Aft u zubu?

34
14.3.21 13:20

Aft u zubu?

Zdravím :mavam:
Před pár dny (asi cca tři dny zpátky) mně začalo bolet v puse, vzadu u osmičky (ta mi pořád roste už dva roky). Bolí to tak, že to až vystřeluje do ucha a přijde mi, že mám i oteklou uzlinu na krku, je trošku na pohmat bolavá, ale nic hrozného. Horší je to peklo v puse, při jídle nebo i když se chci usmat, prostě to bolí :roll:. Nejdřív jsem myslela, že je to zub, ale když si čistím zuby, tak zub neboli, ani na skus, je to na stěně pusy. Je tam nějaký pupínek či co, je tak strašně špatně vidět. Mám strach, co by to mohlo být (jsem trošku hypochondr). Mohl by to být aft? Podle čeho to poznám a jak dlouho se to hojí? :( Máte prosím někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14194
14.3.21 13:59

@verunulina Aft vypada jako puchyr. Kup si v lekarne na vyplach ustni vodu. Corsodyl 0,2 uz se bohuzel neprodava, jen 0,1 a ten je slaby. Mozna Paradontax Extra 0,2.
Pak jsou ruzne znecitlivujici gely typu Mundisal. Z Polska doporucuji Dezaftan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
14.3.21 14:31

Zkušenost mám podobnou. Bolela mě hodně dáseň a měla jsem to celé oteklé. Byl zrovna víkend a jela jsem teda na pohotovost, jelikož předtím jsem měla na stejném místě zánět. Na pohotovosti mi to rozvrtali dali mi tam drén s tím, ať si v týdnu zajdu ke svoji zubařce. Zubařka mi řekla, že to je pouze aft. Takže jsem si to potom mazala pouze gelem. Zkus si zajít pro něco do lékárny pokud máš tu možnost. Já mám aft nejbolestivější vždy tak tři dny. Nebo si zítra pro jistotu zavolej zubařce, ať máš klid v duši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat