Akné na bradě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 175 příspěvků 21.10.18 15:49
Akné na bradě

Ahoj holky, tak jsem tady zase :roll:. Tentokrát s jiným problémem. Jsem 5.měsíc po vysazení HA a dělají se mi na bradě takové hnusne pupinky, jsou spíše zarudlé, některé jdou vymackout, jiné vůbec :nevim:. Dnes se mi udělal velký vřed, bolí a teče z něj jak kdyby voda, nic víc, měla jste to taky takhle některá? A co jste na to používali? Už mě to pěkně štve, jsem jak v pubertě a to jsem v ŽIVOTĚ, ani v té pubertě neměla tohle :pocitac: :zed:

Reakce:

tiny_girl
Kecalka 337 příspěvků 21.10.18 15:59

Ahojky :mavam: jsem na tom stejně :roll: v pubertě ani pupínek a po 2 dětech fakt síla hlavně na podzim a v zimě dostává moje pleť dost zabrat :zed: je to týden zpátky byla u mě mamka a já nebyla nalíčená a říkala holka ty si samej pupínek :D ale nevím co s tím :nevim: antikoncepci neberu mám nizkohormonální tělísko ,tím to asi nebude :think: Ale asi bych zašla na kožní jestli ti to ani pudr nezakreje , já se těším na léto to mám vždy pleť jak miminko :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >