Reklama

ahojky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

forinka
Povídálka 21 příspěvků 12.10.08 15:19
ahojky

už jsem psala ráno, ale taky bych chtěla vědět,jak u vás vlastně probíhalo těhu kolem toho 3-4 měsíce, mně už je totiž jako bych ani těhu nebyla, prsa nějak přestaly bolet, nejhorší to bylo mezi 6-8.tt, to jsem nemohla na ně snad ani šáhnout, taky vyrostly tak o číslo, ale teď nebolí spíš bradavky jsou citlivější a taky svědí, taky mám ráda, když si drbu bříšku, je to příjemný. Pořád mám takový jakoby mokrý kalhotky, bílý výtok nebo průhledný, ale když zaschne je světle žlutý, ale prý je tohle ok. Občas zácpa a pořád, ale pořád lítám na malou, tak snad to ve čtvrtek bude v pohodě, to lítání na wc přisuju roztahující se děloze, prý když je zaml.potrat, tak děloha neroste, tak tím se uklidňuju. Jinak všem moc děkuju za podporu. Opatrujte se . pa Jo a když se najím tak jsem jak balon, přibrala jsem už 4 kg, dobrý co? Nějak mi víc chutná.

Reklama

Reakce:

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 14.10.08 10:28

Je to tak, že II. trimestr je „nejpohodovější“ část těhotenství. Takže potíže z prvního trimestru ustávají a je pravděpodobné, že se cítíš dobře. Bříško ještě na začátku 4.M není moc velké, takže tě neomezuje v pohybu, dýchání apod. - no prostě je normální, že se cítíš skoro „netěhotná“ :lol: Tak si to užívej a shromažďuj síly na další měsíce.

Kaacenka
Kecalka 158 příspěvků 14.10.08 14:19

ahojky,tak me nevolnosti zacaly tak kolem toho 4 mesice,jinak vytok mam cele tehu,bily,docela velke mnozstvi a kdyz zaschne taky zlutx,tak to ma nejspis byt,preji pohodove tehu papa

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >