Reklama

AD Lyrica, Trittico, Citalec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 20.09.18 08:01
AD Lyrica,Trittico,Citalec

Ahoj, včera jsem od psychiatricky dostala tyto troje antidepresiva. Má někdo s tímto triem zkušenost? Beru všechna. Kdy jste se tak nějak cítili lépe? :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 20.09.18 08:03

A jak jste se citili,když to začalo fungovat..

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 20.09.18 08:07
@Dojcanis píše:
Ahoj, včera jsem od psychiatricky dostala tyto troje antidepresiva. Má někdo s tímto triem zkušenost? Beru všechna. Kdy jste se tak nějak cítili lépe? :,(
:nevim: Copak? Babi bere citalec. Nejdřív to bylo spíš horší. Pak to zlepšilo. Sama si je vysadila :zed: a hned poznala, že tudy cesta nevede. Teď mívá zase panické ataky, ač to bere pravidelně. Doufám. Přičítám to věku. Bude jí 80.
Dej se brzo dohromady :kytka:

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 20.09.18 08:14

Muzu se jen zeptat, co mas za diagnozu? Jinak preji hodne sil. :kytka:

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 20.09.18 08:15

Já jsem brala trittico. Spalo se mi po něm krásně, ale hodně mě to utlumovalo. Pak jsem to vysadila a bylo mi líp. Ale já brala jenom půlku prášku

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 20.09.18 08:24

Já beru celej trittico (jeden se deli na tři části)
Pak ty ostatní po dvou.Jsem po nich jak sfetlá,zpomale­na…ale prý tohle muze trvat i 14 dni nez to zabere,chce to vydrzet.Mam těžké deprese s myslenkami na to,co bych mít nemela už jen kvůli dceři a šílené úzkosti,kdy bych celej den byla zavřená v pokoji sama a brecela.Hadali jsme se denně s pritelem,právě kvůli moji pitomý hlavě.Kdyz reknu malý aby mi dala pusu tak nechce,ani za mnou nejde.Tohle sem tam včera řekla že mě to bolí,řekla že to je v pořádku,že prostě ví,ze jsem nemocná a že mě chce nechat v klidu.Ja jsem si to bohužel nechtela pripustit ,ze zrovna já budu na hlavu.Az kdyz ted pritel chtěl odejit,kvůli tomu jak sem na něj zlá,tak sem se odhodlala.Ale dalo to hodne práce se tam dokopat,a ta ostuda pro mě..
Jaksi sem zapomněla dát anonym,tak doufam,ze si někdo na to někdy vzpomene a kopne si..
Jinak díky,za komentáře,snad bude brzo líp.

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 20.09.18 08:29

Hlavni krok jsi udelala. Ted uz je to jen cekani, az lecba zabere. Muzes se tesit vidinou, jak zanedlouho bude vsechno mnohem lepsi.

Sleepy.Monkey
Kecalka 274 příspěvků 20.09.18 08:32

Ahoj, beru Trittico, na zlepšení spánku..zatím jen pár dní, ale přemýšlím, že je vysadím. Mám v noci kvuli léku ucpaný nos, a jsem ráno jaksi mimo.. Asi svoji nespavost budu muset řešit jinak.
Přeju ať je Ti lépe a hodně sil :kytka:

verujan
Kecalka 172 příspěvků 20.09.18 08:32

Není to žádná ostuda, někdo má cukrovku, někdo rakovinu, někdo…, ty máš problémy s psychikou. Je super, že jsi se odhodlala s tím něco dělat. Přeju ti, ať je ti brzy líp. No a pokud si někdo kopne, tak je to de..l a nemusíš se jím vůbec zabývat, protože má určitě dost starostí sám se sebou.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 20.09.18 08:51
@Dojcanis píše:
Pak ty ostatní po dvou.Jsem po nich jak sfetlá,zpomale­na…ale prý tohle muze trvat i 14 dni nez to zabere,chce to vydrzet.Mam těžké deprese s myslenkami na to,co bych mít nemela už jen kvůli dceři a šílené úzkosti,kdy bych celej den byla zavřená v pokoji sama a brecela.Hadali jsme se denně s pritelem,právě kvůli moji pitomý hlavě.Kdyz reknu malý aby mi dala pusu tak nechce,ani za mnou nejde.Tohle sem tam včera řekla že mě to bolí,řekla že to je v pořádku,že prostě ví,ze jsem nemocná a že mě chce nechat v klidu.Ja jsem si to bohužel nechtela pripustit ,ze zrovna já budu na hlavu.Az kdyz ted pritel chtěl odejit,kvůli tomu jak sem na něj zlá,tak sem se odhodlala.Ale dalo to hodne práce se tam dokopat,a ta ostuda pro mě..
Jaksi sem zapomněla dát anonym,tak doufam,ze si někdo na to někdy vzpomene a kopne si..
Jinak díky,za komentáře,snad bude brzo líp.

Držím palce, ať je brzy líp. Je to prostě nemoc, žádná ostuda. Taky by se styděla, kdyby sis zlomila nohu?

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 20.09.18 09:10

Já vám děkuji dámy ..... :) :) snad bude brzo líp

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 20.09.18 09:31

Ještě poradím jen akutní pomoc, co mi doporučila psycholožka, když to na tebe přijde: hned něco malého sníst, ideálně s bílkovinou, třeba kus sýra, vypít strašnou spoustu vody, hluboce pomalu dýchat břichem a zacvičit si. A vynechat kofein.

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 20.09.18 10:37

Ja kávu nepiju ,ty prasky hele je to normalni ze sem jak utlumena? Nebo to jsou ty nájezdy a za těch 14dni to bude super? Sem desne zpomalena

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 20.09.18 11:03
@Dojcanis píše:
Ja kávu nepiju ,ty prasky hele je to normalni ze sem jak utlumena? Nebo to jsou ty nájezdy a za těch 14dni to bude super? Sem desne zpomalena

Jo, to je úplně normální, během těch 14 dnů by to mělo ustat. Akorát pak to hned „super“ nebude, ale teprve začne pomalu nastupovat účinek. Nechci tě strašit, ale třeba u mě se objevilo výrazné zlepšení až za 3 měsíce. Ale každý reaguje jinak, takže holt musíš čekat a uvidíš.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 20.09.18 13:00
@Dojcanis píše:
Jinak díky,za komentáře,snad bude brzo líp.

Já ne :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >