Afty vzadu v puse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 17:25
Afty vzadu v puse

Ahoj, prosím o radu. Už podruhý během krátké doby se mi udělaly afty vzadu v puse, jakoby u kořene jazyka na patře z obou stran. Díky tomu mě bolí polykání. Jsem trochu hypochondr, tak se ptám- máte to taky někdo? Abych neletěla hysterická k doktoru, že mám kdovíjakou chorobu, od chřipky až po HIV (ano, až tak zlá moje hypochondrie je :zed: ). Díky :mavam:

Reakce:

cecetka
Kelišová 7444 příspěvků 07.04.18 18:43

Ano, trpim na afty. Nejhorsi jsou na mandlich. To je fakt sila :?
Jako prevence pomaha ustni voda Corsodyl. Presto se obcas vytvori. Na sliznici, na dasnich, na jazyku. Obcas treba i vzadu u usti ucha, to pak boli cele ucho. Ale opravdu nejbolestivejsi jsou na mandlich.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 07.04.18 18:59

Ted v těhotenství kazdy tyden. Nejdriv jsem myslela ze to je bolest krku nezmi doslo ze tp jsou afty. Bohuzel nevim co s tim delat takze to stale dokola pretrpuji. :roll:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 07.04.18 20:29
@cecetka píše:
Ano, trpim na afty. Nejhorsi jsou na mandlich. To je fakt sila :?
Jako prevence pomaha ustni voda Corsodyl. Presto se obcas vytvori. Na sliznici, na dasnich, na jazyku. Obcas treba i vzadu u usti ucha, to pak boli cele ucho. Ale opravdu nejbolestivejsi jsou na mandlich.

Souhlas, na mandlich je to peklo :zed: někdy se mi udělají o velikosti koruny a to se mi chce umřít :poblion: teď už poznám když to přichází a hned si to misto kde je zatim malinký aftik potřu PARONTHAL gelem a nerozjede se to…ale ten gel pálí tak nekolik minut držím hlavu v dlanich ale narozdíl od týdenních muk s afty se to dá v pohodě vydržet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 16:44

Všem moc děkuju! :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:28

Tak mi to na mandlích na chvíli zmizelo a už to mám zas. Ale myslím, že afty to nejsou, to by bolelo stokrát víc :( Četla jsem o čepech na mandlích, provází prý angíny, které nemusí mít žádné jiné příznaky. Máte s tím někdo zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >