Reklama

Příze - kde a jakou objednáváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

finduska
Extra třída :D 13739 příspěvků 30.09.18 11:37
Příze- kde a jakou objednáváte?

Zdravím. Hačkovala jsem naposledy před 7lety a to jsem vždy kupovala přímo v galanterce.Ale teď se nikam nedostanu a chtěla bych si chvíle v posteli zkrátit hackovanim.
Je tu někdo kdo materiál objednává? :think:

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 30.09.18 11:45

Je spousta e-shopů.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 30.09.18 11:52

Ahoj, také háčkuji, objednávám z www.mojegalanterka.cz. Majitelka e-shopu má i skupinku na FB, kde je přes 40 000 členů. Chodí se tam vzájemně inspirovat a radit si. V normální galanterii kupuji přízí jen třeba na čepici, při větší spotřebě se to nevyplatí. A jakou? Záleží na tom, co máš v plánu…

finduska
Extra třída :D 13739 příspěvků 30.09.18 11:57

@Aduš8 ja prave jeste ani nevím.zatim mam čepici pro sebe.ale ti jsem hackovala pred mesicem????????ted si ji asi schovám az na další rok.no nejake čapky.A pak jsem koukala na nějaká zvířátka apod. Prizi jsem kupovala vždy brala u nás co prostě měli ????četla jsem o Camilla a Katka..

finduska
Extra třída :D 13739 příspěvků 30.09.18 11:58

@-Evka- jo tak to jsem právě zjistila :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ale nějak si nemůžu vybrat :mrgreen: Tak jsem chtěla zkušenosti

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 30.09.18 12:05

@finduska já zvířátka háčkuji z Camilly,značku neřeším (jsou asi tři). Dá se prát i já 60°C,přežije i vyvaření. Některé ženské háčkují z Jeans,to je směs akrylu a bavlny,na mě je moc skřípavá. A čepice podle období,podzimní jsou z té Jeans super na zimu to chce nějaký akryl. Já dělám i z Dolphin,je to taková ta ňuňací,hodně lidí to kritizuje,je to chlupatka a polyester. Pro děti je ale na zimu nejlepší merino,má úžasné vlastnosti. Hřeje,ale nepotí se. Ale jestli máš FB,najdi si tu skupinku,tam to najdeš všechno. Stačí zadat otázku do lupy. A k tomu hromada inspirace, návodů zdarma.

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 12:18

zkus https://www.klubickovna.cz/

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 30.09.18 20:24

Většinou kupuju na ganella.cz nebo mojegalanterka.cz. Na trénování nebo zvířátka stačí bavlnky typu Camilla nebo Katka, na čepice a dětské oblečky miluju klubíčka od Dropsu, zvlášť merinová (oproti merinu od Vlnapu je to o několik kategorií výš, už jenom ta radost z toho pracovat). Baby merino, cotton merino, big merino nebo směsi s alpakou, hedvábím. Drahé je to teda jak pes (ale třeba ganella má teď 30% slevu, nevím dokdy), ale fakt je to znát.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >