Co myslíte, je to pásový opar?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:44
Co myslite, pasovy opar????

Ahoj holky. Prosím o vaší zkušenost. Byla jsem teď často v kontaktu s člověkem u kterého se zjistil pasovy opar. Teď jsem si na ruce všimla malých podlouhlych puchyrku, neboli. Objevila jsem je dnes. Pokud máte zkušenost, díky za vaše rady. Trpím na atopicky ekzem, ale před rokem jsem se ho zbavila, tak nechci silet. Díky moc

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 2 inzeráty 06.10.18 21:08

Přijde mi to jako atop ekzem

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 06.10.18 21:11

Ne tohle není pasovy opar.

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 06.10.18 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosím o vaší zkušenost. Byla jsem teď často v kontaktu s člověkem u kterého se zjistil pasovy opar. Teď jsem si na ruce všimla malých podlouhlych puchyrku, neboli. Objevila jsem je dnes. Pokud máte zkušenost, díky za vaše rady. Trpím na atopicky ekzem, ale před rokem jsem se ho zbavila, tak nechci silet. Díky moc

Tak pasovy opar vetsinou dost bolí.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 2 inzeráty 06.10.18 21:15

Atop ekzem, taky ho mám a přesně i v tom samém mísrě

Kat80
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 21:26

Ja mela male vodnate puchyrky…

medunka23
Kelišová 6879 příspěvků 06.10.18 21:59
@Nuníček píše:

nemusí vždy bolet, čerstvá zkušenost kolegyně, taky si myslela že má jen exem, nakonec to byl pasovy opar.

alilauter
Kecalka 157 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 22:29

Ahoj, měla jsem nedávno na pravé ruce a vypadal úplně jinak. Byly to fakt puchyre vic jak 1 cm a od zápěstí po rameno. Bolet to začalo až při cca vysevu pátého ale s ibalginem to šlo vydržet. Takže bych řekla, že to pasovy opar neni…

Danus1
Kecalka 478 příspěvků 06.10.18 22:39

Mne to na pasovy opal neprijde. Dcera mela skupinku vodnatych pupinku. Vetsinou to boll a vetsina lidi to ma na trupu, ale asi to neni vzdy pravidlem. Podle fotky mi to pride jako ekzem, ale nejsem zdravotnik.

eumedon
Extra třída :D 13542 příspěvků 07.10.18 08:16
@Nuníček píše:

Mě pásový opar šimral, resp. v nejhorším to bylo jako takové píchání tenkými jehličkami, jako když se spálím od slunka.
Jsou to drobné vodnaté puchýřky. Obsah puchýřků je silně infekční.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >