Růst zubů, bolesti u batolete

Anonymní
12.3.21 13:56

Růst zubů, bolesti u batolete

Ahoj holky, mám dotaz, mám 18 měsíčního syna, nyní mu současně rostou 2 stoličky, trpí velkými bolestmi, má i zvýšené teploty, tlumím Nurofenem a dávám i homeo Camilie. Syn si často ukazuje na pusinku, kouše do všeho, bolest přichází hlavně k večeru, občas si všimnu, jak uplně zatne pěstičky a klepe se :( Je ted uplně rozhozený, často brečí. Byli jsme i u pediatra na 18měskontrole, říkala, že to má v zánětu ten zoubek, tak možná z toho je tak rozhozený, říkala jsem jí i o tom klepání se. Máte s tím některá zkušenost? Jinak syn reaguje normálně, v noci se neklepe,..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1031
12.3.21 14:25

Jakože má v zubu zánět a vy to nijak neřešíte? Už dávno jste měli být u zubaře. Jinak ano, růst zubů bolí, l. Mám stejně starou dceru, rostou ji spicaky. Je neuvěřitelné protivná, prořve půl dne, blbě usina, nechce jíst, má lehce zvýšenou teplotu… prostě klasické zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 14:29

@Midaku Jemu roste zub a v tom místě to má jakoby lokální zánět, má to tam až krvavě červený, ukazovali jsme to včera na pediatrii, máme chladit a dávat Nurofen. U stomatologa byl min. týden, to to měl pouze oteklé. Jemu ta bolest asi střílí i do hlavy, sahá si na ouška, zatíná pěstičku až se pak chvilkama klepe a ukazuje na ten zoubek.

• Citovat
  • Nahlásit
1031
12.3.21 14:45

Nevím, no. Minimálně o radu bych zubaři zavolala, popsala a on zhodnotí, jestli to je ještě v normě nebo ne. Dcera každý zub prožívá fakt hodně, ale aby ji z toho bolela cela hlava, uši, klepala se atp, to fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
12.3.21 19:44

Synovi teď rostou spicaky, taky se taha za ouska, rust zubu může, respektive ta bolest, střílet až do uší. Hodně sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 20:22

@Ojanka Už je na tom lépe, je i klidnější, hraje si, tak snad to už přešlo:)

• Citovat
  • Nahlásit
2088
12.3.21 20:27

Ja davam calgel na boles zubu a pomaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 21:09

@Melodie91 Calgel pomáhal donedávna, ale kamarádka i pediatr mi poradili Camilia homeopatika na zoubky a to pomáhá ted na ty stoličky a taky chladit…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat