Jak postupovat, práce, koronavir

Anonymní
20.3.20 21:07

Jak postupovat, práce, koronavir.

Dostala jsem se do zapeklité situace.
Pracuji v aktivním call centru, prodej potravinových výrobků po telefonu. Máme stálé klienty. Díky tomu co se tu teď děje, tržby klesají. Vedení po mě chce, aby při prodeji zmínila virus, s tím, že si udělají zásobu. Odmítla jsem „strašit“ virem z důvodu větší tržby. Zaměstanavatel mi tedy řekl, zda mi má připravit výpověď. Odpověděla jsem, že to tedy v pondělí zkusím, ale jsem rozhodlá nastoupit na očr. Co bude pak, netuším.
Jak by jste se zachovali v této situaci?
omluva za anonym. K.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2502
20.3.20 21:12

Tak asi zalezi, jak to podas. Jestli prodavate neco, co se da velmi snadno skladovat, ma to dlouhou trvanlivost a velmi snadnou pripravu a nejaky optimalni slozeni makrozivin, nedejboze i vitaminu, tak snad staci zminit tyhle vyhody. Nemusis snad zminovat ani koronavirus, ono si to lidi ted spoji se zasobama do atomovyho krytu sami. Ale nezavidim, call centrum je moje nocni mura a obdovuju odvahu tohle delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
20.3.20 22:04

Zkusila bych to tak jak pise bobulka88 par dni, kdyby to neslo tak bych sla na to ocr na ktere stejne mas v planu jit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
21.3.20 07:41

Já bych to zkusil. Lidi jsou zblblí a dost jedinců už je ve fázi, kdy vyloženě čekají na každou negativní zprávu, aby se v ní pak mohli rochnit. Tam bys mohla mít úspěch. Jestli nevíš jak na to, inspiruj se od Prymuly, to je dost velkej katastrofiol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11304
21.3.20 08:03

Já osobně bych to nemohla dělat. Co je to za přípravky, na co to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.20 13:01
@Sára 1 píše:
Já osobně bych to nemohla dělat. Co je to za přípravky, na co to je?

Dělám to šest let. Za normální situace v poho. Tím, že volam stálým klientům. Jde o kořeni a instaní omáčky. Ale teď klesá odběr i díky poště. A on chce toto. Mám s tím problém. Čekam jestli schválí to očr na děto do 13let.
zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
11304
21.3.20 13:18
@Anonymní píše:
Dělám to šest let. Za normální situace v poho. Tím, že volam stálým klientům. Jde o kořeni a instaní omáčky. Ale teď klesá odběr i díky poště. A on chce toto. Mám s tím problém. Čekam jestli schválí to očr na děto do 13let.
zakl.

No já teda nevím, ale koření asi moc proti koronaviru nepomůže, ne? Já osobně bych to nedokázala nikomu říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat