AD Itakem - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 23:15
AD Itakem - zkušenosti?

Ahoj, bere někdo? zkušenosti? A chci se zeptat, beru Itakem 10 mg ráno jednu a půl tablety a večer jednu a půl tablety.Je to velká dávka?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 08:31

Ahoj, beru Itakem už několik let. Moje doktorka mi nejdřív psala 20mg ráno, ale protože to nestačilo, přidala mi 10mg v poledne. Ale moc se ji do toho nechtělo, prý je to už dost velká dávka (30mg za den). Na téhle vyšší dávce jsem byla rok a pak jsme zkoušeli snížit zpět na 20mg/den a naštěstí stačí. Takže bych řekla, že jsi na horní hranici dávkování. Ale to neznamená, že časem nemůžeš dávku snížit. Nebo je pak možné lék vyměnit.
A ještě jedna věc. Doktorka mi píše Itakem, ale ten občas v lékárně nemají, tak mi místo něj dají Eliceu (stejná látka, dávkování, jen jiný název). Mělo by to být stejné, ale po té Elicee je mi lépe, víc na mě působí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >