Řecký obchůdek - podnikání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 09:37
Řecký obchudek - podnikání

Ahoj holky, mám na vás dotaz :think:
S přítelem premyslime v čem podnikat, hodně jezdíme do recka a líbí se nám jejich přírodní olivova kosmetika, kořeni a takové a napadlo nás si otevřít tady v Ostravě nějaký menší obchudek s touto řeckou kosmetikou, kořením, olivy a takové :potlesk: je to jen takový napad a mě by zajímalo jestli by to vůbec jelo, zda by lidi chodili a zajímalo by je to, já osobně bych do takového obchůdku klidne šla pokud by tam byli přijatelné ceny, což my by jsme samozřejmě dali :potlesk: takže mě zajímá jestli vy by jste do takového obchodu sli a myslíte jestli je to dobrý napad :potlesk: děkuji všem předem :srdce:

Reakce:
smajlik345
Kecalka 490 příspěvků 03.09.18 09:42

Až otevřeš tak dejte vědět přijdu vás navštivít jsem od ostravy :-D Jinak si myslím že v ostravě by se to mohlo ujmout nevím o ničem takovém že by něco bylo v ově. Jinak kdyby to šlo tak centrum nebo poruba at to nemám daleko :-D

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 03.09.18 09:43

Kazda druha drogerka nabizi neco s vytazkem z oliv a podobny uz osvedceny produkty. Olivac si koupim kdekoliv, syr taky… nevim jestli by to melo extra uspech, kor v ostrave s prominutim… jestli mate penize na zbyt tak podnikejte v necem, v cem umite chodit a nejaky patek jste v urcitym byznysu byli.

EMicina
Závislačka 2961 příspěvků 03.09.18 09:43

Slyšela jsem, že v Ostravě je silná řecká menšina, tak pozor, jestli už některá rodina takovýto obchůdek neprovozuje.
Za mě ano, do takového obchůdku bych zvědavě nakoukla a ráda chodila.

Framik
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 18 inzerátů 03.09.18 09:50

Já bych měla také velký zájem miluji vše či se týká Řecka a v centru OV nic takového neni

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 03.09.18 10:10

Dopředu ti to neřekne nikdo. Jsou projekty, o kterých by nikdo nechápal, že fungují a ony fungují dobře a projekty, které vypadají jako tutovka a nefungují. ;) S takovými různými produkty se dnes roztrhl pytel, z okolí - jednomu s podobným sortimentem mohou utrhnout ruce, druhý končí s dluhem. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:02

Děkuji vám za názor :potlesk: jen nás to tak napadlo, milujeme recko a něco takového by se nám líbilo :palec:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 08.09.18 09:30

V Praze je na vinohradech obchod s řeckými specialiatami / mají, ale i čerstvé věci jako olivy; tApenady, pomazánky obrovský výběr plus vina chlazené věci plus víno plus klasicky výběr a jsou docela vyhlášení. Takže je to o sortimentu, také o tom jaká je v Ostravě kupní síla

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 41 inzerátů 03.10.18 07:22

Myslím že by to šlo, ale chce to hoodně reklamy, jezdit i na různé trhy, e-shop atd.ale zařadila bych i nějaké řečké potraviny

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 41 inzerátů 03.10.18 07:30
@Anonymní píše:
Děkuji vám za názor :potlesk: jen nás to tak napadlo, milujeme recko a něco takového by se nám líbilo :palec:

určitě to nebude jednoduché,sama si ted vše zařizuji svůj job a řeknu vám,nic jednoduchého to není s tím počítejte.Ale jste na to dva,to máte výhodu,já jsem na to sama :jazyk: ,ale pokud to chcete a víte, že je to to ono co vás bude bavit, jděte do toho,člověk musí zkusit vše.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 03.10.18 07:46

V první řadě se podívej na ceny měsíčních nájmů komerčních prostorů a až pak můžeš mít nápady. ;) Tady v Praze znám lidi, co platí 100 a i 200 tisíc měsíčně. Pak i ty rabaty na zboží jsou sakra velký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >