Reklama

Bulharsko - průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussinda
Povídálka 42 příspěvků 19.09.18 21:43
Bulharsko - průjem

Dobrý večer,
sem 5. den v Bulharsku a dostala jsem neuvěřitelný průjem, nemohu k moři, pořád sedím ma WC.
Prosím, doporučte mi lék na průjem volně prodejný v Bulharsku.
Děkuji :lol:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 21:45
@Lussinda píše:
Dobrý večer,
sem 5. den v Bulharsku a dostala jsem neuvěřitelný průjem, nemohu k moři, pořád sedím ma WC.
Děkuji :lol:

Vem si klidně 3 černý uhlí. Nepredavkujes se v žádným případě. A uhlí zbavuje toxinů a bavili ve střevech. Vím to od internisty a fakt jsem se ani pak nezacpala

Lussinda
Povídálka 42 příspěvků 19.09.18 21:50

@lampicka11 ja tady mam akorat ibalgin, me se vetsinou choroby vyhnou. Da se to tu koupit? Ma to nejaly specificky nazev? Tzn. Co mam zadat v lekarne?

kocicka18
Kecalka 287 příspěvků 19.09.18 22:09

Do nejbližší lékárny a chtít loperamidi hydrochloridum. (Tady se prodává jako Imodium a nebo Loperon). Doporučuji si najít fotku české krabičky s fotku ukázat v lékárně. Bez předpisu můžou dat buď takovéhle tobolky a nebo jednu rozlamovaci ampulku. Fakt to pomáhá.

Uživatel je onlinelampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 22:49
@Lussinda píše:
@lampicka11 ja tady mam akorat ibalgin, me se vetsinou choroby vyhnou. Da se to tu koupit? Ma to nejaly specificky nazev? Tzn. Co mam zadat v lekarne?

Snad to píšu dobře carboaorb atd příbuzné názvy jemu

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 19.09.18 22:50
@Lussinda píše:
Dobrý večer,
Děkuji :lol:

Musis pit hodne vody a doplnit tekutiny, k jidlu radeji nic nejez milacku.

Proboha milacku, proc letas do Bulharska, kdyz na Mauritiu je tak krasne? Nebo aspon Dubaj… Priste si nech zaplatit od milence neco lepsiho nebo mu jasne rekni, zadny naznaky, ze pokud koupi zas to Bulharsko tak at se od tebe hned odstehuje.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11564 příspěvků 19.09.18 23:25

@Lussinda a to tam jste na vlastni pest nebo s cestovkou? v druhem pripade bych kontaktovala delegata a resila primarne s nim. zajisti odbornou pomoc, pripadne leky az na hotel a pres pojistovnu…

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 20.09.18 06:41

pokud umíš jazyky, zkus zajít do lékárny a domluvit se, jinak poradí i na recepci, pokud jsi s cestovkou, stačí zavolat delegátovi a on poradí případně doprovodí k lékaři. často se doporučuje nepít jejich kohoutkovou vodu, raději jen balenou

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 20.09.18 17:34

Dle zkušených cestovatelů vypít litr jejich kyselého mléka. Zní to sice šíleně na průjem, ale zřejmě v něm jsou ty správné laktobacily na ty jejich viry.
Jinak Immodium a pokud se nemůžeš odlepit od záchodu, tak volat delegáta nebo se zeptat na recepci, jestli něco nemají, že jim zaplatíš zlatem :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >