Co myslíte, je to pásový opar?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:44
Co myslite, pasovy opar????

Ahoj holky. Prosím o vaší zkušenost. Byla jsem teď často v kontaktu s člověkem u kterého se zjistil pasovy opar. Teď jsem si na ruce všimla malých podlouhlych puchyrku, neboli. Objevila jsem je dnes. Pokud máte zkušenost, díky za vaše rady. Trpím na atopicky ekzem, ale před rokem jsem se ho zbavila, tak nechci silet. Díky moc

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 21:08

Přijde mi to jako atop ekzem

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 06.10.18 21:11

Ne tohle není pasovy opar.

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 06.10.18 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosím o vaší zkušenost. Byla jsem teď často v kontaktu s člověkem u kterého se zjistil pasovy opar. Teď jsem si na ruce všimla malých podlouhlych puchyrku, neboli. Objevila jsem je dnes. Pokud máte zkušenost, díky za vaše rady. Trpím na atopicky ekzem, ale před rokem jsem se ho zbavila, tak nechci silet. Díky moc

Tak pasovy opar vetsinou dost bolí.

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 21:15

Atop ekzem, taky ho mám a přesně i v tom samém mísrě

Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 21:26

Ja mela male vodnate puchyrky…

medunka23
Kelišová 7135 příspěvků 06.10.18 21:59
@Nuníček píše:

nemusí vždy bolet, čerstvá zkušenost kolegyně, taky si myslela že má jen exem, nakonec to byl pasovy opar.

alilauter
Kecalka 276 příspěvků 06.10.18 22:29

Ahoj, měla jsem nedávno na pravé ruce a vypadal úplně jinak. Byly to fakt puchyre vic jak 1 cm a od zápěstí po rameno. Bolet to začalo až při cca vysevu pátého ale s ibalginem to šlo vydržet. Takže bych řekla, že to pasovy opar neni…

Danus1
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 06.10.18 22:39

Mne to na pasovy opal neprijde. Dcera mela skupinku vodnatych pupinku. Vetsinou to boll a vetsina lidi to ma na trupu, ale asi to neni vzdy pravidlem. Podle fotky mi to pride jako ekzem, ale nejsem zdravotnik.

Uživatel je onlineeumedon
Extra třída :D 13754 příspěvků 07.10.18 08:16
@Nuníček píše:

Mě pásový opar šimral, resp. v nejhorším to bylo jako takové píchání tenkými jehličkami, jako když se spálím od slunka.
Jsou to drobné vodnaté puchýřky. Obsah puchýřků je silně infekční.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >