Akné na bradě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 276 příspěvků 21.10.18 15:49
Akné na bradě

Ahoj holky, tak jsem tady zase :roll:. Tentokrát s jiným problémem. Jsem 5.měsíc po vysazení HA a dělají se mi na bradě takové hnusne pupinky, jsou spíše zarudlé, některé jdou vymackout, jiné vůbec :nevim:. Dnes se mi udělal velký vřed, bolí a teče z něj jak kdyby voda, nic víc, měla jste to taky takhle některá? A co jste na to používali? Už mě to pěkně štve, jsem jak v pubertě a to jsem v ŽIVOTĚ, ani v té pubertě neměla tohle :pocitac: :zed:

Reakce:
tiny_girl
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 21.10.18 15:59

Ahojky :mavam: jsem na tom stejně :roll: v pubertě ani pupínek a po 2 dětech fakt síla hlavně na podzim a v zimě dostává moje pleť dost zabrat :zed: je to týden zpátky byla u mě mamka a já nebyla nalíčená a říkala holka ty si samej pupínek :D ale nevím co s tím :nevim: antikoncepci neberu mám nizkohormonální tělísko ,tím to asi nebude :think: Ale asi bych zašla na kožní jestli ti to ani pudr nezakreje , já se těším na léto to mám vždy pleť jak miminko :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >