Vzor krásy?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 14:42
Vzor krasy?

Jsem zdesena, jake zeny maji byt vzorem krasy 8o Nejkrásnější divky v plavkach? Nezdrave vypadajici vyzabliny, co na nich chrasti kosti 8o Pak nemaji pubertacky padat do anorexie… Je tady nekdo, komu se tohle libi? https://www.super.cz/…ikinach.html

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 02.10.18 14:45

Mne na fotkách nepřijdou nijak hrozne vychrtle. Az na tu Nicoĺl, ta je moc hubena. Jinak bych řekla relativně normální mladé holky

Ano Andromeda
Kecalka 109 příspěvků 02.10.18 14:55

To je miss anorexia asi :poblion: :zed:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 02.10.18 15:00

Tak mě přijdou ještě relativně normální. Například oproti dceři Cindy Crawford https://www.super.cz/…-stehna.html
Vadí mi oba extrémy, které pro mě nyní představuje Kaia i Tess Holiday. Modelky bych si představovala v konfekčních velikostech tak 36-42, ani vychrtlé, ani obézní.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 02.10.18 15:05

@Pajka89 já nemusím hlavně povrchní Tánu Makarenko, která holky peskuje, že nabraly dvě tři kila :roll: S tím jejím umělým ks :? obličejem 8)
Jinak dnešní modu a estetické ideály řídí z velké části homosexuální návrháři a anorektičky typu Victorie Beckham ;) Tomu odpovídá a vzhled topmodelek :think:
Běžní chlapi mají estetické vzor trochu jinde :think: Čímž nemyslím obezitu, ale přirozenou štíhlost až plnoštíhlost :think:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 02.10.18 15:08

Taky mi přijdou vcelku normální, ale nelíbí se mi. Mám raději ženské tvary. Celý svět modelingu je ujetý, to oblečení které tam často předvádí, by si normální člověk na sebe neoblékl. Stejně tak kdyby se vedle sebe postavily dvě stejné ženy a jedna měla postavu Nicolle a druhá postavu Kelly Brooks, tak si myslím že 90% mužů by si vybralo tu Kelly :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 02.10.18 15:08
@Pajka89 píše:
Jsem zdesena, jake zeny maji byt vzorem krasy 8o Nejkrásnější divky v plavkach? Nezdrave vypadajici vyzabliny, co na nich chrasti kosti 8o Pak nemaji pubertacky padat do anorexie… Je tady nekdo, komu se tohle libi? https://www.super.cz/…ikinach.html

ony bohužel spíš padaj do špekatosti

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 02.10.18 15:09
@Helileli píše:
Tak mě přijdou ještě relativně normální. Například oproti dceři Cindy Crawford https://www.super.cz/…-stehna.html
Vadí mi oba extrémy, které pro mě nyní představuje Kaia i Tess Holiday. Modelky bych si představovala v konfekčních velikostech tak 36-42, ani vychrtlé, ani obézní.

Souhlasím :palec: A Kaia Gerber je hrozně vychrtlá, nic pěkného na tom nevidím ;)
Extrémy typu Iskra lawrwnce (nebo jak se jmenuje), která se bez rozpaků polonahá vyvalí na instagram, mi taky nesedí :think: Trochu soudnosti by to chtělo :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 02.10.18 15:12
@Havran007 píše:
Taky mi přijdou vcelku normální, ale nelíbí se mi. Mám raději ženské tvary. Celý svět modelingu je ujetý,to oblečení které tam často předvádí, by si normální člověk na sebe neoblékl. Stejně tak kdyby se vedle sebe postavily dvě stejné ženy a jedna měla postavu Nicolle a druhá postavu Kelly Brooks, tak si myslím že 90% mužů by si vybralo tu Kelly :)

jo, to kolikrát ani nevěřím svým očím, co všechno je „móda“ :roll: A těch prachů a surovin, co tahle marnost sežere :think:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 02.10.18 15:15

Mně spíš přijde, že dneska je normou být pořádně oplácaná. Holky mi přijdou normální. Každý ať si vypadá, jak chce, ne?

GabinkaCh
Závislačka 2521 příspěvků 02.10.18 15:18

Mě se to líbí

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 02.10.18 15:31
@Pajka89 píše:
Jsem zdesena, jake zeny maji byt vzorem krasy 8o Nejkrásnější divky v plavkach? Nezdrave vypadajici vyzabliny, co na nich chrasti kosti 8o Pak nemaji pubertacky padat do anorexie… Je tady nekdo, komu se tohle libi? https://www.super.cz/…ikinach.html

Podívej se někdy kolem sebe, dneska je každá druhá hrdý špekáček, což mně osobně přijde otřesné. Dnes jakmile si dovolíš naznačit, že 90 kg ve 20 letech je fakt moc, tak tě všichni zj.ebou, že bude mít chudinka anorexii z takových řečí. Právě sem se obrátil boj s anorexií, budeme všichni tlustí. A co, aspoň budou mít v IKEMu dost práce s těmi zatučněnými srdci, které to už ve čtyřiceti neutáhnou.

Lalelale
Závislačka 2688 příspěvků 02.10.18 15:43

@Pajka89 to asi byla prestižní soutěž, když holky vyhrály CELOU láhev šampanského :mrgreen: pro mě všechny tři vzor velice tuctové „krásy“, jedna navíc nezdravě oranžová. Vypadat bych tak nechtěla. Nicméně, co čekat od článku na super.cz

Anny A
Kecalka 139 příspěvků 02.10.18 15:44

Take se mi to libi. Sama jsem dost stihla, jim vic nez dost, ale nepriberu, ikdybych se sebevic snazila. Mam proste rychle spalovani.

Nechci nikoho urazit, ale vzdy mi prijde, ze kdo odsuzuje stihle zeny, tak to proto, ze ma problem s nadvahou a jde spis o závist. Vety typu najez se nebo jsi osklive vyhubla mi rikaji jen silne zeny. Dnes se lide (co maji kila navic) snazi protlačit, ze normalni je byt pri tele, ale ani v historii, to tak nebylo a normální to neni. Normalni je mit zdrave telo a s tim souvisi i zdrava vaha. Nemyslim par kilo navic, ale byt obezni je nezdrave. - Jen ma zkusenost a nazor. At si kazdej dela co chce…

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 02.10.18 15:48
@radkka píše:
Mně spíš přijde, že dneska je normou být pořádně oplácaná. Holky mi přijdou normální. Každý ať si vypadá, jak chce, ne?

kdyby měly o trochu pohybu více, ta oplácanost by zmizela. Není to stejné být štíhlým a vychrtlým. To je rozdíl. No a velikost u takového výše uvedené ročníku 42 je už trochu mimo. Možná u pade ta 42 je ideál. :mrgreen: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >