Reklama

AD Miraclide a Prothazin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 08:25
AD Miraclide a Prothazin

Prosím o radu měsís používám Miraclide ( je to prý escisalopram nebo jak se to píše) ráno 1 tbl. a vůbec se nedítím stále dobře, ta únava je hrozná, jen vylézt z postele je nadlidský výkon. Na noc jsem dostala prothazin, Nemám problém s usnutím ale ráno se probudím a hrozně mi buší srdce, nervozita vůbec se nedívím odpočatě a bojím se celého dne. Nejraději bych ležela na gauči..jsem bez zájmu o sebe o cokoli. Vší silou se snažím pracovat..dělám sama na sebe…je to horší a horší. Kolikrát si říkám, že se mi tady už fakt nechce být..jsen kvůli dětem. Je mi skoro 50 a cítím se na 70. Bolí mě nohy, nervozita všude kam mám jít, obchod, práce cokoli…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 20:26

Beru a Miraklide 10 přes dva měsíce a stejne pocity. Buseni srdce tep kolem 90 , staženi krku a slabost na omdleni. Bylo mi chvíli lip a ted par dni hrozny. Dr mi to navýšila na 1.5 tablety ráno a 3× denne Oxazepam

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >