Kašel a zápach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 13:32
Kasel a zapach

Ahoj holky, snad mi poradite mám cca 2 měsíce suchý kasel bez tvorby hlenu byla jsem na antibiotikach i na plicní dostala jsem nějaký léky ale kasel trvá dal…Mám astma z alergie takže prý kasel trvá dyl…To by ale nebyl takový problém, problem je to že pokaždé když zakaslu mám v puse takový hnusný zápach, ptala jsem se dr ale odpovědi jsem se nedočkala, nevíte od čeho by to mohlo byt, prosím??? Nosím neustále u sebe bonbóny je to nepříjemný :nevim:

Reakce:
Ou
Kelišová 5462 příspěvků 28.11.18 13:34

Nechte se poslat na plicní, na důkladné vyšetření, minimálně potřebujete rentgen plic a kultivace, toho, co vám tam kde sedí a škodí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 13:38

@Ou na plicní jsem byla a na rentgenu jsem byla cca v letos v červnu takže nevím jestli mohou mě poslat znovu tak brzy na rentgen

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 28.11.18 13:52
@Anonymní píše:
@Ou na plicní jsem byla a na rentgenu jsem byla cca v letos v červnu takže nevím jestli mohou mě poslat znovu tak brzy na rentgen

daleko víc záření přijmete normálně z toho, že žijete v ČR, kde je podloží docela radioaktivní, než z rentgenu. Pokud máte takhle dlouhodobé obtíže a horší se to, tak je potřeba důkladnější vyšetření, no. Ten zápach by mohl být z nějakého zánětu někde v dýchacích cestách.

Držím palce.

Já jsem tedy měla poměrně chronický suchý kašel bez nálezů ničeho dalšího a zmizel až poté, co jsme se z prašného města přestěhovali do hor.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 28.11.18 14:14

Urcite bych si trvala na kontrolnim rentgenu, mohl by to byt problem miznich uzlin :?

Ivčis
Závislačka 3974 příspěvků 28.11.18 14:37

Nemáte obyčejné čepy na mandlich? Po kaslani jdou cítit víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 17:11

@JaneCase na jedné straně mám mizni uzliny zvětšené asi 2 roky ale nikdy mi nedělali problém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 17:12

@Ivčis no krku se mi koukali a nic

JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 30.11.18 12:47

Mizni uzliny v hrudniku kolem prudusek,ty se nedaji nahmatat, da se to zjistit jen rentgenem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >