Administrativa - kurz, vzdělání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olcatko
Kelišová 5277 příspěvků 29.04.18 07:27
Administrativa- kurz, vzdelani.

Ahoj, jdu se poradit, podelit o moji momentalni situaci.
Jsem vyucena prodavacka SOS, po skole jsem odjela do zahranici a ted se vracime.
Asi po 16 letech.
Jemi 36 a ja premyslim, co budu delat dal.
Hledam moznosti.
V Anglii jsem jela od zacatku- pokojska a pak restaurace, kterou jsem si vzala na sebe a vedla. Pak Nemecko, materska a ted posednich 8 let Finsko.
Anglicky umim, nemcinu stale piluju.
Ve Finsku jsem delala v kancelarich, na stavbe- takze administrativa, vedeni dokumentace, asistence.
Po druhe materske jsem si otevrela zivnost a delam neco jako virtualni asistence, ale mym odchodem se zakaznici zuzi a ja nevim zda v Cr. neco ulovim.
Chtela bych se vas zeptat, na ruzne možnosti kurzu v tomto smeru. Mate zkusenosti?
Maturitu nemam, nekdy pred 5 lety jsem se prihlasila, ale bylo tezke období a ja to vzdala po asi 3/4roce. Ja ted uplne nejsem presvedcena, ze to chci podstpupit znovu, urcite bych si predstavovala nejaky intenzivni kurz, školení, ale v dannem oboru a ne plne učení- cestina, dejepis a podobne. Z toho mam husi kuzi.
Zivnost si povedu dal ale budu mit tak 15tis hrubeho nez teda neco ulovim. Nebo ten cas investovat jinak do uceni.
Dekuji za rady.

Reklama

Reakce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 29.04.18 07:42
@Olcatko píše:
Ahoj, jdu se poradit, podelit o moji momentalni situaci.
Jsem vyucena prodavacka SOS, po skole jsem odjela do zahranici a ted se vracime.
Asi po 16 letech.
Jemi 36 a ja premyslim, co budu delat dal.
Hledam moznosti.
V Anglii jsem jela od zacatku- pokojska a pak restaurace, kterou jsem si vzala na sebe a vedla. Pak Nemecko, materska a ted posednich 8 let Finsko.
Anglicky umim, nemcinu stale piluju.
Ve Finsku jsem delala v kancelarich, na stavbe- takze administrativa, vedeni dokumentace, asistence.
Po druhe materske jsem si otevrela zivnost a delam neco jako virtualni asistence, ale mym odchodem se zakaznici zuzi a ja nevim zda v Cr. neco ulovim.
Chtela bych se vas zeptat, na ruzne možnosti kurzu v tomto smeru. Mate zkusenosti?
Maturitu nemam, nekdy pred 5 lety jsem se prihlasila, ale bylo tezke období a ja to vzdala po asi 3/4roce. Ja ted uplne nejsem presvedcena, ze to chci podstpupit znovu, urcite bych si predstavovala nejaky intenzivni kurz, školení, ale v dannem oboru a ne plne učení- cestina, dejepis a podobne. Z toho mam husi kuzi.
Zivnost si povedu dal ale budu mit tak 15tis hrubeho nez teda neco ulovim. Nebo ten cas investovat jinak do uceni.
Dekuji za rady.

Prace v nejjednodusi administrative moc nejsou a jsou hodne mizerne placene, na asistenku sefa vyzaduji maturitu, byt tebou tak delam tu pokojskou jsou dobre placene a zadane, nebo se neustale hleda personal do restauraci, prodavacky se shaneji porad atd.

Olcatko
Kelišová 5277 příspěvků 29.04.18 08:07

@lilith1 tak to uu se mi fakt nechce. Hlavu uz mam trochu vejs, bohuzel skolu ne.
Je mi jasny ze, za praci co tu delam dostavam jine ohodnoceni, nez budi delat v Cr. ale k pokojske nebo prodavacce se fakt vracet nechci.
Takze leda nejaky moznost vzrustu. A dodelat si pritom nejake skoleni nebo tu maturitu.

Hanka1
Extra třída :D 13214 příspěvků 29.04.18 08:21

Zkus v Cesku podnikat a udelat konkurenci firme s osobnima asistentkama (odkaz kdyzak pisnu v SZ), holky tam pekne drbou za 25 hrubyho - musi byt plynnou anglinu, praxi a pc zratnost jak programator pomalu… :zed: :pocitac:

Olcatko
Kelišová 5277 příspěvků 29.04.18 09:02

@Hanka1
Jo napis sz.
To je velika odpovednost.
Delam asistenci jedne cz firme, ktera mi zustane, pak dohazuji praci, ale provize jsou prilezitostne a pak tady firmam cosi, ale to mi prave odpadne.
A me to bavi, fakt bavi organizovat a delat ruzne povinnosti a byt v tymu tez.

Olcatko
Kelišová 5277 příspěvků 30.04.18 21:22

:zed:
:pocitac:
Ja nevim, bud se zas pustim do studia, i kdyz to se mi fat nechce na x let zas nebo hnu s tou zivnosti a praci.
Musm zjistit moznosti v okoli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama