemýšlí a nenapadne je, že by to mohlo vypadat nevhodně :D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 03.10.18 13:23

Podle mě se většina lidí koukne, i žen. Jednou jsem mluvila s kolegyní, co normálně měla přítele, a ona mi najednou pohlédla do výstřihu a prohlásila, že mám pěkná prsa, že mi na ně pořád čumí :mrgreen: plno se koukne už jen proto, aby se porovnaly. Neřeš, je to normální ;)

honzek86
Kecalka 163 příspěvků 03.10.18 13:32

Asi desetkrát už se mi přiznala nějaká kamarádka (včetně mojí ženy), že na ulici skenují raději ženské, než chlapy :) Žádná není ani divná, ani lesba. My chlapi pohlednost stejného pohlaví nehodnotíme, fakt si při tom připadáme teple. Ženy to podle mě mají trochu jinak a dokážou ocenit krásu jiné ženy. Moc to řešíš. Klidně to zlom tím, že to otočíš - při každém rozhovoru se dotyčné podívej na prsa :D pokud si je kvůli tomu zakryje, divná je ona.
Když v práci potkám kolegyni, co je krásná už od kotníků, musím ji naskenovat celou :dance: nenechám si to ujít jen proto, že se stydím. Pokud jí vadí moje pohledy, ať nenosí minisukni, tak to beru já.

Příspěvek upraven 03.10.18 v 13:35

Detsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 03.10.18 13:34
@Anonymní píše:

Nechci strašit, bohuzel to fakt vypada na zminenou OCD. Todle neni jen ze zvedavosti ci porovnavani, jak to dělají ženy. Pokud ti v hlavě běhají myšlenky jako: co kdyz se ji podívám při rozhovoru na prsa a pak budu divná/pak budu lesba, jsou to obsese. Správně nazvané nepříjemné nutkave myšlenky. A ty kompulze to je to, ze te nikdy prsa nezajímaly a bránís se tomu, proč by ses vůbec podívala.
V podstate to zažije asi každý člověk, ale… :kytka:. Porucha.

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 03.10.18 13:36

taky souhlasim s OCD

alena.mo
Kecalka 163 příspěvků 03.10.18 13:52

A mas ty nutkavs myslenky jenom v tehlech situacích, nebo se ti to třeba stalo už i v jiné souvislosti, nebo v jiném pripade? Já si nemyslím, že ti musí byt nutne OCD. Pokud ti to zasahuje hodně do života a obtezuje Te to, tak bych urcite zašla za psychologem. Třeba by to šlo vyresit jenom nějakou terapii ;)

honzek86
Kecalka 163 příspěvků 03.10.18 14:45

OCD z toho bude, pokud tomu sama uvěří. Ať to hodí za hlavu, přestane to řešit a hodí se do pohody a kouká se ženským do očí, na prsa nebo kamkoliv jinam. Jak se říká - člověk je zdravý, dokud nezajde k lékaři :) u OCD to podle mě platí dvojnásob.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 04.10.18 00:53

Tak na ženské ňadra čumí každej, protože je prostě má, no…Co by se tak dalo čumět na chlapovi, když má hruď jak prkno.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 04.10.18 09:50
@honzek86 píše:
Ať to hodí za hlavu, přestane to řešit a hodí se do pohody

To ale nejde, znáte to s růžovým slonem?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >