ahojky

Anonymni
18.3.09 18:33

ahojky

Ahoj holky jsem na návštěvě u rodičů na moravě tak jen tak nakukuju. **Judynečko máš nádherné dětičky :D krásní andílci

Rosinko tobě strašně moc moc gratuluju k narození kluků, vidíš máš to za sebou, a klukům přeju do žiivota hlavně zdravíčko a moc štěstíčka. Jsou to malincí bobišci a je to úžasné, že jste to tak zvládli.

Miselinko mc pěkné fotečky, tobě to taky moc sluší, jak to děláš s dvojčátkama a ještě s malým Fildou, že vypadáš tak dobře??? :)
Já budu určitě vypadat jak strašidlo, kruhy pod očima, no nedokážu s to představit :D

Evičko ty už to máš taky skoro za pár co??No hlavně ať vydržíte pohromadě co nejdýl. Máš teda břicho velikááánskýý :D , já jsem ve 20 týdnu a lidi mi nechtěj věřit, že čekám dvojčata, ale to asi přijde :)** Hoky prosím vás, já pojedu v sobot asi do polska, mám možnosst jet s bráchou jinak z Prahy se nedostanu, tady z moravy je to kousek, chtěla bych tam nakoupit nějaké věci na výbavu, nevím jestli oblečení, ale slyšela jsem, že tam mají levnější takové ty :,-(y do postýlek, povlečení, zavinovačky, deky atd..ale nikdy jsem tam nebyla tak nevím, máte stím někdo zkušenosti??

A taky ještě můžete mi poradit co jste vše kupovaly, jaké pomůcky, kolik povlečení, deky do kočárků, jestli nějaké hračkydo postýlek, co na koupání a kolik toho?? Taky kupovaly jste oblečení velikost 50, 56 i62 anebo tu 62 až později dokupovatt.

Děkuju moc kacaátko000
omlouvám se ale nepřihlásila jsem se

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
19.3.09 09:28

Ahoj Kačátko,

jak se nakupuje v Polsku, tak to nevím. Každopádně u dvojčátek lze předpokládat, že budou menší, takže bych nakoupila 56 a jednu dupačku ve velikosti 50 pro každého drobka. Myslím, že nějaké oblečky dostaneš a hlavně pak může vyrazit tvoje mamka nebo někdo další a chybějící velikost 50 dokoupit. Ale i drobkové můžou nosit větší, jen se jim ohrnou rukávky a tak…
Já jsem pro jednoho mrňouska nakupovala toto (doporučení z jedné knížky) - nutno upravit dle ročního období narození mimča:
2-3 ponožky (dle zkušenosti maminek stačí - přepereš, rychle uschnou)
1-2 čepičky (na léto lehčí)
5-6 bodyček nebo dupaček
1-2 zavinovačky
2-3 trička a něco jako tepláčky
1-2 svetříky nebo mikinky
na zimu kombinézku, rukavičky
1-2 capáčky
cca 20 ks látkových plenek (na rameno, kdyby si drobek ublinkl)
2 osušky, žínka
vanička, podložka do vaničky, chůvička, dýchací podložka (Nana)
krém na opruzeniny, sampon, mycí gel (prý je dobrý Sebamed), krém na tělíčko
2 lahvičky na mléko, 2 dudlíky
líh na pupíček, několik čverců buničiny na ošetření pupíku
teploměr do zadečku, nůžtičky na nehtíky, vatičku na čištění uší
pro první týden cca 50 jednorázových plenek, ty ubrousky na čištění zadečku
dobré je mít doma něco na sražení teploty pro malé děti, aby v případě nutnosti nemusel tatík běhat po lékárnách
2 peřinky (jedna do postýlky, jedna do kočárku)
3 ks cejch
do postýlky ochranu matrace proti protečení a ochranu do boků na špricle

tak to je asi to nejnutnější, co mě teď napadá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama