Prasknutí kondomu ze strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 23:06
Prasknutí kondomu

Ahoj holky. Před 2 dny jsem měla pohlavní styk se svým přítelem. Když už byl u konce a už i byl tak si všiml ze mu po straně praskl kondom. Hned jsme kontrolovali jestli ze mě něco nevyteklo a zdálo se ze vše je v kondomu. Když jsem se bavila s par lidmi tak mi řekli ať jsem v klidu ze pokud nic nevyteklo a vše bylo uvnitř tak to bude ok. Ale projistotu se ptám ještě vás a budu rada za každou radu

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26859 příspěvků 14.09.18 23:18

Je úplně jestli z tebe něco vyteklo nebo ne, teoreticky opravdu stačí kapka ;) takhle to nezjistíš.

Adela007
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 23:21
Dobře. A je ňaka účinná tabletka proti otěhotnění ?
Nimie
Nadpozemská drbna 26859 příspěvků 14.09.18 23:32
@Adela007 píše:
@Nimie

Postinor? Akorát kdy přesně to bylo?

Adela007
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 23:37
Bylo to ve středu kolem 17 hodiny jsem schopna proto jít už rano
pikola
Neúnavná pisatelka 19842 příspěvků 14.09.18 23:48
@Adela007 píše:
@Nimie
Účinné to je do 72 hodin…
Nimie
Nadpozemská drbna 26859 příspěvků 14.09.18 23:53
@Adela007 píše:
@Nimie

Jak psala Pikola, účinnost je do 72 hodin (ten nejsilnější) s tím, že samozřejmě čím později, tím nižší účinnost, takže za měsíc pak na kontrolu ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 15.09.18 07:34

Je jeste pilule do peti dnu, ale teda uz je to docela pozde no. :think:

natka56
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:18

Zdravím, mám dotaz. Je mi 16 let a předevčírem jsme měli s přítelem pohlavní styk. Použili jsme prezervativ, který ale naneštěstí praskl. Postinor jsem užila cca 9 hodin po styku, lékárnice mi také řekla, že si mám vzít obě tabletky naráz, že prý se změnilo dávkování. Nemohu přesně určit, kdy by se mi měla dostavit menstruace, měla jsem ji i doteď dost nepravidelnou, a tak bych se chtěla zeptat, jaká je pravděpodobnost, že jsem těhotná, a případně za jak dlouho si mám udělat těhotenský test tak, aby byl výsledek důvěryhodný. :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >