Adopce 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 17:50

Adopce 2022

Ahoj, rozhodla jsem se dát své nenarozené dítě k adopci, mam k tomu mnoho důvodů, nemám mateřské půdy a hlavně finančně na tom nejsem a nebudu nějakou dobu dobře. Čím se blíží porod (každým dnem) tak mám pocit vinný, že jsem jako člověk zklamala, že jsem k ničemu.
Mám strach z porodu jaké to bude a co se bude dít po něm.
Ale na druhou stranu vím že se bude mít dobře a bude žít normální život.
Ani nevím proč to tu píšu asi se potřebuju jen vypovídat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13063
5.1.22 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj, rozhodla jsem se dát své nenarozené dítě k adopci, mam k tomu mnoho důvodů, nemám mateřské půdy a hlavně finančně na tom nejsem a nebudu nějakou dobu dobře. Čím se blíží porod (každým dnem) tak mám pocit vinný, že jsem jako člověk zklamala, že jsem k ničemu.

Dnes tady byla diskuze Přímá adopce 2022 - hledáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22216
5.1.22 18:25

Je dobře že jsi se tak rozhodla, dítě se bude mít dobře a ty jsi zodpovědná, než aby jsi mu ublížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11247
5.1.22 18:31

Hele, toto je vždycky pro matku těžké, když se dítěte vzdá - i potrat, i vzdání se dítěte…

Na druhou stranu, pokud jseš si jistá, že pro Tebe i pro dítě bude adopce lepší, pak je jediným řešením si toto opakovat.

Pokud bys měla problém se vyrovnat, najdi si určitě terapii - určitě by k tomu měla taky posloužit kompenzace od adoptivní rodiny. Toto je důležité, může Tě to rozhodit na dlouhou dobu, když to nezpracuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
5.1.22 18:40
@Anonymní píše:

Tak vybírej rodiče pro dítě pečlivě. Ne každý, kdo tvé dítě bude chtít, je automaticky pro dítě dobrý. Fond ohrožených dětí má v seznamu jeden příběh, kdy takto matka předala dítě zájemcům a výsledek byl, že po letech z nich byli bezdomovci a s dítětem už asi desetiletým žili venku pod stanem, jako milující rodiče byli také nic moc a holka byla šťastná, když jí odebrali. A to pro ni matka chtěla lepší život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 18:44

Adopci řeším přes ospod.
Chtěla jsem přímou adopci ale napsat to nejlepší umí každý o sobě.
Přes ospod vím aspoň že prošli nějakým sezením a testy.

• Citovat
  • Nahlásit
1435
5.1.22 19:04
@Anonymní píše:
Adopci řeším přes ospod.
Chtěla jsem přímou adopci ale napsat to nejlepší umí každý o sobě.
Přes ospod vím aspoň že prošli nějakým sezením a testy.

Určitě, to je dobře. Opravdu ten případ existuje a tu holčičku si nakonec vzala paní z Klokánku. Chudák holka si prožila krušné roky v hrozné chudobě a s divnými lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
6.1.22 01:17

Existuje u nás něco na způsob pestounstvi? Už před mnoha lety prý kdesi v cizině pomáhaly „přechodné“ rodiny s péčí o deti rodičům, kteří to nezvládali. Mozna je to méně bolestiva varianta, dítě můžeš mít pod kontrolou a případně si ho prevzit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
8.1.22 11:04

Krásný den

@Anonymní píše:

Jsme s manželem už po jedné adopci a našemu malému bychom rádi pořídili sourozence a super parťáka pro život 💙 prosím napiš a můžeme si o tom popovídat 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 11:12

@lilavatty nezlobte se, pro malého nehledám rodinu resim to pres ospod

• Citovat
  • Nahlásit
26
8.1.22 11:14
@Anonymní píše:
@lilavatty nezlobte se, pro malého nehledám rodinu resim to pres ospod

My ale s Ospodem spolupracujeme. 🙂 Můžeme si napsat soukromě? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.22 02:05

Dobrý den,
s mojí snoubenkou máme opravdu vážný zájem o miminko a to i přes možnost přímé adopce. Bohužel nemůžeme mít vlastní děťátko z důvodu zdravotních problémů mé přítelkyně. Jsme zabezpečený, pracující mladý pár a k naplnění maximálního štěstí nám chybí už jen dítko…
Nebojte se nám ozvat a seznámit se… prosím. Budeme Vám do konce života vděční… S pozdravem Honza a Eliška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
18.1.22 19:53
@Anonymní píše:

Dobrý večer, s manželem jsme již schválení žadatelé o adopci a přes rok čekáme v evidenci na naše vymodlené miminko. Kdybyste přeci jen uvažovala o přímé adopci, prosím, ozvěte se mi. Přímá adopce má nespočet výhod pro miminko i pro Vás, budete vědět, v jaké rodině bude miminko vyrůstat a hlavně že bude hned po porodu u milujících rodičů. Klasická adopce může dopadnout tak, že miminko dají nejdříve k pěstounům a až pak vyhledají adoptivní rodiče (je to nejčastější postup), miminko dají k adopci až když si budou jisté, že si to nerozmyslíte a to bude miminko už zhruba pět měsíců staré. Každá ztráta osob pro malé je pro něj trauma :( Zkuste to zvážit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat