Změna pohybů - slabé pohyby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 16:17

Změna pohybů - slabé pohyby

Dobrý den, jdu sem pro radu. Pohyby cítím od 22tt a cítím je opravdu intenzivně, malá vždy hodně kopala tak, že mě to v noci i budilo. Ale dnes cítím pohyby jen slabě a četnost pohybů je opravdu slabá oproti tomu, jak jsem zvyklá… Skoro o ní dnes nevím, a to ještě včera byla normálně aktivní. Trochu se začínám bát, jestli je vše v pořádku, protože takhle slabé pohyby u ní nejsou normální. Jsem dnes ve 34+4, přemýšlím, že bych si pro klid na duši zašla na ambulanci, jelikož moje dr už od 12 neordinuje, ale nechci být za hysterku, která jde s blbostí.. :roll: měla jste to tak některá? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2365
5.1.22 16:25

Ja to mám taky jak dny, někdy více a někdy méně, ale pokud se ti neco nezda, dej na instinkt a jed, alespoň budeš klidna, držím palce :kytka: lepší zbytečne než neco zanedbat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100

Jeď, radši být za hysterku, než aby se něco stalo. U mě z toho byl pak průšvih, kdy nás zachránili 5 minut po 12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34019

Zajdi si na ambulanci. Pravděpodobně o nic nejde, ale v těhotenství platí radši zbytečně ;) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
5.1.22 16:26

Dávno bych jela… Nikdo na tebe jako na hysterku koukat nebude.. a jestli jo, tak jenom pitomci… Já byla během těhotenství asi 3× a vážně jsem neměla výčitky vůči nikomu a už vůbec ne vůči lékařům, že je jako jdu „otravovat“… Ono je to tady pořád omílaná fráze, já se s ní ztotožňuju - raději 100× zbytečně nežli 1× pozdě… ;) Držím pěsti ať je vše v pořádku :hug:

Edit - vem si, že když se budeš stresovat zda je vše ok, miminku vůbec nepomůžeš :) já bych snad ani pořádně nespala kdybych měla tušení, že něco nemusí být v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
5.1.22 16:38

Vždy je lepší jet zbytečně.. určitě si tam zajeď :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 17:04

Moc vám děkuji za odpovědi, tak si teda raději zajdu na ambulanci.. Stejně by mi to nedalo spát.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
2365
5.1.22 17:39

Dej pak vědět :kytka: určitě to bude v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
6.1.22 09:21

Vše v pořádku?

• Citovat