Vytrhání zubů

Anonymní
10.3.21 09:32

Vytrhání zubů

Zdravím prosím je nějaká nemocnice nebo zubař který by pod narkózou vytrhal zuby a dal klapačky? A za kolik prosím? Někdo zkušenosti? Dekuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
10.3.21 10:01

Určitě to zvládne i tvůj zubař nebo má kontakt na někoho, kdo to udělá. Nepíšeš ani okres, tak ses ochotna jet přes celou republikou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 10:04

@Cenarius ano když to bude nutné dojedu :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
896
10.3.21 10:13

Taky záleží co máš se zubama.. Každý ti nevytrha zuby na vlastní žádost pokud jsou nějak zachránit.. Až porodim čekají mě implantáty celé vrchní patro protože geneticky mám zuby v prdce🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
10.3.21 11:18

Mel by Vam poradit vas zubař, pokud to nechce udelat on. Mne trhala všechny 8 moje zubarka, jenom mi to omrtvila tot vse. Taky jsem se bala, ale zas tak hrozne to nebylo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
10.3.21 12:02
@Misasisi píše:
Taky záleží co máš se zubama.. Každý ti nevytrha zuby na vlastní žádost pokud jsou nějak zachránit.. Až porodim čekají mě implantáty celé vrchní patro protože geneticky mám zuby v prdce🤦🏻‍♀️

Nezlob se, ale svést špatné zuby jen na genetiku, může jen nevzdělanec nebo člověk, co si nechce připustit, že se o zuby špatně staral.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
10.3.21 12:06

@Zwetta no pokud by neprošla genetika. Tak už to může svést jen na Babiše a jeho koblihy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
10.3.21 12:10
@Cenarius píše:
@Zwetta no pokud by neprošla genetika. Tak už to může svést jen na Babiše a jeho koblihy.
:lol:
budu hodná, tak to tipuju „jen“ na tu nevzdělanost… :think: 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33700
10.3.21 12:34
@Zwetta píše:
Nezlob se, ale svést špatné zuby jen na genetiku, může jen nevzdělanec nebo člověk, co si nechce připustit, že se o zuby špatně staral.. ;)

Ale bacha, něco asi možné je. Třeba měkká sklovina. To má manžel, naše zubařka tvrdí, že tohle snad ještě v takové míře neviděla. A dcera to skutečně zřejmě zdědila, anebo takhle - má to taky. Máme všichni jednu zubařku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
10.3.21 12:51
@inkakřivák píše:
Ale bacha, něco asi možné je. Třeba měkká sklovina. To má manžel, naše zubařka tvrdí, že tohle snad ještě v takové míře neviděla. A dcera to skutečně zřejmě zdědila, anebo takhle - má to taky. Máme všichni jednu zubařku.

no chápu, že do jisté míry to možné je, ale svést to pouze a jen na dědičnost? :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
10.3.21 13:02
@Misasisi píše:

Jakože jsi nepodědila kartáček na zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
10.3.21 13:10

@Zwetta aha tak zaprvé moje mamina měla problémy se zubama bohužel… Ale i mě je chyba v tom že díky bohu mám všechny zuby hezky ale mám mrtvé kořeny podle zubaře se s tím nic dělat jiného nedá a ano je to genetikou😉o zuby se starám stále a denně 2× takže vy moralisti si říkejte co chcete 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
10.3.21 13:12

@Zwetta nevzdelanost? Haló myslím si že pokud sem tak nevzdelana asi bych nedělala zdravotní sestru :wink:ale každý tady z vás je vlastně jen někdo kdo má sám komplex.. A nevidí svoje problémy 😂 😁takže víte co mi můžete :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
10.3.21 13:13

@Zumpa ty jsi asi nepodedil více věcí že :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
10.3.21 13:27
@Misasisi píše: