PPL - volali mi v 7:30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 15:47
PPL - Volalo mi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

Reakce:

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 24.09.18 15:59

Ahoj, nechapu, co je za otazku? Mas objednano? Volali ti a rekli ti co?

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 16:01

Mně ano, buď volají, kdy přijedou nebo přijde sms.

tininas
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 24.09.18 16:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

Ahoj.

Pokud s nimi komunikuješ tímto způsobem, tak Ti tu zásilku nikdy nedoručí. :)

dedrichov
Závislačka 2966 příspěvků 24.09.18 16:02

pane jo, to je na mně příliš složitá informace :lol:

mroe
Extra třída :D 14536 příspěvků 24.09.18 16:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

ano, volaji. a na adresu se ptali zrejme proto, aby dali vedet ridici, dorucujicim ve vasem okrsku.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 24.09.18 16:28

@tininas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:31

Přes PPL jsem šel po prvé, díky za odpověď, berte za vyřešený

Cullenova
Kecalka 335 příspěvků 41 inzerátů 25.09.18 17:59

Ahojky, obnovuji diskuzi s podobným dotazem…

Dnes mi volalo během dnes cizí číslo, já ale měla režim letadlo, protože jsem byla zaneprázdněná. Teď jsem z režimu mobil vypla a zjistila jsem, že to cizí číslo bylo PPL. Nevíte, co mám dělat? Zavolat zpět? A co se stane s mým balíčkem?

Děkuji za odpověď.

tininas
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 25.09.18 18:14
@Cullenova píše:
Ahojky, obnovuji diskuzi s podobným dotazem…

Dnes mi volalo během dnes cizí číslo, já ale měla režim letadlo, protože jsem byla zaneprázdněná. Teď jsem z režimu mobil vypla a zjistila jsem, že to cizí číslo bylo PPL. Nevíte, co mám dělat? Zavolat zpět? A co se stane s mým balíčkem?

Děkuji za odpověď.

Ahoj.

Zavolej a uvidíš.

A/ Buď Ti nabídnou jiný čas doručení.

B/ Doručí Ti ho na příslušné depo.

C/ Myslím, že mají ještě tzv. ParcelShop. Takže si ho vyzvedneš někde na nejbližší pobočce.

Ale hlavně zavolej zpátky. :)

Cullenova
Kecalka 335 příspěvků 41 inzerátů 26.09.18 13:27

@tininas

Volala jsem včera zpátky, nikdo mi to nebral. Nejhorší je, že nemám ani číslo balíčku (odesílatel mi ani neposlal mail o tom, že balíček posílá), takže to budu muset ještě nějak dořešit :,(

tininas
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 26.09.18 13:53
@Cullenova píše:
@tininasVolala jsem včera zpátky, nikdo mi to nebral. Nejhorší je, že nemám ani číslo balíčku (odesílatel mi ani neposlal mail o tom, že balíček posílá), takže to budu muset ještě nějak dořešit :,(

Ahoj.

Určitě si ten balíček nenechají. Takže se snad spojí. :)

Ale v tomto případě by byla lepší dobírka.

cell
Echt Kelišová 8063 příspěvků 26.09.18 13:57

v 7:30 je čas zavolání ještě ok. Vzpomínám, jak jsem na MD přestala úplně s PPL cokoli mít, neb mimino usínalo až nad ránem a pak mi po šesté ráno volalo PPL, že navečer doručí balík :zed: :zed: teď už posílají u nás jen sms, tak jsem je zase vzala na milost :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >