AD Miraclide a Prothazin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 08:25
AD Miraclide a Prothazin

Prosím o radu měsís používám Miraclide ( je to prý escisalopram nebo jak se to píše) ráno 1 tbl. a vůbec se nedítím stále dobře, ta únava je hrozná, jen vylézt z postele je nadlidský výkon. Na noc jsem dostala prothazin, Nemám problém s usnutím ale ráno se probudím a hrozně mi buší srdce, nervozita vůbec se nedívím odpočatě a bojím se celého dne. Nejraději bych ležela na gauči..jsem bez zájmu o sebe o cokoli. Vší silou se snažím pracovat..dělám sama na sebe…je to horší a horší. Kolikrát si říkám, že se mi tady už fakt nechce být..jsen kvůli dětem. Je mi skoro 50 a cítím se na 70. Bolí mě nohy, nervozita všude kam mám jít, obchod, práce cokoli…

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:26

Beru a Miraklide 10 přes dva měsíce a stejne pocity. Buseni srdce tep kolem 90 , staženi krku a slabost na omdleni. Bylo mi chvíli lip a ted par dni hrozny. Dr mi to navýšila na 1.5 tablety ráno a 3× denne Oxazepam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >