Reklama

Soutěž a hlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Halamka
Závislačka 3561 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 05:22
Soutěž a hlasy

Tak si ráno brouzdám na fb a narážím na skemrani o hlas do soutěže. Jelikož mám na podobné akce osypy, tak na to kliknu, abych dala hlas jinam a najednou jsem na emimi a soutěži Fisher Price.

Tak jsem jen chtěla říct všem maminkám, které snad soutěží poctivě, že vyhraje nikolaPestova :pocitac:, která honí hlasy na fb.
Sice mě to nemusí zajímat, ale štve mě to..

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7336 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 06:32

@Halamka taky mi to vadí,ale neuděláš nic..ignoruj to ;) Já na to škemrání dokonce narazila i tady s názvem Můžu vás poprosit :lol: :roll:

Levandulina
Kelišová 5362 příspěvků 8 inzerátů 02.10.18 06:41

Tyhle soutěže nemám ráda. Tam nejde vůbec o fotku, ale o to, kdo se jak snaží tu svojí fotku propagovat.

Halamka
Závislačka 3561 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 06:43

@lucynka25 no jo, to je vtipný :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 6692 příspěvků 02.10.18 07:45

Se.rou to do všech skupin na fb :roll: A ještě jsou dotčené, když jim tam někdo napíše, že na jejich děcko není nikdo zvědavej a že to v dané skupině nemá co dělat :roll:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 02.10.18 08:00
@Levandulina píše:
Tyhle soutěže nemám ráda. Tam nejde vůbec o fotku, ale o to, kdo se jak snaží tu svojí fotku propagovat.

souhlasím. Celkově mi uniká smysl takových soutěží.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32444 příspěvků 02.10.18 08:19

Zrovna jsem to psala i vedle,že jedna má skupinu lidí a každou cca hodinu to obnovuje .Prý se dá hlasovat každou hodinu ,takže vždy naběhnou a zahlasují.To mi opravdu nepřijde v pořádku .To není o nejhezčím miminku ,ale o tom kdo sežene nejvíc lidí.

admin
Extra třída :D 11001 příspěvků 02.10.18 09:22

Dobrý den,
cen je spoustu, takže určitě vyhrají i ty, které hlasy získávají méně invazivním způsobem. :) @lucynka25. Diskuzi jsem uzamkla a smažu ji.

:kytka:
Monika

lucynka25
Kelišová 7336 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 09:48

@admin :palec:

LLenule111
Závislačka 3337 příspěvků 4 inzeráty 02.10.18 09:55

Tohle je stejně ŠPATNĚ vymyšlená soutěž, hodně dětí soutěží bez hračky a je to nefér, vůči ostatním! JINAK je i špatné to, že se děti stále posouvají dál a dál dozadu a ty určité kterým posílám hlasy, musím stále hledat! Nemají stálé místo v pořadníku a ty co jsou na té první stránce s nejvyšími počty hlasů, mají své stejné místo a lidé je nemusí hledat mezi dalších 2000 fotek dětí s hračkou, ale i bez hračky..např.dítě novorozenec bez hračky, dítě v přírodě bez hračky, jen obličej dítěte, dítě ve vozíku..a ještě mají více hlasů, než ti ostatní s hračkou. :? Copak je to fér?? Ale FB asi vede no, bohužel.. Cen je pouze 20 ne? A fotek je tam momentálně kolem 2000 i s těmi co nesplňují pravidla.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >