Afty v těhotenství

111
19.6.13 11:44

Afty v těhotenství

Čauky holky,

jsem v desátém týdnu těhotenství a už týden mám afty na patře! Genciálka mi vůbec nepomáhá. Nemůžu se najíst, nic :(
Ta bolest v puse mě budí i v noci :( Mám ještě Tee Trea olejíček, myslíte, že to můžu?
Díky za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
bara 1
19.6.13 11:50

@Alexiss.88 ahoj, já to měla taky a rozlezly se mi po celé puse. Mě stačila ustní voda listerine a do čtyř dnů byly uplně pryč. Nebo pak nějaký výplachy určo prodávaj, ale řekla bych, že se to stejně nijak moc neurychlý

• Citovat
  • Nahlásit
655
19.6.13 11:57

@Alexiss.88 ahoj, také jsem na začátku těhu měla aftíky, je to nepříjemné, já používala propolis, namočila do něj vatovou tyčinku a nechala ji priloženou chvíli na aftě, takhle 3× denně, za 2-3dny se bolínko zatáhlo, tak snad to pomůže i Tobě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
parketka
19.6.13 12:22

Taky jsem je měla a používala jsem propolis a chce to se pořádně nacpat vitamínama třeba drožďovou polívku nebo pomazánku tam je hodně vitamínu B a ovoce a zeleninu.

• Citovat
  • Nahlásit
46669
19.6.13 12:25

@Alexiss.88, zakup v lékárně citrokapky a naředěnýma vyplachuj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lindsay15
19.6.13 12:31

Já na to trpěla hrozně, koupila jsem mastičku Aloclair, sice stojí 150 malinká, ale mě pomohla-utvoří se ochranný filtr a znecitliví to, pak jsem se mohla bez bolesti najíst. Do 3 dnů zmizeli a ani památka ;)

• Citovat
  • Nahlásit
35029
19.6.13 12:41

Já nedavno dostala v lékárně na aft gel pro malého, je mu rok, tak možná bys ho mohla i v těhoteství, to se v lékárně zeptej. Jmenuje se Neocide gel, malému to zmizelo do dvou dnů.
PS: koukla jsem na příbalový léták a píší, že je vhodný i pro těhotné a kojící :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
19.6.13 13:18

Ja osobne s nimi taky bojuji naposled jsem mela 3 na jazyku :roll: a me pomohl Tamtum verde na vatovou tycinku jsem namocila pomazala a druhy den ani pamatky navic to znecitlivy a mas na chvili treba na jidlo klid.. za me jedine Tamtum ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
19.6.13 13:51

Děkuju vám :) Kamarádka říkala, že i borůvky jsou super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
19.6.13 16:24

Četla jsem, že i česnek pomáhá :) Tak jsem si udělala česnekovou pomazánku.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
19.6.13 21:15

Mě na afty skvěle pomáhá Herbadent :-)) a když jsem neměla tak jsem několikrát za den vyplachovala ústní vodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
18.1.14 09:29

Holky me nepomáhá zatím nic a ty potvory se množí :( gencianka nic, alocair nic, kloktání mořskou soli nic, listerine nic… já už nevím co mám dělat :(((((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
25.7.15 15:08

Holky muzou afty ublizit nejak miminku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu