Reklama

Afty vzadu v puse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 17:25
Afty vzadu v puse

Ahoj, prosím o radu. Už podruhý během krátké doby se mi udělaly afty vzadu v puse, jakoby u kořene jazyka na patře z obou stran. Díky tomu mě bolí polykání. Jsem trochu hypochondr, tak se ptám- máte to taky někdo? Abych neletěla hysterická k doktoru, že mám kdovíjakou chorobu, od chřipky až po HIV (ano, až tak zlá moje hypochondrie je :zed: ). Díky :mavam:

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 07.04.18 18:43

Ano, trpim na afty. Nejhorsi jsou na mandlich. To je fakt sila :?
Jako prevence pomaha ustni voda Corsodyl. Presto se obcas vytvori. Na sliznici, na dasnich, na jazyku. Obcas treba i vzadu u usti ucha, to pak boli cele ucho. Ale opravdu nejbolestivejsi jsou na mandlich.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 07.04.18 18:59

Ted v těhotenství kazdy tyden. Nejdriv jsem myslela ze to je bolest krku nezmi doslo ze tp jsou afty. Bohuzel nevim co s tim delat takze to stale dokola pretrpuji. :roll:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 07.04.18 20:29
@cecetka píše:
Ano, trpim na afty. Nejhorsi jsou na mandlich. To je fakt sila :?
Jako prevence pomaha ustni voda Corsodyl. Presto se obcas vytvori. Na sliznici, na dasnich, na jazyku. Obcas treba i vzadu u usti ucha, to pak boli cele ucho. Ale opravdu nejbolestivejsi jsou na mandlich.

Souhlas, na mandlich je to peklo :zed: někdy se mi udělají o velikosti koruny a to se mi chce umřít :poblion: teď už poznám když to přichází a hned si to misto kde je zatim malinký aftik potřu PARONTHAL gelem a nerozjede se to…ale ten gel pálí tak nekolik minut držím hlavu v dlanich ale narozdíl od týdenních muk s afty se to dá v pohodě vydržet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 16:44

Všem moc děkuju! :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:28

Tak mi to na mandlích na chvíli zmizelo a už to mám zas. Ale myslím, že afty to nejsou, to by bolelo stokrát víc :( Četla jsem o čepech na mandlích, provází prý angíny, které nemusí mít žádné jiné příznaky. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >