Akademický plán v DS

Anonymní
21.3.20 15:07

Akademický plán v DS

Ahoj, víte někdo jak to bude v domově pro seniory když se vyhlásí karanténa, nebo pokud se tu objeví někdo nakazeny?
Původně jsme podepisovali všichni papír, kdo je ochotný tu nepřetržitě zůstat, já ochotná nejsem, jelikož mám doma male dítě, takže si to neumím představit, ale kolegyně tvrdí, že jsme ve zdravotnictví a můžou nám to nařídit? :nevim:
Já tedy ten pandemický plán pochopila, že pokud to nastane tak se dům zavře a my zůstanem doma v karanténě na očr, oni tvrdí, že budeme muset docházet, což mi přijde jako nesmysl, ví někdo jak to je? A zda nam mohou nařídit tu zustat? Na internetu to nikde nemohu najít. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.3.20 15:10

Pardon pandemický oprava

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.20 15:19

Ještě je potřeba opravit název diskuse. ;) Myslela jsem si, že jde o studium na VŠ. Jinak u nás se také hledali dobrovolní zaměstnanci, kteří by v zařízení zůstali a byli tam minimálně 14 dní 24 hodin 7 dní v týdnu. Ale prý záleží na rozhodnutí hygieny, jak to nastaví. Například v tom zařízení Nad Pleší to takto nebylo, že by to uzavřeli. Někde jsem četla, že by zaměstnanci mohli být v domácí karanténě a do práce je dováželi. Jinak zdravotníci si teď nemohou vybírat dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.20 15:24

A jak opravím název diskuze prosím?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama