Horké počasí 2013

rominka01
19.6.13 08:14

Horké počasí 2013

Ahojte maminky. Chtěla jsem se zeptat jak vy zvládáte letošní horko.
Já jsem v 9tt a jsem vyžízená. Jen sedím obýváků se zapnutým větřákem a klimuou. :zed:
Tak jak vy? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Imane
19.6.13 08:16

Tak já si vyloženě rochním, v zimě na takové počasí vždycky čekám jak na smilování Boží a pak je mi líto, že trvá tak krátce a pak zase celý červenec prší a prší a prší :zed: :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
6963
19.6.13 08:19
@yum-yum26 píše:
Tak já si vyloženě rochním, v zimě na takové počasí vždycky čekám jak na smilování Boží a pak je mi líto, že trvá tak krátce a pak zase celý červenec prší a prší a prší :zed: :mrgreen:.

Já bych takový hice nemusela, chodím pomáhat do kuchyně, a já myslela že tam zkolabuju, uplně ze mě lil pot, fujky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
19.6.13 08:21

Jsme v obýváku, zatažený žaluzie, ráno vyvětráno, teď zavřeno a puštěnej větrák. Motto dne: málo pohybu, hodně tekutin a meloun to jistí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3392
19.6.13 08:22

Ja tedy horka miluju, slunicko a vse kolem.Ale vcerejsek me odvaril. Rozhodla jsem se vymalovat a dat tapetu v loznici.Jsem opravdu magor :). Ale vysledek je krasny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Imane
19.6.13 08:23
@tumpach píše:
Já bych takový hice nemusela, chodím pomáhat do kuchyně, a já myslela že tam zkolabuju, uplně ze mě lil pot, fujky

Tak to já chápu, pokud má někdo takovou práci, tak je to hrozný, ale mně osobně takové počasí vyhovuje.

• Citovat
  • Nahlásit
6963
19.6.13 08:24
@Pinkie píše:
Jsme v obýváku, zatažený žaluzie, ráno vyvětráno, teď zavřeno a puštěnej větrák. Motto dne: málo pohybu, hodně tekutin a meloun to jistí :mrgreen:

holky vy se máte, já musím do krámu, pak do pařníku, pak za moji mamkou a pak hurá domů, počkat na mého přítele -). a pak možná na zahradu(jedna cesta půl hodiny) a pak do prace-uklid dve hodiny a je z toho osm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
19.6.13 08:24

Já vedro miluju, ale včera jsem, blbec, drbala auto.. No hotovo, půl dne jsem pak seděla v obýváku, kde je jakž takž žitelně, a snažila se dát dokupy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
19.6.13 08:29

Na tohle čekám od února:-), takže chrochtám blahem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.6.13 08:29
@tumpach píše:
Já bych takový hice nemusela, chodím pomáhat do kuchyně, a já myslela že tam zkolabuju, uplně ze mě lil pot, fujky

Přesně, já zase chodím na brigádu do vinohradu. No skoro celý den venku, kde není v podstatě žádný stín, taky lahůdka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Imane
19.6.13 08:30
@Mišela1 píše:
Na tohle čekám od února:-), takže chrochtám blahem.

Já už od prosince :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6963
19.6.13 08:30
@berunkab3 píše:
Přesně, já zase chodím na brigádu do vinohradu. No skoro celý den venku, kde není v podstatě žádný stín, taky lahůdka.

to je děsný jako fakt, a sednout jsem si nemohla :), jinak mě seřval, a kecat mu, že mě horka nedělaj dobře, ja asi zbytečný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
19.6.13 08:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
19.6.13 08:33
@dostyna píše:
Ja tedy horka miluju, slunicko a vse kolem.Ale vcerejsek me odvaril. Rozhodla jsem se vymalovat a dat tapetu v loznici.Jsem opravdu magor :). Ale vysledek je krasny :)

no vidíš, aspon jsi měla z něčeho radost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.6.13 08:33
@tumpach píše:
to je děsný jako fakt, a sednout jsem si nemohla :), jinak mě seřval, a kecat mu, že mě horka nedělaj dobře, ja asi zbytečný :mrgreen:

To jsou ti šéfové. Nezkusí to a neví. Ten náš se přijede podívat jednou za den a ani nevyleze z auta, kde klimatizace jede na plné pecky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat