Reklama

Zdá se mi o bývalém spolužákovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:25
Zdá se mi o bývalém spolužákovi

Bude vám to připadat divný, ale tak minimálně jednou týdně se mi zdá o spolužákovi že základky :D někdy i třeba dvě noci za sebou :D nejsem s ním v kontaktu, nevidame se vůbec, neviděli jsme se deset roků snad :D Ale prostě pořád se mi o něm zdá, což nechápu. :D Jsou to vesměs sny, že jsme spolu. Nikdy jsme spolu ale nebyli :) Trvá to už pár měsíců :D Nevíte čím by to mohlo být :D

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 30.09.18 21:45

Něco v podvědomí? Nebylas do něj někdy zamilovaná? Třeba potřebuje tvou pomoc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:48

Me se zase zda o mem byvalem :-( . Nejsem s nim uz pet let a 4 roky se mi o nem zda. Ale ja vim ze mi chybi :-(. Ze to jeste neni pryc. A pritom jsem to ukoncila ja. Kvuli svemu nynejsimu muzi se kterym mam dve deti. Anonym
Citlive tema

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:57
@Anonymní píše:
Me se zase zda o mem byvalem :-( . Nejsem s nim uz pet let a 4 roky se mi o nem zda. Ale ja vim ze mi chybi :-(. Ze to jeste neni pryc. A pritom jsem to ukoncila ja. Kvuli svemu nynejsimu muzi se kterym mam dve deti. Anonym
Citlive tema

Jako by jsi psala o me :( , jen ja mam jen jedno dite

lucynka25
Kelišová 7362 příspěvků 2 inzeráty 30.09.18 22:28

To mam taky :mrgreen:
Nebo takhle, uz 11 let jsem se svym manzelem a porad se mi zdalo o mým bývalým priteli,který me podvadel s kamaradkama a proste vsude kde mohl, tak 1× tydne se mi o nem zdalo..
Na jare jsme meli takovy sraz s kamarady kde byl i on,ja se trochu picla,tak jsem mu to vse vyčetla :mrgreen: on se omluvil a ze to toho lituje a me se ulevilo.Od te doby ani jeden sen o něm. :palec:

Asi s nim mas neco nedoreseneho a v podvědomí te to uzira :think:

tasa
Echt Kelišová 8995 příspěvků 30.09.18 23:18

Mě se vždycky zda o nějakým chlapovi,když mě naštve manžel. myslím tím nejen bývalého,ale zdá se mi o někom zajímavém,to zase jo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 23:20

Mluvíš mi z duše…Já mám to samé..jen s rozdílem,že jsem byla dloooouho do spolužáka zabouchla…ale on mě nikdy nechtěl …už jsem ho asi 5 let neviděla,ale moc bych chtela

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 08:50

Mě se tak občas také zdá o spolužákovi že ZŠ.asi 6 let se mi strašně líbil, ani plouzak jsme spolu netancili :( možná jsem se mu i líbila, ale ne tak moc aby se vyjádřil a vím že na něho holky hodně letěli ale vzdy měl něco s holkama z vedlejší třídy..na tridni srazy nechodí :(( a to jsem vdaná, malé dítě :) no prostě podvědomí…

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 01.10.18 12:24

Překlep..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >