Reklama

Halucinace a sebepoškozování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 21:51
Halucinace

Mám takový menší problém a potřebovala bych s nim pomoct. Nejsem ten typ co se svěřuje druhým ale potřebuju to vyřešit a je mi jedno jakými prostředky. Po propuštění z psychiatrické léčebny se u mě objevili halucinace ale s jiným podtextem. Dříve jsem viděla osobu ktera mi ukazovala jak mam ostatnim ublížit ale ted vidim osobu spíš obrys osoby ktery nemůžu zaměřit obličej. Bojim se te osoby a mam strach byt sama doma protoze mam pocit jako by tam někdo byl tak se zavřu do koupelny a tam jsem nějakou dobu. Kontroluji byt jestli tam je vše jak ma byt a někdy chodim i s nožem. Pořád slyším kroky nebo povidani si. Spolubydlící rika že to jsou sousedi a že to je normalni. Když jdu večer venku tak se otacim a rozhlizim se jestli někdo za mnou neni. Nevim jestli memam bujnou představivost nebo podobně zatim jsem u sveho psychiatra nebyla. Protože když jsem byla v léčebně ta mi vzali leky a rekli mi ze je ani nepotrebuji ze nejsem vážně nemocna.Mam jen emocne nestabilni poruchu osobnosti. A ze z toho vyrostu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 19.09.18 21:58

Objednej se k psychiatrovi -akutně. Je to dost specifický dotaz s odbornik by ti měl pomoct.

sucuba
Kecalka 157 příspěvků 19.09.18 21:59

Zajdi a řekni jim co se ti děje, tady ti nikdo nepomůže nikdo tu není odborník, vážně. Nezahrajte si se životem, za to že jim to řekněte nic nedáte :))))

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:07

@sediza Děkuji za radu :)Mam to v planu :)

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:08

@sucuba Jen jsem chtěla znat váš nazor i :)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 19.09.18 22:18

@Andrea0603 a muzu se te zeptat, jak takova osoba vypada co ti ukazovala ze mas nekomu ublizit? A to se to objevovala ve snech?.nebo si ji videla treba na chodniku? Promin, ze se te ptam jestli se te to dotklo. Jen me zajima jak to asi vypada :nevim:

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 19.09.18 22:26
@Andrea0603 píše:
@sediza Děkuji za radu :)Mam to v planu :)

Na urgentní příjem, hned, pomůžou ti.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:27

@Renca8 Ne v pohodě :)Dříve mi ukazovala jak někomu ubližují popřípadě jsem viděla jak někoho jsem pobodala byla jsem v takovém tranzu že jsem si myslela že jsem to doopravdy viděla ale nikdo z lékařů mi to nevěřil ani nevěří a ted se mi objevuje jen obrys ktery zmizi kdyz si ho chci lepe prohlednout.Mam pocit jako by mě někdo sledoval.Vidim ho ze zadu.Mame v rodině schizofrenii s paranoiu ale lékaři mi to nevěří že bych to tak mohla mit.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:28

@rozand Neni to tak akutni znam tyto stavy a umim si s nimi částečně pomoct navic tu mam spolubydlici ktera na mě dohlíží.Ale ted to je jine.A doba trvani a kdy to man se mění.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 19.09.18 22:35

@Andrea0603 Pokud chodíš po bytě s nožem, akutní to je, sama to těžko posoudíš. Krom toho jde o to, že čím déle budeš bez medikace, tím hůř se to bude řešit.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 19.09.18 22:36

@Andrea0603 Kde jsi byla v nemocnici?

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:37

@rozand nechodim pořád mam ho schovany ve skříni a když to na mě přijde tak ho vezmu ale jen když jsem sama a mam strach.Byla jsem před nedavnem v Kroměříži.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 19.09.18 22:43

@Andrea0603 Zkus zavolat do Prahy do Bohnic, treba poradi.

A to je prece fuk, ze ne porad, ale ve chvili ataky ano, to skutecne urgentni je 8o .

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 19.09.18 22:47

@rozand Podle mě neni :)Je to v pohodě občas mam jen takove stavy :)Kroměříži mi rekli že nemam zadnou vážnou diagnozu a ze z toho co delam vyrostu.Ještě se sebepozkozuju.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 19.09.18 22:49

@Andrea0603 No tak se spletli, doktori nejsou neomylni. Schizofrenik ani nikdo s podobne zavaznou poruchou svuj stav sam neposoudi. Kolik je ti let?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >