Prasknutí kondomu ze strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 23:06
Prasknutí kondomu

Ahoj holky. Před 2 dny jsem měla pohlavní styk se svým přítelem. Když už byl u konce a už i byl tak si všiml ze mu po straně praskl kondom. Hned jsme kontrolovali jestli ze mě něco nevyteklo a zdálo se ze vše je v kondomu. Když jsem se bavila s par lidmi tak mi řekli ať jsem v klidu ze pokud nic nevyteklo a vše bylo uvnitř tak to bude ok. Ale projistotu se ptám ještě vás a budu rada za každou radu

Reakce:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.09.18 23:18

Je úplně jestli z tebe něco vyteklo nebo ne, teoreticky opravdu stačí kapka ;) takhle to nezjistíš.

Adela007
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 23:21
Dobře. A je ňaka účinná tabletka proti otěhotnění ?

@Nimie

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.09.18 23:32
@Adela007 píše:
@Nimie

Postinor? Akorát kdy přesně to bylo?

Adela007
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 23:37
Bylo to ve středu kolem 17 hodiny jsem schopna proto jít už rano

@Nimie

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 14.09.18 23:48
@Adela007 píše:
@Nimie
Účinné to je do 72 hodin…

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.09.18 23:53
@Adela007 píše:
@Nimie

Jak psala Pikola, účinnost je do 72 hodin (ten nejsilnější) s tím, že samozřejmě čím později, tím nižší účinnost, takže za měsíc pak na kontrolu ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 15.09.18 07:34

Je jeste pilule do peti dnu, ale teda uz je to docela pozde no. :think:

natka56
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:18

Zdravím, mám dotaz. Je mi 16 let a předevčírem jsme měli s přítelem pohlavní styk. Použili jsme prezervativ, který ale naneštěstí praskl. Postinor jsem užila cca 9 hodin po styku, lékárnice mi také řekla, že si mám vzít obě tabletky naráz, že prý se změnilo dávkování. Nemohu přesně určit, kdy by se mi měla dostavit menstruace, měla jsem ji i doteď dost nepravidelnou, a tak bych se chtěla zeptat, jaká je pravděpodobnost, že jsem těhotná, a případně za jak dlouho si mám udělat těhotenský test tak, aby byl výsledek důvěryhodný. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >