Halucinace a sebepoškozování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 21:51
Halucinace

Mám takový menší problém a potřebovala bych s nim pomoct. Nejsem ten typ co se svěřuje druhým ale potřebuju to vyřešit a je mi jedno jakými prostředky. Po propuštění z psychiatrické léčebny se u mě objevili halucinace ale s jiným podtextem. Dříve jsem viděla osobu ktera mi ukazovala jak mam ostatnim ublížit ale ted vidim osobu spíš obrys osoby ktery nemůžu zaměřit obličej. Bojim se te osoby a mam strach byt sama doma protoze mam pocit jako by tam někdo byl tak se zavřu do koupelny a tam jsem nějakou dobu. Kontroluji byt jestli tam je vše jak ma byt a někdy chodim i s nožem. Pořád slyším kroky nebo povidani si. Spolubydlící rika že to jsou sousedi a že to je normalni. Když jdu večer venku tak se otacim a rozhlizim se jestli někdo za mnou neni. Nevim jestli memam bujnou představivost nebo podobně zatim jsem u sveho psychiatra nebyla. Protože když jsem byla v léčebně ta mi vzali leky a rekli mi ze je ani nepotrebuji ze nejsem vážně nemocna.Mam jen emocne nestabilni poruchu osobnosti. A ze z toho vyrostu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 19.09.18 21:58

Objednej se k psychiatrovi -akutně. Je to dost specifický dotaz s odbornik by ti měl pomoct.

sucuba
Kecalka 217 příspěvků 19.09.18 21:59

Zajdi a řekni jim co se ti děje, tady ti nikdo nepomůže nikdo tu není odborník, vážně. Nezahrajte si se životem, za to že jim to řekněte nic nedáte :))))

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:07

@sediza Děkuji za radu :)Mam to v planu :)

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:08

@sucuba Jen jsem chtěla znat váš nazor i :)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 19.09.18 22:18

@Andrea0603 a muzu se te zeptat, jak takova osoba vypada co ti ukazovala ze mas nekomu ublizit? A to se to objevovala ve snech?.nebo si ji videla treba na chodniku? Promin, ze se te ptam jestli se te to dotklo. Jen me zajima jak to asi vypada :nevim:

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 19.09.18 22:26
@Andrea0603 píše:
@sediza Děkuji za radu :)Mam to v planu :)

Na urgentní příjem, hned, pomůžou ti.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:27

@Renca8 Ne v pohodě :)Dříve mi ukazovala jak někomu ubližují popřípadě jsem viděla jak někoho jsem pobodala byla jsem v takovém tranzu že jsem si myslela že jsem to doopravdy viděla ale nikdo z lékařů mi to nevěřil ani nevěří a ted se mi objevuje jen obrys ktery zmizi kdyz si ho chci lepe prohlednout.Mam pocit jako by mě někdo sledoval.Vidim ho ze zadu.Mame v rodině schizofrenii s paranoiu ale lékaři mi to nevěří že bych to tak mohla mit.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:28

@rozand Neni to tak akutni znam tyto stavy a umim si s nimi částečně pomoct navic tu mam spolubydlici ktera na mě dohlíží.Ale ted to je jine.A doba trvani a kdy to man se mění.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 19.09.18 22:35

@Andrea0603 Pokud chodíš po bytě s nožem, akutní to je, sama to těžko posoudíš. Krom toho jde o to, že čím déle budeš bez medikace, tím hůř se to bude řešit.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 19.09.18 22:36

@Andrea0603 Kde jsi byla v nemocnici?

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:37

@rozand nechodim pořád mam ho schovany ve skříni a když to na mě přijde tak ho vezmu ale jen když jsem sama a mam strach.Byla jsem před nedavnem v Kroměříži.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 19.09.18 22:43

@Andrea0603 Zkus zavolat do Prahy do Bohnic, treba poradi.

A to je prece fuk, ze ne porad, ale ve chvili ataky ano, to skutecne urgentni je 8o .

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:47

@rozand Podle mě neni :)Je to v pohodě občas mam jen takove stavy :)Kroměříži mi rekli že nemam zadnou vážnou diagnozu a ze z toho co delam vyrostu.Ještě se sebepozkozuju.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 19.09.18 22:49

@Andrea0603 No tak se spletli, doktori nejsou neomylni. Schizofrenik ani nikdo s podobne zavaznou poruchou svuj stav sam neposoudi. Kolik je ti let?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >