Bulharsko - průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussinda
Povídálka 44 příspěvků 19.09.18 21:43
Bulharsko - průjem

Dobrý večer,
sem 5. den v Bulharsku a dostala jsem neuvěřitelný průjem, nemohu k moři, pořád sedím ma WC.
Prosím, doporučte mi lék na průjem volně prodejný v Bulharsku.
Děkuji :lol:

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3425 příspěvků 5 inzerátů 19.09.18 21:45
@Lussinda píše:
Dobrý večer,
sem 5. den v Bulharsku a dostala jsem neuvěřitelný průjem, nemohu k moři, pořád sedím ma WC.
Děkuji :lol:

Vem si klidně 3 černý uhlí. Nepredavkujes se v žádným případě. A uhlí zbavuje toxinů a bavili ve střevech. Vím to od internisty a fakt jsem se ani pak nezacpala

Lussinda
Povídálka 44 příspěvků 19.09.18 21:50

@lampicka11 ja tady mam akorat ibalgin, me se vetsinou choroby vyhnou. Da se to tu koupit? Ma to nejaly specificky nazev? Tzn. Co mam zadat v lekarne?

kocicka18
Kecalka 287 příspěvků 19.09.18 22:09

Do nejbližší lékárny a chtít loperamidi hydrochloridum. (Tady se prodává jako Imodium a nebo Loperon). Doporučuji si najít fotku české krabičky s fotku ukázat v lékárně. Bez předpisu můžou dat buď takovéhle tobolky a nebo jednu rozlamovaci ampulku. Fakt to pomáhá.

lampicka11
Závislačka 3425 příspěvků 5 inzerátů 19.09.18 22:49
@Lussinda píše:
@lampicka11 ja tady mam akorat ibalgin, me se vetsinou choroby vyhnou. Da se to tu koupit? Ma to nejaly specificky nazev? Tzn. Co mam zadat v lekarne?

Snad to píšu dobře carboaorb atd příbuzné názvy jemu

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 19.09.18 22:50
@Lussinda píše:
Dobrý večer,
Děkuji :lol:

Musis pit hodne vody a doplnit tekutiny, k jidlu radeji nic nejez milacku.

Proboha milacku, proc letas do Bulharska, kdyz na Mauritiu je tak krasne? Nebo aspon Dubaj… Priste si nech zaplatit od milence neco lepsiho nebo mu jasne rekni, zadny naznaky, ze pokud koupi zas to Bulharsko tak at se od tebe hned odstehuje.

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 19.09.18 23:25

@Lussinda a to tam jste na vlastni pest nebo s cestovkou? v druhem pripade bych kontaktovala delegata a resila primarne s nim. zajisti odbornou pomoc, pripadne leky az na hotel a pres pojistovnu…

smudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 20.09.18 06:41

pokud umíš jazyky, zkus zajít do lékárny a domluvit se, jinak poradí i na recepci, pokud jsi s cestovkou, stačí zavolat delegátovi a on poradí případně doprovodí k lékaři. často se doporučuje nepít jejich kohoutkovou vodu, raději jen balenou

Helileli
Závislačka 3039 příspěvků 20.09.18 17:34

Dle zkušených cestovatelů vypít litr jejich kyselého mléka. Zní to sice šíleně na průjem, ale zřejmě v něm jsou ty správné laktobacily na ty jejich viry.
Jinak Immodium a pokud se nemůžeš odlepit od záchodu, tak volat delegáta nebo se zeptat na recepci, jestli něco nemají, že jim zaplatíš zlatem :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >