Léky při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:16
Léky při menstruaci

Ahoj holky,
chtěla bych se poradit o nějaké možnosti léku které opravdu zabírají při bolestivé menstruaci. Ty první dny jsou někdy opravdu na umření. Dřív zabral aulin když bylo hodně zle, ale poslední dobou nepomůže ani ten.
Chtěla bych spíš něco přírodního aby člověk do sebe furt necpal chemii.

Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 01.10.18 12:19

Tak přírodní moc neporadím, mě se ulevilo po bylinkových vložkách, ale na bolest spolehlivě funguje algifen.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:20

Pupalkovy olej, dlouhodobe, preventivne.

Uživatel je onlinehapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 01.10.18 12:22

Algifen, ale prirodni zrovna teda neni :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:23

@LenkaN26
U ně už i Algifen selhal. O přírodní mi spíš jde kvůli tomu, že většina léku ovlivňuje sráženlivost krve a ty já brát nesmím. Četla jsem někde, že je dobrý i mensicol, ale zkušenost s tím nemám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >