Proplacení šeku a dluh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 18:59
Proplacení šeku a dluh

Dobrý den, omlouvám se za hloupý dotaz, ale nedá mi to spát. Musím si nechat proplatit šek v bance, ale mám u té banky dluh v prodlení. Samozřejmě se to chystám vyřešit, jen by mě zajimalo, jestli si banka tedy nestrhne ten dluh z propláceného šeku? Prosím poraďte. Děkuji vám.

Reakce:
Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 02.10.18 19:27

Samozrejme, ze jo.. nejdriv se vyrovna dluh u banky a pak ti vyplati to, na co mas narok… ale ty bys radsi penize a dluh, aby se zametl pod koberec, ze? :mrgreen: takhle to opravdu nefunguje :dance:

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 02.10.18 19:28

Ps . A nikdo te opravdu nenuti, aby sis musela nechat proplatit sek… to jen ty chces penize,tak nepis, ze MUSIS :lol:

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 02.10.18 19:37

Tak si nech proplatit šek, vyrovnej dluh a hned se ti bude spát dobře ne? Stejně se tomu nevyhneš, tak proč to protahovat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 19:50

Nejde mi o to to zamest pod koberec, jen potřebuji jednu vec zaplatit a za tri dny dostanu peníze na splacení dluhu. O to mi jde. Proto pisu, ze dluh samozřejmě resim. Šek by měl být vyplacen v hotovosti, proto se ptám, zda to plati i v tomto případě.

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 02.10.18 20:27
@Anonymní píše:
Nejde mi o to to zamest pod koberec, jen potřebuji jednu vec zaplatit a za tri dny dostanu peníze na splacení dluhu. O to mi jde. Proto pisu, ze dluh samozřejmě resim. Šek by měl být vyplacen v hotovosti, proto se ptám, zda to plati i v tomto případě.

Tak se zeptej v bance, to je asi nejjednodussi :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >