Soutěž a hlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 02.10.18 05:22
Soutěž a hlasy

Tak si ráno brouzdám na fb a narážím na skemrani o hlas do soutěže. Jelikož mám na podobné akce osypy, tak na to kliknu, abych dala hlas jinam a najednou jsem na emimi a soutěži Fisher Price.

Tak jsem jen chtěla říct všem maminkám, které snad soutěží poctivě, že vyhraje nikolaPestova :pocitac:, která honí hlasy na fb.
Sice mě to nemusí zajímat, ale štve mě to..

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 06:32

@Halamka taky mi to vadí,ale neuděláš nic..ignoruj to ;) Já na to škemrání dokonce narazila i tady s názvem Můžu vás poprosit :lol: :roll:

Levandulina
Kelišová 5747 příspěvků 18 inzerátů 02.10.18 06:41

Tyhle soutěže nemám ráda. Tam nejde vůbec o fotku, ale o to, kdo se jak snaží tu svojí fotku propagovat.

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 02.10.18 06:43

@lucynka25 no jo, to je vtipný :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 02.10.18 07:45

Se.rou to do všech skupin na fb :roll: A ještě jsou dotčené, když jim tam někdo napíše, že na jejich děcko není nikdo zvědavej a že to v dané skupině nemá co dělat :roll:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 02.10.18 08:00
@Levandulina píše:
Tyhle soutěže nemám ráda. Tam nejde vůbec o fotku, ale o to, kdo se jak snaží tu svojí fotku propagovat.

souhlasím. Celkově mi uniká smysl takových soutěží.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32521 příspěvků 02.10.18 08:19

Zrovna jsem to psala i vedle,že jedna má skupinu lidí a každou cca hodinu to obnovuje .Prý se dá hlasovat každou hodinu ,takže vždy naběhnou a zahlasují.To mi opravdu nepřijde v pořádku .To není o nejhezčím miminku ,ale o tom kdo sežene nejvíc lidí.

admin
Extra třída :D 11310 příspěvků 02.10.18 09:22

Dobrý den,
cen je spoustu, takže určitě vyhrají i ty, které hlasy získávají méně invazivním způsobem. :) @lucynka25. Diskuzi jsem uzamkla a smažu ji.

:kytka:
Monika

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 09:48
LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 09:55

Tohle je stejně ŠPATNĚ vymyšlená soutěž, hodně dětí soutěží bez hračky a je to nefér, vůči ostatním! JINAK je i špatné to, že se děti stále posouvají dál a dál dozadu a ty určité kterým posílám hlasy, musím stále hledat! Nemají stálé místo v pořadníku a ty co jsou na té první stránce s nejvyšími počty hlasů, mají své stejné místo a lidé je nemusí hledat mezi dalších 2000 fotek dětí s hračkou, ale i bez hračky..např.dítě novorozenec bez hračky, dítě v přírodě bez hračky, jen obličej dítěte, dítě ve vozíku..a ještě mají více hlasů, než ti ostatní s hračkou. :? Copak je to fér?? Ale FB asi vede no, bohužel.. Cen je pouze 20 ne? A fotek je tam momentálně kolem 2000 i s těmi co nesplňují pravidla.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >