Reklama

PPL - volali mi v 7:30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 15:47
PPL - Volalo mi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

Reklama

Reakce:

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 24.09.18 15:59

Ahoj, nechapu, co je za otazku? Mas objednano? Volali ti a rekli ti co?

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 24.09.18 16:01

Mně ano, buď volají, kdy přijedou nebo přijde sms.

tininas
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 24.09.18 16:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

Ahoj.

Pokud s nimi komunikuješ tímto způsobem, tak Ti tu zásilku nikdy nedoručí. :)

dedrichov
Závislačka 2785 příspěvků 24.09.18 16:02

pane jo, to je na mně příliš složitá informace :lol:

mroe
Extra třída :D 14309 příspěvků 24.09.18 16:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, objednával jsem u PPL a dneska mi kolem 7:40 volalo, jelikož jsem nebyl k dispozici v tu dobu tak jsem tam volal zpět a ptal se na Adresu, vše jsem teda řekl a takový věci, volají vždy kolem rána aby se ptali nebo ne?

ano, volaji. a na adresu se ptali zrejme proto, aby dali vedet ridici, dorucujicim ve vasem okrsku.

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 24.09.18 16:28

@tininas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:31

Přes PPL jsem šel po prvé, díky za odpověď, berte za vyřešený

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 25.09.18 17:59

Ahojky, obnovuji diskuzi s podobným dotazem…

Dnes mi volalo během dnes cizí číslo, já ale měla režim letadlo, protože jsem byla zaneprázdněná. Teď jsem z režimu mobil vypla a zjistila jsem, že to cizí číslo bylo PPL. Nevíte, co mám dělat? Zavolat zpět? A co se stane s mým balíčkem?

Děkuji za odpověď.

tininas
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 25.09.18 18:14
@Cullenova píše:
Ahojky, obnovuji diskuzi s podobným dotazem…

Dnes mi volalo během dnes cizí číslo, já ale měla režim letadlo, protože jsem byla zaneprázdněná. Teď jsem z režimu mobil vypla a zjistila jsem, že to cizí číslo bylo PPL. Nevíte, co mám dělat? Zavolat zpět? A co se stane s mým balíčkem?

Děkuji za odpověď.

Ahoj.

Zavolej a uvidíš.

A/ Buď Ti nabídnou jiný čas doručení.

B/ Doručí Ti ho na příslušné depo.

C/ Myslím, že mají ještě tzv. ParcelShop. Takže si ho vyzvedneš někde na nejbližší pobočce.

Ale hlavně zavolej zpátky. :)

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 26.09.18 13:27

@tininas

Volala jsem včera zpátky, nikdo mi to nebral. Nejhorší je, že nemám ani číslo balíčku (odesílatel mi ani neposlal mail o tom, že balíček posílá), takže to budu muset ještě nějak dořešit :,(

tininas
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 26.09.18 13:53
@Cullenova píše:
@tininasVolala jsem včera zpátky, nikdo mi to nebral. Nejhorší je, že nemám ani číslo balíčku (odesílatel mi ani neposlal mail o tom, že balíček posílá), takže to budu muset ještě nějak dořešit :,(

Ahoj.

Určitě si ten balíček nenechají. Takže se snad spojí. :)

Ale v tomto případě by byla lepší dobírka.

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 26.09.18 13:57

v 7:30 je čas zavolání ještě ok. Vzpomínám, jak jsem na MD přestala úplně s PPL cokoli mít, neb mimino usínalo až nad ránem a pak mi po šesté ráno volalo PPL, že navečer doručí balík :zed: :zed: teď už posílají u nás jen sms, tak jsem je zase vzala na milost :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >