Online přivýdělek

16
21.3.20 13:30

Online přivýdělek

Ahoj holky,
Jsem studentka a ráda bych si přivydělala nějaký drobný „peníz“ ke studiu. Bohužel, jak řádí ten vir, nemůžu si dovolit chodit na brigádu. Pokud vše klapne, tak v létě budu mít na léto brigádu. I přesto bych ráda něco málo vydělala. Máte někdo s tím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14880
21.3.20 13:53

No musíš si rozmyslet co umíš a začít hledat firmy, kterým to nabídnout.

Hledej různé eshopy na zákaznické linky a případně krizová callcentra, pokud jsi alespoň trošku použitelná pro komunikaci s naštvanejma lidma.

Jinak pokud nesdílíš domácnost s někým z ohrožené skupiny (senioři, lidi s narušenou imunitou a podobně), tak se normálně ozvi nejbližší samoobsluze - brigádníky budou potřebovat - i třeba jen do skladu.

Ale nikdo kdo teď není součástí páteřní sítě služeb fakt lidi nabírat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
21.3.20 14:18

Jakmile po vás někdo chce vstupní poplatek za materiál/školení, jakmile vám někdo slibuzje zázračné zbohatnutí a kariéru bez práce, jakmile máte prodávat nějaké zázračné zboží, tak jedinné co chce je abyste mu posalli prachy a pak abyste zkusili ukecat dašlí nepříliš inteligentní osoby, aby poslali prachy zase vám, protože vám uvěří, že si skvěle vyděláte. To je podstata MLM - multilevel marektngu. Jako výdělek to funguje jen zakladatelům s nápadem, co se chytí. Spodn vrstvy pyramidy prostě přijdou o svoje prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
21.3.20 14:26

@Jackiea7 tak to bohužel mají pravdu, no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.3.20 14:32
@Jackiea7 píše:
Dekuji z rady! Bohužel bydlím spolu s rodinou, miminkem a babičkou, proto mě nechtějí pustit :zed:… našla jsem si privydelek na www.populace.cz , vypadá to důvěřivě, asi to vyzkouším :palec:

Až Vám pošlou k podepsání dohodu o provedení práce (rozuměj - pracovní smlouvu nebo něco, na základě čeho Vám pošlou zdaněné vydělané peníze), tak mi napište. Navíc na webu chybí IČO a DIČ. Takže za mě už je to fejk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.3.20 14:33
@Anikka007 píše:
Ahoj! Momentálně pracuji online a hledáme další flexibilní pracovníky pro rozšíření našeho týmu v celé ČR. Jde o práci řízené z domova. Je potřeba mít jen PC a cca.3 hodiny denně. Víc info na https://www.podnikejzdomova.cz/index.php?…

Chybí IČO, DIČ, jméno firmy, informace o pracovní pozici, na základě jaké smlouvy je pracováno. Pokud toto není zveřejněno, je to fejk, jako každá druhá online nabídka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.3.20 14:35

Ach nee, já tam zadala údaje, tak jsem to ihned přerušila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.3.20 14:37
@Jackiea7 píše:
Ach nee, já tam zadala údaje, tak jsem to ihned přerušila

Jím nejdříve napiš email, že má zájem o přivýdělek a že chceš poslat k náhledu dohodu o provedení práce, nebo smlouvu o dílo. Rozhodně nikomu nikdy neposkytuj své osobní údaje jen tak. Dá se lehce zneužít. Třeba na půjčku u homecreditu a jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.3.20 14:40

Achjo :,( já tam dala číslo účtu, Tak jsem to rychle změnila :( achh, to me hrozně mrzí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.3.20 14:46
@Jackiea7 píše:
Achjo :,( já tam dala číslo účtu, Tak jsem to rychle změnila :( achh, to me hrozně mrzí

Ty jen tak posíláš někam číslo účtu, rodné číslo, adresu, jméno, číslo občanky? 8o
Prosímtě kolik ti je? A ještě na pofiderní webové stránky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
21.3.20 14:48
@Anikka007 píše:
Ahoj! Momentálně pracuji online a hledáme další flexibilní pracovníky pro rozšíření našeho týmu v celé ČR. Jde o práci řízené z domova. Je potřeba mít jen PC a cca.3 hodiny denně. Víc info na https://www.podnikejzdomova.cz/index.php?…

Koukám, že v období nouze vystrkují darebáci růžky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.3.20 15:05

@FraDeu ne, tady na emiminu jsem četla, že tato stránka funguje. Tak jsem tam něco málo vyplnila. Mám teď z toho strach :,(. Nikdy jsem nic takového nevyplnovala, je to prvně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44644
21.3.20 15:14
@Jackiea7 píše:
@FraDeu ne, tady na emiminu jsem četla, že tato stránka funguje. Tak jsem tam něco málo vyplnila. Mám teď z toho strach :,(. Nikdy jsem nic takového nevyplnovala, je to prvně

To je nejaky vyplňování dotazníku, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.3.20 15:18
@a12 píše:
To je nejaky vyplňování dotazníku, ne?

Jojo :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
21.3.20 15:22
@Jackiea7 píše:
@FraDeu ne, tady na emiminu jsem četla, že tato stránka funguje. Tak jsem tam něco málo vyplnila. Mám teď z toho strach :,(. Nikdy jsem nic takového nevyplnovala, je to prvně

Si pockej, co ti pošlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat