Zdravotní pojišťovna - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 15:44
Zdravotní pojišťovna - problém

Mě v létě jedna lékařka řekla, že 201 - VoZP se velmi zhoršila v platbách, nemá peníze, dělá problémy a řekla mi, že pokud nejpřejdu jinam, tak bych ní nemohl chodit. ( dříve byla VoZP velmi dobrá pojišťovna). Také jsou problémy s 207 - OZP.Co vím od hodně lidí, tak řada lékařů v Praze nebere pacienty s 207 - OZP, neboť pojišťovna jim dělá problémy.

Naopak si chválila vcelku 111 - VZP, 211 - ZPMV ČR. Nakonec jsem se dal od 1.1.2019 k VZP a bohužel jsem zase naopak zjiastil, že jedna má jiná lékařka, kam často docházím, nemá s VZP smlouvu a podobně 1 rehabilitace. To se VZP chlubí, že mají smlouvy skoro se všemi zdravot. zařízeními.
Teď už s tím nic neuděláma další změnu mám od 1.1.2020, kdy bych přešel k ZPMV ČR.
MOje chyba.

Chci se zeptat, stalo se toto někomu z vás?
U jaké jste zdravotní pojišťovny a nemáte u lékařů s ní problémy, že neplatí, případně dělá problémy se schválení léčby?
Jaké je dle vás nejlepší?

Teď prýv kategorii nejlepší pojišťovna roku 2018 zvítěziola celkově - VZP - 111 a v kategorii Finanční zdraví - naopak ZPMV ČR, která je v přepočtu na počet pojištěnců bonitní.

Jaké vy máte zkušenosti s lékaři či z doslechu?
Jaké pojišťovna je dle vás nejlepší mezi lékaři, nemocnicemi?

Co pojišťovna a lázně?

Úplně nebereme v úvahu nějaké preventivní věrnostní programy, které sice nejsou špatné, ale v případě vážné nemoci je určitě třeba pojišťovnu, která je silná a je hlavně ochotná zaplatit nákladnou léčbu.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.11.18 15:50

Nepíšeš to sem už po několikáté??? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 15:54

Ahoj,

také si myslím že jde o skrytou reklamu. A to jsem zrovna z pojišťovny která je v příspěvku chválena.

Platby z pojišťoven nejsou ve zpoždění nikde. Viděla bych to spíš že má z jinou pojišťovnou výhodnější smlouvu (tzn. dostává za výkon víc peněz) a proto si vymýšlí nesmysly o neplacení.

Co se týče toho že někdo nemá s nějakou pojišťovnou smlouvu - nejspíš se nedohodli na podmínkách. Jedné straně se nemuselo líbit kolik dostane zaplaceno, druhé straně se nemuselo líbit prostředí (špatné prostory, chybějící vybavení atd). Každopádně sám můžete pojišťovnu upozornit na absenci smlouvy a požádat zda ji neuzavřou, oni se spojí a (ne)domluví se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 15:57

A našla jsem tu diskuzi, odhaduji že jsi, anonyme, odhalen?

https://www.emimino.cz/…2019-329422/

TMana
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.11.18 16:27

Koukám, že anonym je diagnóza.

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 28.11.18 17:05

No, asi takhle, se svou zdravotní pojišťovnou jsem spokojená, jakou mám ti nenapíšu. Tyhle každoroční bitvy pojištˇoven o pojištěnce jsou už fakt k smíchu :mrgreen: Tak asponˇnebuď srab a piš pod nickem, anonym je fakt trapnej :mavam: @pedrysek7

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 28.11.18 17:08
@Anonymní píše:
A našla jsem tu diskuzi, odhaduji že jsi, anonyme, odhalen?https://www.emimino.cz/…2019-329422/

Jasně že to je ten samý člověk :mrgreen: hlavně nenápadně :mrgreen:

vokishka
Extra třída :D 12877 příspěvků 28.11.18 17:34

vím o dvou diskuzích, které admin zavřel. Tak se vrátil znovu. @admin

admin
Extra třída :D 11291 příspěvků 28.11.18 21:33

Dobrý den,

diskuzi jsem zamkla pro podezření na nepovolenou propagaci.

Přeji krásný večer :kytka:
Lucka

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >