Nechuť jít do práce

Anonymní
20.3.20 20:58

Nechtít do práce

Ahoj, mam jen takovou otázku. :lol: Vymizí někdy v životě nechuť jít do práce? Jsem v praci na hpp teprve par měsíců, ale zvykla už jsem dávno na takový režim. A i přes to ze me to baví, tak se mi každý ráno nechce a odpocitavam hodiny který mi zbývají do pátečního odpoledne a těším se na víkend :D jako není to vyloženě nejakej odpor ze bych tam byla nešťastná to ne a beru to už automaticky, ale i tak. Tak se chci zeptat jestli takový pocity někdy zmizí nebo jestli se s tím potýkáte třeba i po 20 letech :mrgreen: trochu na odlehčení k této hrozne situaci :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
20.3.20 21:01

Hledej praci co te bude bavit a naplnovat, taky se mi nechtelo, dokud sem se do te práce netesila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
20.3.20 21:01

Takove pocity nemam. Ale znam je - kdyz jsem je mela stabilne, bylo to znameni, ze mam praci zmenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23502
20.3.20 21:03

Pokud budes mut pracu, ci te bavi, vidis v ni nejaky smysl a bude ji dost nebo az mic, tak opravdu nejake strihani metru di patecniho odpoledne resit nebudes.

A jako samozrejme by chtel byt kazdy doma za 100% platu a venovat se konickum. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3614
20.3.20 21:06

Mě práce baví jako mě ještě nikdy žádná nebavila a přesto se musím ráno přemlouvat :mrgreen: ale stačí mi zamyslet se nad tím, jaký by to bylo žádnou práci nemít. Asi to nezmizí, ale základ je opravdu najít si práci, kterou budeš dělat ráda, ačkoli chápu že to se líp řekne než udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6814
20.3.20 21:11

Tak já půjdu opět proti davu :mrgreen:
Práce mě celkem baví, jde mi a spoléhají na mě, ale odpočítávám každý den a těším se na pátek.
A pak si nadávám, že mi s každým pátkem utíká život.. :roll:
A to už pracuji hodně dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.20 21:20

Nevím. Mám práci, která mě baví, ale ty víkendy jsou prostě boží. Je to i o povaze, někdo je workoholik a pracuje pro radost nebo uspokojení, no a někdo dělá, aby měl peníze na lepší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3458
20.3.20 21:22

Mě práce baví a asi jsem divná, ale i se tam skoro pokaždé těším. Mám skvělého šéfa a super kolegyni, se kterou pracuji. Ale jednak nemám plný úvazek (ještě se dovzdělávám a pak mám menší brigádu bokem), takže neupadnu do stereotypu, a taky nemám pevnou pracovní dobu, takže tam nemusím ráno brzy vstávat, což je pro mě hrozná výhoda, raději zůstanu večer déle (děti zatím nemám). Kdybych tam musela nastupovat každé ráno na šestou, tak by těšení se asi nenastalo ani náhodou. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
20.3.20 21:46

Taky mě práce baví a zároveň odpocitavam dny do pátku. Víkend mě baví víc, nebo spíš mě baví ten pocit, že si můžu vymyslet nějaký program (ehm, teď zrovna ne), ale ve všední dny vím přesně, co mě čeká. Práce jako taková mi nevadí, ale vadí mi ten stereotyp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
20.3.20 21:59

Když jsem měla tyhle pocity, balila jsem kufry. I do práce se můžeš těšit (jako nemáš odpor) :mrgreen:
Ale stejně… Víkend :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
21.3.20 07:23

Já se do práce těšila, až když jsem chodila jen třikrát týdně. To bylo moc fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 06:38
@Anonymní píše:
Ahoj, mam jen takovou otázku. :lol: Vymizí někdy v životě nechuť jít do práce? Jsem v praci na hpp teprve par měsíců, ale zvykla už jsem dávno na takový režim. A i přes to ze me to baví, tak se mi každý ráno nechce a odpocitavam hodiny který mi zbývají do pátečního odpoledne a těším se na víkend :D jako není to vyloženě nejakej odpor ze bych tam byla nešťastná to ne a beru to už automaticky, ale i tak. Tak se chci zeptat jestli takový pocity někdy zmizí nebo jestli se s tím potýkáte třeba i po 20 letech :mrgreen: trochu na odlehčení k této hrozne situaci :)

Ja mam ted praci takovou, ze mam sve ukoly, ty si muzu splnit kdy chci, ale mam za ne odpovednost. Bavi me to vic nez 5×8 hodin, mam pocit ze predtim to bylo nespravedlive, porad nekomu marodily deti, ja zaskakovala, rodinne problemy, ja zaslakovala, ale za me praci nikdo neudelal, protouze to moje nikdo neumi, tak jsem si to domluvila takhle a jupiii hafo casu na sebe.. spokojena :dance: Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.20 12:00

Takový pocit jsem měla, když jsem dělala ve fabrice na směny. Práce mě bavila, lidi jsem okolo sebe měla dobrý ale přesto se mi tam nikdy nechtělo a těšila jsem se na víkend. Je to rok co jsem práci změnila a od ty doby mě nikdy ani nenapadlo, ze se mi nechce do práce, ze mě to v ni nebaví nebo něco podobného.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat