Pracovní pohovor - co na sebe, a co udělat se sebou?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva valoi
Extra třída :D 11430 příspěvků 30.09.18 11:34
Pracovní pohovor - co na sebe a co udělat se sebou?(

Končí mi rodičovská a příští týden mě čekají dva, možná tři pracovní pohovory. Problém je, že prostě nemám šmrnc, nemám co na sebe a nemám ani řasenku, protože jsem se prostě nikdy nemalovala a trochu se obávám, že s tím snad ani nechci na prahu čtvrté dekády začínat.(
S dětmi jsme trávila a trávím čas v lese, v bazénu a na stadiónech, jdu na nákup, semtam něco vyřídit na úřad či k doktorovi. Ale tam mi stačí nějaké pěkné legíny či džíny, lepší triko, vlasy si sepnu do skřipce a jde se…
Na pohovor, myslím, bych měla přijít oblečené lépe, možná bych seměla decentně nalíčit a umýt si ruce od toho, jak už týden sbírám a loupu ořechy.

Jsem silnější postavy, ale nejsem vyloženě obluda. Nicméně když jsem šla teď kolem zrcadla, napadlo mě, že bych měla ty nejlepší předpoklady na pracovní pozici strašák do zelí.
O nehtech nemluvím, namalovat se neumím, ve skříni úbor do lesa. A co teď s tím?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 30.09.18 11:37
@eva valoi píše:
Končí mi rodičovská a příští týden mě čekají dva, možná tři pracovní pohovory. Problém je, že prostě nemám šmrnc, nemám co na sebe a nemám ani řasenku, protože jsem se prostě nikdy nemalovala a trochu se obávám, že s tím snad ani nechci na prahu čtvrté dekády začínat.(
S dětmi jsme trávila a trávím čas v lese, v bazénu a na stadiónech, jdu na nákup, semtam něco vyřídit na úřad či k doktorovi. Ale tam mi stačí nějaké pěkné legíny či džíny, lepší triko, vlasy si sepnu do skřipce a jde se…
Na pohovor, myslím, bych měla přijít oblečené lépe, možná bych seměla decentně nalíčit a umýt si ruce od toho, jak už týden sbírám a loupu ořechy.Jsem silnější postavy, ale nejsem vyloženě obluda. Nicméně když jsem šla teď kolem zrcadla, napadlo mě, že bych měla ty nejlepší předpoklady na pracovní pozici strašák do zelí.
O nehtech nemluvím, namalovat se neumím, ve skříni úbor do lesa. A co teď s tím?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 22 inzerátů 30.09.18 11:39

Je čas vyrazit na nákupy, obnovit šatník a něco z drogerie by se taky mohlo hodit ;) Na jaké pracovní pozice se hlásíš?

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 30.09.18 11:39

Na jake pozice se hlasis ;)? Bude rozdil prodavacka v Albertu ci pracovnik v bance :).

Jahru
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 30.09.18 11:39

Záleží co je to za pracovní pozici :mrgreen: Na pracovnici banky asi budou jiné požadavky než na IT nebo dělnici ;)

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 30.09.18 11:41

@eva valoi zalezi, na jakou se hlasis pozici. pikud nekam „k pasu“, budou na pohovor stacit i ty dziny a lepsi tricko. jinak bych navrhovala vzit kamaradku a vyrazit na nakupy. pomerne slusny pomer kvality a ceny a kancelarske obleceni maji treba v Orsay, zajimave saty jsem videla i v Tescu, rada F+F. spis jde o to, jestli chces kalhoty a k tomu halenku a nebo preferujes sukne nebo saty.

Příspěvek upraven 30.09.18 v 11:42

eva valoi
Extra třída :D 11430 příspěvků 30.09.18 11:41

Na jednu střední školu a pak jsem poslala cv na administrativní pozici, ale nemám k tomu bližší informace, nevím tedy, jestli bych byla zavřená v kanceláři, nebo musela třeba jednat i se zákazníky. A o tu mi jde, že tam nemůžu přijít tak, jak jsem zvyklá.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 30.09.18 11:42

No, zalezi kam se hlasis. Namalovana bejt nutne nemusis, ale aspon tu rasenku bych pouzila, mozna jeste nejakej tonovanej balzam na rty, to taky udela svoje. Dziny, pokud mas nejaky obycejny a nerozdrbany, bych klidne pouzila, ale opet zalezi, co je to za pozici. A k tomu treba svetrik, kosili, halenku. Ruce si umyt je snad samozrejmost, stejne tak upravit nehty. Vlasy samozrejme umyt a nechala bych je rozpusteny, ne ve skripci, ale to je na kazdym, jak preferuje, me sepnuty vlasy evokujou to, ze si je nekdo nestihl umyt.

Pokud je to nejaka bezna kancelarska pozice, kde nemusis bejt denne v kontaktu s x lidma, nevidela bych problem. Pokud vyssi pozice, kde budes reprezentovat, tak tam bych v dzinach urcite nesla.

iiiv
Extra třída :D 10977 příspěvků 30.09.18 11:45

hlavně být čistá, upravená. Volila bych nějaké formálnější oblečení.

unuděná
Kelišová 5598 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 11:46

nerikej,ze nemas alespon jedno obleceni pro lepsi prilezitost? (divadlo,svat­ba,vecere) Pokud fakt ne,tak bych doporucila koupit alespon sacko a sukni,nebo lepsi kalhoty.Udelej si vecer zkraslovani,ne­myslim,ze musis byt nutne namalovana a nacesana,uz vubec nemusis mit nalakovane nehty.ale jde o to,abys pusobila ciste a upravene.

eva valoi
Extra třída :D 11430 příspěvků 30.09.18 11:47

@unuděná Mám v čem jít do divadla nebo na ples. Ale to zrovna bych tedy na pohovor nebrala.

eva valoi
Extra třída :D 11430 příspěvků 30.09.18 11:48

Zítra jsem chtěla jet něco pokoupit a včera večer malej 39 horečka. Pěkně mi to začíná. :mrgreen:

unuděná
Kelišová 5598 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 11:54
@eva valoi píše:
@unuděná Mám v čem jít do divadla nebo na ples. Ale to zrovna bych tedy na pohovor nebrala.

no a proc ne?pokud to zrovna neni velka vecerni :mrgreen: Minimalne mas tedy nejake slusne boty a sako/svetrik/ha­lenku.Kdyz to sikovne nakombinujes,tak to je podle me uplne ok.Otazka pak je,pokud te vezmou na nejakou administrativni pozici,zda tak nebudes muset chodit denne.To by jiste chtelo vetsi zasah do satniku.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 30.09.18 11:58

Já bych si na tvém místě vzala dlouhé halenko-šaty, legíny, hezký boty a sáčko. Upravila bych si vlasy a dala jen opravdu jemné líčení - řasenku, možná zvýraznit obočí, jestli jsi světlejší typ a lesk na rty nebo barevný jelení lůj. ;)

eva valoi
Extra třída :D 11430 příspěvků 30.09.18 11:59

@unuděná No to asi ano. ALe mně jde trochu i o to, jestli se v tom budu vůbec cítit dobře.
Já třeba bych si nikdy nenechala udělat umělé nehty, byť se to dnes nosí. Připadá mi to nepraktické a prostě se mi to vůbec nelíbí. Nic proti těm, kteří je mají. Ale mám prostě pocit, že je to dnes skoro nutnost, na kterou já prostě nejsem ochotná přistoupit.
Nevím prostě, jestli v tom kostýmu nebudu působit divně, směšně…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >