Reklama

Řecký obchůdek - podnikání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 09:37
Řecký obchudek - podnikání

Ahoj holky, mám na vás dotaz :think:
S přítelem premyslime v čem podnikat, hodně jezdíme do recka a líbí se nám jejich přírodní olivova kosmetika, kořeni a takové a napadlo nás si otevřít tady v Ostravě nějaký menší obchudek s touto řeckou kosmetikou, kořením, olivy a takové :potlesk: je to jen takový napad a mě by zajímalo jestli by to vůbec jelo, zda by lidi chodili a zajímalo by je to, já osobně bych do takového obchůdku klidne šla pokud by tam byli přijatelné ceny, což my by jsme samozřejmě dali :potlesk: takže mě zajímá jestli vy by jste do takového obchodu sli a myslíte jestli je to dobrý napad :potlesk: děkuji všem předem :srdce:

Reklama

Reakce:

smajlik345
Kecalka 428 příspěvků 03.09.18 09:42

Až otevřeš tak dejte vědět přijdu vás navštivít jsem od ostravy :-D Jinak si myslím že v ostravě by se to mohlo ujmout nevím o ničem takovém že by něco bylo v ově. Jinak kdyby to šlo tak centrum nebo poruba at to nemám daleko :-D

Micaella22
Kecalka 283 příspěvků 03.09.18 09:43

Kazda druha drogerka nabizi neco s vytazkem z oliv a podobny uz osvedceny produkty. Olivac si koupim kdekoliv, syr taky… nevim jestli by to melo extra uspech, kor v ostrave s prominutim… jestli mate penize na zbyt tak podnikejte v necem, v cem umite chodit a nejaky patek jste v urcitym byznysu byli.

EMicina
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 03.09.18 09:43

Slyšela jsem, že v Ostravě je silná řecká menšina, tak pozor, jestli už některá rodina takovýto obchůdek neprovozuje.
Za mě ano, do takového obchůdku bych zvědavě nakoukla a ráda chodila.

Framik
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 19 inzerátů 03.09.18 09:50

Já bych měla také velký zájem miluji vše či se týká Řecka a v centru OV nic takového neni

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33145 příspěvků 10 inzerátů 03.09.18 10:10

Dopředu ti to neřekne nikdo. Jsou projekty, o kterých by nikdo nechápal, že fungují a ony fungují dobře a projekty, které vypadají jako tutovka a nefungují. ;) S takovými různými produkty se dnes roztrhl pytel, z okolí - jednomu s podobným sortimentem mohou utrhnout ruce, druhý končí s dluhem. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:02

Děkuji vám za názor :potlesk: jen nás to tak napadlo, milujeme recko a něco takového by se nám líbilo :palec:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 08.09.18 09:30

V Praze je na vinohradech obchod s řeckými specialiatami / mají, ale i čerstvé věci jako olivy; tApenady, pomazánky obrovský výběr plus vina chlazené věci plus víno plus klasicky výběr a jsou docela vyhlášení. Takže je to o sortimentu, také o tom jaká je v Ostravě kupní síla

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 30 inzerátů 03.10.18 07:22

Myslím že by to šlo, ale chce to hoodně reklamy, jezdit i na různé trhy, e-shop atd.ale zařadila bych i nějaké řečké potraviny

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 30 inzerátů 03.10.18 07:30
@Anonymní píše:
Děkuji vám za názor :potlesk: jen nás to tak napadlo, milujeme recko a něco takového by se nám líbilo :palec:

určitě to nebude jednoduché,sama si ted vše zařizuji svůj job a řeknu vám,nic jednoduchého to není s tím počítejte.Ale jste na to dva,to máte výhodu,já jsem na to sama :jazyk: ,ale pokud to chcete a víte, že je to to ono co vás bude bavit, jděte do toho,člověk musí zkusit vše.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 03.10.18 07:46

V první řadě se podívej na ceny měsíčních nájmů komerčních prostorů a až pak můžeš mít nápady. ;) Tady v Praze znám lidi, co platí 100 a i 200 tisíc měsíčně. Pak i ty rabaty na zboží jsou sakra velký.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >