Akné ?

Anonymni
10.7.08 17:11

Akné ?

Ahoj, už několik let mě trápí pupínky na prsních dvorcích. Nevím co to přesně je ale možná je to nějaká forma akné. Polovina těch pupínku jde vymáčknout ale po vymáčknutí je to tam zachvíli zas. S další polovinou nic udělat nejde, sou to buď červený pupínky nebo takový tvrdší bílí i žlutý. Během té doby sem byla u dvou různých kožařů a pokaždé sem odešla s tím že to prý nic není. S tim se ale nemůžu smířit. Sama sem zkoušela kde co ( volně prodejný masti, čaje, vitamíny ) i dokonce sem si sehnala přes známou recept na antibiotika na akné ale nic nezabralo. Jinak na akné netrpim, občas mám něco v obličeji ale to souvicí s MS. Sem z toho nešťastná. Neporadíte :?: Díky.

Dneska inko.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
10.7.08 17:15

A co to ukázat gynekologovi? Třeba by věděl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.7.08 17:18

Na to sem se ptala a ten mě hned odkázal na kožaře tenkrát. Teď mam teda jinýho gynekologa takže to můžu zkusit znovu až tam půjdu.

• Nahlásit
  • Citovat
460
19.11.08 20:52

Mám problém s akné od 16 a nedávno jsem začala chodit do solárka,, tedy na bio solárko, má takové zelené trubice a akné je zázrakem pryč. Poradil mi to kožní lékař který mě léčil antibiotiky a vším možným.Sem tam pupínek, ale od 16 let můžu vyjít ven bez makeupu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama