Pes slintá hnědé sliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliška0123
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 10:38
Pes slintá hnědé sliny

Dobrý den, můj pes začal nedávno slintat hnědé sliny a smrdí mu strašně z huby. Už nevíme co dělat :poblion:. Dezinfikujeme mu pusu po každém jídle a vůbec nepomáhá. Byli jsme u veterináře ale marná snaha. :( Prosim pomoc

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 05.09.18 10:40

Nemá zánět dásní? :think:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25244 příspěvků 05.09.18 10:40

A co řekl veterinář? Tak snad jděte k dalšímu, ne?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10900 příspěvků 05.09.18 10:41

Hnědé sliny bych tipla na krev - dasne, zuby, ale možná i žaludek :nevim: Šla bych k jinému dr

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 05.09.18 11:02

Vyčistili mu zuby? Co žaludek?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 05.09.18 11:05

To bude nějaký zánět - díval se mu do tlamy pořádně? Nemá někde poraněnou dásen? Nebo třísku či něco zaklíněného mezi zuby? Co říkal? Jak je pes starý?

Odkud jsi? Třeba klinika Jaggy děla pod narkozou speciální čištění zubu, nebo i Via Vet na P9 dělá ultrazvukové čištění.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 11:11

Co znamená marná snaha? Pokud nepomohl, šla bych k jinému. Mého psa srazilo auto, večer. Letěla jsem na veterinu, kde mi řekli, že je v pohodě, a že zítra máme jet na jinou veterinu, kde bude potřeba rentgen. No, nezdálo se mi to, proto jsem jela na pohotovost, kde mi řekli, že je pes v šoku, má hodně vážnou zlomeninu a břicho sedřené, že nemá ani kousek kůže. Do rána by určitě dostala otravu krve. :nevim: Co ti veterinář řekl? Pes nejspíš někde krvácí, proto ta hnědá krev.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 11:12

Pejsek jak zde říkají má zánět . Muže to byt nebezpečné pro pejska . Ovšem muže to znamenat zánět dásní + pravě ten žaludek určitě hned k jinému DR ! Jako řešení si myslím budou antibiotika + čištění zub.kamene. Ale nezanedbat není sranda . Držím palce !

Eliška0123
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 21:17

Děkuji všem za pomoc a zkusím vše. Pes žere normálně, řekla bych až, že hltá, proto je těžké posoudit jestli cítí bolest, všechno ale vyzkouším, přeji všem krásný večer :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 01:36

@Eliška0123 Pejsek je jediný tvor který vám dá bolest znát až na posledním místě . :srdce: a skočte k jinému dr raději k veterináři :kytka:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 06.09.18 10:07
@Eliška0123 píše:
Děkuji všem za pomoc a zkusím vše. Pes žere normálně, řekla bych až, že hltá, proto je těžké posoudit jestli cítí bolest, všechno ale vyzkouším, přeji všem krásný večer :srdce:

Babička měla psa s nádorem nad okem, jednoho rána se pprobudila a pes měl otevřenou ránu až na kost - prostě ta kuže nad nadorem praskla, už ten tlak nevydržela. Hned se volal veterinář, pes běhal štěstím, vrtel ocasem. Musela se nechat utratit a jak ji povolil svalový tonus, tak jedna boule vedle druhé, měla nádory uplně všude. Dle veterináře strašně statečný pes, protože ji muselo prý bolet každé nadechnutí (ale ona opravdu měla práh bolesti hodně vysoko - šarpej).
Proto se nespolehej na to, zda pes ukáže bolest :-) Jakmile ji ukaže, tak už je to hodně špatný. Ale třeba to opravdu nic nebude. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >