Vadil by vám nepořádek v bytě partnera?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:50
Vadil by vám nepořádek v bytě partnera?

Ptám se proto, ze mě lehce znepokojuje, ze můj nový partner si není měsíc schopen umýt nádobí, vyluxovat chuchvalce chlupů svého psa, koupelna taky no comment a kos na prádlo je stále jen preplnen :D

Je to chlap, vím. Ale minimálně chlupy od zvířete se daji občas vysat ne? A ne zit v chlapech které jsou všude včetně postele 8o :roll:

Času má hodně.

Začínám se bát ze to je další do života nepoužitelný exemplář :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivik21
Generální žvanilka 20308 příspěvků 03.09.18 21:53

A to si stěžuješ nebo se chlubíš?! :zed: :zed:

Uživatel je onlineJ_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 03.09.18 21:53

Jeden takovy exemplar jsem si vzala. Poradku moc neda, ale je to skvely manzel, kamarad, tata… Jsem moc vdecna, ze ho mam. ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8417 příspěvků 03.09.18 21:53

Tak asi to s ním nebude velká hitparáda… Záleží, jak to je, někoho to třeba nebaví, když žije sám a pak se to tak nakupí, že už člověk neví kde začít a vyprdne se na to úplně. A když se to pak uklidí, tak je schopen to udržet. Ale někdo ne… Je potřeba to vyzkoušet.

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 03.09.18 21:54
@Anonymní píše:
Ptám se proto, ze mě lehce znepokojuje, ze můj nový partner si není měsíc schopen umýt nádobí, vyluxovat chuchvalce chlupů svého psa, koupelna taky no comment a kos na prádlo je stále jen preplnen :D

Je to chlap, vím. Ale minimálně chlupy od zvířete se daji občas vysat ne? A ne zit v chlapech které jsou všude včetně postele 8o :roll:

Času má hodně.

Začínám se bát ze to je další do života nepoužitelný exemplář :mrgreen:

No a nečeká třeba, že mu přijdeš uklidit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:01
@ivik21 píše:
A to si stěžuješ nebo se chlubíš?! :zed: :zed:
Čím bych se měla chlubit? Nějak nerozumím.
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16802 příspěvků 03.09.18 22:04

Měsíc si neumyje nádobí? To už mu tam kvete Hermelín, ne?
Ale třeba má jiné výrazné klady, a když mu budeš prát a uklízet, vynahradí ti to jinak :P

ivik21
Generální žvanilka 20308 příspěvků 03.09.18 22:06
@Anonymní píše:

Času má hodně.

Použitím úsměvných smajlíků jsem nabyla dojmu, ze víš, že je to další nepoužitelný týpek ve tvém životě ;)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 446 příspěvků 03.09.18 22:10

To už o něčem vypovídá samo o sobě; pozvat novou známost a hned ukázat, jaké jsem čuně. Já zatím nezažila nikoho, kdo by neměl alespoň zběžně uklizeno když očekává návštěvu. :think:

Bubla_Bučková
Závislačka 4137 příspěvků 03.09.18 22:11
@Anonymní píše:

Času má hodně.

8o nebrat! nebo nechat pro snažívou domácí vilu  :palec:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 03.09.18 22:11

nechutné…

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 68541 příspěvků 03.09.18 22:12

lehce znepokojuje? Já bych byla z prasátka, co má doma měsíc špinavé nádobí úplně vyděšená k smrti :mrgreen:

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 03.09.18 22:16

Jestli je jeho jedina vada par chlupu a neumyty nadobi tak bych se neznepokojovala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:19

Já jsem taky trochu vydesena ale bohužel mám ve zvyku omlouvat všechno, ačkoliv mi to taky nepřijde moc fajn.

No musím říct ze nádobí jeste ok ale jestli mi něco fakt vadí, tak chlupy od psa. Nerozumím tomu, ze jemu to je jedno. Mám pocit jak kdybych spala v pelechu, pak si ještě půl den vyndavam chlupy z vlasu :roll: pes spi totiž v posteli.

On mi řekl ze je linej, ale jak tu píšete, mne spis vadí přístup.

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 03.09.18 22:20

Tak zřejmě úklidu moc nedá, pokud věděl, že přijdeš, je divné, že alespoň trochu nepoklidil. Jako jinak může být skvělý, o tom žádná, ale pokud s ním zůstaneš, počítej s tím, že na úklid budeš nejspíš sama. Záleží na tobě, zda ti to vadí, nebo ne. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >