Ahoooj Děčín a okolí

104
7.2.07 09:55

Ahoooj Děčín a okolí

Ahojky
hledala jsem, hledala… ale Děčín a okolí jsem nenašla :D

Holky
v dubnu se stehujeme k Vam :D
Prosim o poradu, potrebuji sikovne doktory mit kdyz tam hodlame bydlet :wink:
pediatra
gynekologa
zubare
os. doktora

Tesim se na doporuceni :D

A taky muzeme popovidat, jake zabavy pro dety jsou?
Kam do skolky… a td. :wink:

Tesim se na Vas :D
Eli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35
7.2.07 10:57

Ahoj Medunko, zdravím Tě z Děčína a doufám, že se Ti u nás bude líbit. Vybrala sis krásné místo k žití :wink: To víš, jsem patriot :P .
K tém doktorům …myslím, že bude nejlepší vybírat někde poblíž místa, kde budeš bydlet, abys to měla co nejblíž. Pár tipů Ti samozřejmě můžu dát, přeci jen tu žiju už přes 30 let :roll: Jinak se klidně ptej na cokoli, co budu vědět, povím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.2.07 09:49

Ahoj harmony

:D

To jsem rada ze se ozval nekdo :wink:
To je pravda ze podle bydliste je nejslepsi mit doktora, ale za dobreho doktora bych jela i na opacnem konci mesta.
Dolezitejsi pro mne je fakt spokojenost od pana doktora, ne ze bych chtela zkouset jak je dobry… ale se citim se lepe kdyz mi nekdo rekne ze tady u toho byl spokojeni :wink:
Jinak budem bydlet pobliz nadrazi, tak ze si mislym ze nebudu mit moc daleko kam koli.

Vidim ze mas mimco - rodila si v Decine? Jaky to bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
8.2.07 13:22

Ahoj Medunko, s tím doktorem máš pravdu. Vím o dvou vyhlášených, ale mají plný stav. Občas ještě někoho přiberou, třeba z řad známých, ale je to o dlouhém čekání v čekárně, trvá dobu, než se člověk dostane na řadu, ráno musí vstávat a vystát si pekelnou frontu … a miminka bývají při dlouhém čekání dost rozmrzelá, takže tuto možnost jsem zavrhla a chodím s Nelčou k doktorce, u které jsem byla jako malá i já sama a jsem spokojená, i když od některých mamin taky slyším, že nejsou spokojené, ale tak je to asi u každého doktora. Dokud mimi nemá problémy, je v podstatě jedno, kam se chodí, horší potom je, když přijdou …
Budeš bydlet v podstatě v centru, i když já mám raději cetrum na druhé straně Labe, takže ve Tvém okolí jsou v ul. Čs. Legií dvě dětské lékařky, třeba se najde někdo, kdo Ti o nich poreferuje.
V Děčíně jsem rodila relativně nedávno, v nemocnici jsem si poležela kvůli gestóze (počínající preeklampsii), porod byl nakonec předčasně vyvolávaný a skončil císařem, ale byla jsem maximálně spokojená s přístupem lékařů i sestřiček, jen jedna z celého oddělení byla taková maková, ale ostatní byly milé, ochotné …
Do Dc se stěhuješ z Prahy? To bude asi docela šok přijít z hlavního města skoro na vesnici :lol: Ale na druhou stranou se podle mě na menším městě s dětmi žije líp, okolí DC je super na výlety, je tu docela dost zeleně, dětských hřišť … Doufám, že se k nám těšíš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.2.07 13:51

Ahoj harmony :D
Diky za tip - zkusim najit neco z netu pro ti dve doktorky :wink: Snad ji nekdo se pripoji se zkusenostma :oops: :D

A jinak co se tice porodu - docela komplikovane mi zni konec tehotenstvi… ale konec dobry vsechno dobre… a vsude je aspon jedna makova sestra :lol:
Rodila jesm v Podoli a taky jsem byla nadmiru spokojena, ale doufam ze pristy rok budu mit to stesti v Decine zazit :wink: :D

A kam chodis na gyndu?

Co se tice velke mesto - male mesto… prave… taky souhlasim ze dety se hlidaji lepe v mensim mestem… ale zas aby ne bylo prilis male :D proste Decin je tak akorat :wink: :lol:
V poslednich letech docela casto jsme tam pobyvali… ale detsky hriste… jsem videla korat jednou… tam pobliz reky kdyz se jede z nadrazi na MD - byla jsem s malou i par krat v MC v Decine :oops: :wink: jedine co mi bude vadit je ze se kona pouze jednou tydne…

A jinak i Akvaparku je docela oblibene misto pro nas.

Ja se proste do Decina zatim moc tesim :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
9.2.07 10:26

Ahoj Medunko, nedá mi to nezeptat se:) Podle toho, jak píšeš, tak budeš určitě původem cizinka a podle metříku z Německa? Jak ses dostala až k nám?
Jinak na gyndu chodím k doktorce Spáčilové, jsem moc spokojená, problém je, že většina gynekologů v DC nebere nové pacienty, mají plno. Vím, že nové ještě přibírá MUDr. Černá v Boleticích.
To hřiště, co jsi viděla u Labe, je nové, stejné je ještě u Polikliniky a na městě slibují, že budou stavět další.
Mateřské centrum má program víc jak jednou týdně, pak ještě ve sportovní hale, kde se hraje basket probíhá cvičení rodičů s malými dětmi, je tam k dispozici spousta náčiní, trampolína, děti říkají říkanky, zpívají … Nelinka je na to ještě moc malá, ale kamarádky se staršíma dětma říkají, že je to super, chodí tam děti tak od jednoho doku do osmi … Akvapark je fajn, teď tam chodíme na plavání miminek a jsme obě moc spokojené :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
12.2.07 15:47

Ahoj harmony
byli jsme za babickou o wikendu …
hahahahaha :lol: :lol: :lol: ano, jsem sizinka, a jsem se snazi psat co nejmin ve foru :lol: jednou vetu - max. dve :wink: :D
Ale ted situace je takova - ze vetou-dve se nic nedovim :wink:

A jinak MC ano ma program vic nez jednou tydne, ale je plno, tak ti tam reknou kdy musis chodit - kazdy den jsou plne skupiny, a nejde jen tak tam zajit :roll:
To o baskebalove hale jsem ani netusila, jsem moc rada ze me tak hezky informujes :D nevis nahodou jak se to tam jmenuje?

Teto gynekologicke ordinace v Decine jsem nasla na Seznam u
http://www.firmy.cz/…9%20ordinace
tak snad objevim nejaky volny :wink:

Jinak pockej - kde jsou ti dalsy det. hrista?

Diky moc zatim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
13.2.07 09:19

Ahoj Medunko, na to, že jsi cizinka, tak píšeš moc dobře!
Adresa na to MC je http://www.mcbelasek.cz , pak je mateřské centrum pro malé dětičky v Domě dětí a mládeže na Teplické ulici (blízko nádraží), web je http://www.ddmdecin.cz/…mc/index.htm . V basketbalové hale se cvičení s dětmi koná jednou týdně, zeptám se kámošek, co tam chodí nebo na adrese www.bkdecin.cz klikneš na kontakt nebo hala a ukáže se Ti adresa, plánek, fotka haly, je to tam moc pěkné, já tam chodím pravidelně koukat na první ligu v basketu.
Jak sis vyjela ty adresy gynekologických ordinací, tak tam máš celý okres Děčín, i třeba Varndsdorf, tak si zavolej jen těm děčínským, ať nemusíš daleko dojíždět.
Nové dětské hřiště je vedle Polikliniky, můžeš k němu dojít po nové cyklostezce nebo autem zaparkuješ u polikliniky, další je v lesním parku u Nemocnice. Tak snad jsem trochu pomohla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
14.2.07 19:19

Ahoj harmony ........................
Tak snad jsem trochu pomohla ......................

Ti si primo poklad :wink: Diky moc!!!

Jeste me napada ze o zubare jsme nic ne psali? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
15.2.07 21:10

Ahoja holky, tož se k vám hlásím :-))). Bydlím tu něco málo přes 3 roky, a předtím jsem sem 9 let bydlela kousek od DC a do dc chodila do školy a do práce :P .

Medunko -Tak to budeš bydlet kousek odemne :lol: já chodím k zubařce k dr. Ivanovské. Je to spíš dětská dr, ale vzala mě a pak i mamku. A je božská … a moooc hodná … Taky jsem už před kolika lety slyšela že tu žádná dr nepřibírá - tedy gyn.dr - kromě mudr. Černé. Chodím k ní, nemůžu si stěžovat … mě se líbí. Ale má fakt natřískáno a nejlépe k ní chodit na objednávku nebo jako těhule (to máš pak vždy přednost :wink: ) jinak si tam posedíš pěkně dlouho :roll: .
Ještě je dětské hřiště hned za poštou v Podmoklech. Taky kousek odsud udělali minijesle, kde můžeš dát za nějaký peníz třeba na 2 hoďky prcka a jít si po úřadech a tak. Jo a ještě je MC žabičky v býv. družině (nebo to ještě je družina) na kamenický ul. Tak jsou každou středu od 9 - 11 hod.

Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
35
15.2.07 21:39

Medunko, já chodím se zuby k MUDr. Charvátové, také jsem moc spokojená ordinaci má na Starém Městě. Pak jsem taky slyšela chválu na dr. Sýkorovou, je to slečna o rok mladší než já. Dost lékařů je tu dobrých a pak je pár, ke kterým bych nešla ani náhodou, tak dej kdyžtak vědět, koho sis vybrala, a já Ti soukromě sdělím, zda to není jeden z těch …, ať jim tady veřejně neperu špinavé prádlo :lol:

Andělko, to je dost, že ses přihlásila, už jsem myslela, že sem z DC chodím jen já, což vím, že není pravda :D Koukám, že máš další informace, o kterých já neměla ani tušení, tak bude Medunka nabytá informacemi, než se k nám přistěhuje:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
16.2.07 15:01

Ahoj holky
To ale mam radost :D Taky jsem totiz uz mislela ze jenom ja a harmony jsme z Decina :lol:

To je pravda ze budu zasobena s info. nez se zabydlime tam 8) pomalu vic nez prava Decinska mama :wink: 8)

andelo
taky te vitam :wink: a chci rict ze to co pises me velmy zaujalo :D
Kde a jak se jmenuji ti minijesle? To je vyborny napad :)
A kde je MC Žabičky? Kamenicka ul. co vim je jedna z nejdelsich v Decine :oops:
A jak to tam probycha? Jsou vekove skupiny, nebo kdo chce jde ve stredu?

Proste jsem moc rada za vsechny tipy holky :D Zvlast na ti doktorske 8) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
16.2.07 20:17

No jo, já už jsem jednou dávala diskuzi Děčín a okolí, a nikdo se nepříhlásil, tak jsem jí po měsíci smázla … :cry: Ale jinak tu asi moc lidí odsud není .. mě přijde že je tu půl mimina z moravy, Ostravy Jižních čech :wink: :lol: No prostě tam jako na východ od nás no :wink: :lol: :lol:

Jak to chodí u těch žabiček to já nevím .. sem tam nebyla. Sem pak dostala Info že Bělásek je tu v podmoklech ve vojanovce, aspoň tak mi to ta paní v minijeslích říkala, a kamarádka zas že ne, že je jen v bělí. tak nevím … ale písnu kamarádce a ve středu bych mohla do žabiček s ní a pak poinformovat.

A já klidně s čistým svědomím tu pomluvím dr. Olušku Voborskou :twisted: Horší jsem snad ani neviděla, teda to je zubařka. Ale fakt hrozná. Už k ní pomalu nikdo kromě škol nejde. Naposled jsem tam byla předloni na silvestra bo mě chytl zub a ona měla jako pohotovost … no a fakt hrůza. I na tu pos… injekci jsem jí musela přemlouvat :twisted: Tu nebrat !!!

Medunko - ty minijesle jsou kousek od autobusového nádraží. Od autobusáku přejdeš park směrem k pivovaru a je to hned rohovej barák u viaduktu. Koukala jsem na net, že tam prcka můžeš dát max na 3 hodinky.Jinak to patří pod MC Bělásek tak když jukneš na stránky tak se dozvíš víc. A kamenická ulice je ta když sjedeš z mostu a jedeš do kopce směrem na Ludvíkovice, Huntířov, českou kamenici :-))) nebo taky na Liberec myslím???

A to jsem si ještě vzpoměla že jako naproti Kokosu udělali kavárnu nekuřáckou s dětským koutkem … aspoň jsem to tam onehdá četla. Na rohu toho baráku je krámek s dětským zbožím „U stelinky“.

Harmony - prosímtě, kde tu prodávají kočárky?? Tedy kromě mateřinky v podmoklech a „U stelinky“ na druhý straně??? Nebo víš o něčem třeba v UL???

• Nahlásit
  • Citovat
35
16.2.07 21:19

Přeji hezký večer holky :wink: Když už Andělka píše o té kavárně vedle Stelinky, tak musím říct, že jsem tam s Nelčou byla několikrát, mají velký výběr kafe a dobrot a je tam dětský koutek, sice malý, ale aspoň nějaký a hlavně se tam nekouří. Pak máte ještě v Podmoklech prý výbornou kavárnu Svět (tu jswem ještě nezkoušela) - je v Divišovce u knihovny v prostorách bývalého fotografa. Je tam prý i přebalovací pult a taky se tam nekouří.
Andělka: největší výběr kočárků v okolí mají v Dětském ráji u Kačenky v Teplicích, pokud pojedeš zadem přes Libouchec, tak jsi tam za půl hodiny, projedeš kolem Olympie, pořád po hlavní a vlevo při hlavní třídě to je, zaparkuješ naproti přes silnici. Tu prodejnu poznáš podle velké reklamy Chicca, v Ústí zdaleka takový výběr nemají, teď se tam taky chystám kouknout na sporťák. Tady je adresa: http://www.ukacenky.cz/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.2.07 07:52

Ahoj holky
Zrovna me napadlo … kolik casu bych potrebovala abych na vsechno prisla sama - z vlasne skusenosty :roll: hahahaha mozna rok… mozna vic :lol:

Ale nejhorsi je ta vec s doktorama 8) Diky Andelo, budu utikat co muzu od pani dr. Olušku Voborskou :wink: :lol:

Ajinak vim ze v UL se bude stavet take velky OC ale asi za rok-dva, a uz dety budou velke, a kocarky potrebovat uz nebudem 8)
A sekace s kocarkama taky nejsou v okoli?

Nekde jsem na netu nasla seznam kavarem a restaoraci s det. koutkem, ale samozrejmne Decin jsem tam nenasla :? Tak ze jsem rada ze aspon jedna-dve jsou :wink:

Jesli rozumim dobre jeste nechodite po MC, ze ne?
A co podnikate prez den holky? Vzdyt v zime jsou dlouhe dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama