Ztratila jsem kamaráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:03
Ztratila jsem kamaráda

A asi potřebuji slyšet, ze není důvod byt smutná.

Byli jsme kamarádi 2 roky, ale opravdu velcí kamarádi. Trávili jsme spolu hodne času a bylo to fajn, řešili vsechno, smáli se…letos jsem se rozešla s přítelem a velmi špatne to nesu, první den dva mi byl oporou, pak uz moc ne a došlo to do stadia kdy mi napsal, ze mi nemá jak pomoci a ze ma ted kolem sebe nové lidi a nějak nemá čas.

Me se to strašně dotklo, měsíc jsem to nechala byt zda se ozve ale neozval. Dneska jsme mu napsala co mam na srdci (ze tohle si přátele fakt nepíšou a ze já bych se na nej nikdy nevykaslala a ze to nedokážu prekousnout atd) a on napsal jen “ok v poho”.

Jsem z toho nešťastná, ale zároveň - je důvod byt, když se v nejhorší chvíli mého života na me vykašlal?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3668 příspěvků 31.08.18 13:05

Tak on te bud jako dobrou kamaradku nebral, ale jen jako nekoho na pobaveni… nebo jsi po rozchodu extra otravna.

Navic proc mu zase pises, kdyz te uz jednou poslal do haje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:10

Protože jsem blba.

No ještě před měsícem mi rikal jak me ma strašně rad a jak jsem jeho nejlepší kamarádka. Já jsem fakt naivní asi.

Nejsem otravna, jen nejsem veselá, navíc to bylo čerstvý, dneska po 2 měsících funguju navenek normálně.

Limi123
Závislačka 3668 příspěvků 31.08.18 13:17
@Anonymní píše:
Protože jsem blba.

No ještě před měsícem mi rikal jak me ma strašně rad a jak jsem jeho nejlepší kamarádka. Já jsem fakt naivní asi.

Nejsem otravna, jen nejsem veselá, navíc to bylo čerstvý, dneska po 2 měsících funguju navenek normálně.

Jeste je moznost, ze ses mu treba libila, mel o tebe zajem, proto se s tebou kamaradil. Ted uz si treba nekoho nasel a zajem uz o tebe nema.

Kazdopadne je to pryc, tak se s tim musis smirit, nic jineho nezbyva. Udelala jsi, co jsi mohla. Vse ostatni je uz jen dolezani.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:22

Nene on byl celou dobu zadaný a nejsem jeho typ :)

No je to pryč ale mam zase výčitky ze jsem to zabila, klasika, vsechno vždycky obracím proti sobě a hledám chybu v sobě.

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 31.08.18 13:26

Nevim,kolik kamaradovi je,ale je to proste chlap a dokolečka poslouchat narky ho asi prestalo bavit :nevim: Mozna ma novou pritelkyni,je zamilovany a chce travit cas s ni,potazmo s novymi lidmi kolem nich.Jedine co muzes zkusit je,ho ultra vtipnou sms pozvat na pivko a tam si to vyříkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:28
@svycarka píše:
Nevim,kolik kamaradovi je,ale je to proste chlap a dokolečka poslouchat narky ho asi prestalo bavit :nevim: Mozna ma novou pritelkyni,je zamilovany a chce travit cas s ni,potazmo s novymi lidmi kolem nich.Jedine co muzes zkusit je,ho ultra vtipnou sms pozvat na pivko a tam si to vyříkat.

Tak ty nářky trvaly týden, to snad takový drama není :)
Pak jsem jen nehyrila vtipem jak je jinak zvyklý. Nikoho nemá Btw. Ale to je jedno, přátelství skončilo, jen jsem chtěla slyšet ze není důvod byt smutná, ze kamarádi se v těžkém období podrží a ne odstrci.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 31.08.18 13:30

Asi jsem unikát, ale pro mě je stěžování si kamárádům s problémy nezdvořilé. On ti vlastně slušně napsal, ať s tím přestaneš.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 31.08.18 13:31

Nemuzes od chlapa cekat, ze te nejak citove podpori. Chlap proste nevi, co ti na to ma rict.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:36

Ale mne nejde o to aby řešil můj problém, ale přece ne normlani se zajímat o toho člověka, občas mu napsat jak je, nebo ho vytáhnout ven. Věděl ze uz ho neřeším a ze jen nejsem tak veselá, jinak ze funguju normálně. V tyhle době jsem mu x krát napsala jestli zajdem na kafe nebo do kina třeba a on mi sdělil ze ma ted kolem sebe jiné lidi.

ja s nim taky jeden rozchod prožila a byla mu poměrně velkou oporou, tak mi nejde nějak prekousnout, ze se otočil zády. Asi plati ze tezky chvíle ukážou prave přátelství.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 31.08.18 13:40
@Anonymní píše:
Ale mne nejde o to aby řešil můj problém, ale přece ne normlani se zajímat o toho člověka, občas mu napsat jak je, nebo ho vytáhnout ven. Věděl ze uz ho neřeším a ze jen nejsem tak veselá, jinak ze funguju normálně. V tyhle době jsem mu x krát napsala jestli zajdem na kafe nebo do kina třeba a on mi sdělil ze ma ted kolem sebe jiné lidi.ja s nim taky jeden rozchod prožila a byla mu poměrně velkou oporou, tak mi nejde nějak prekousnout, ze se otočil zády. Asi plati ze tezky chvíle ukážou prave přátelství.

Tak na něj holt kašli taky.

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 31.08.18 13:44

No já nevím…Na jednu stranu je fakt, že je to chlap a prostě asi nevěděl, co má dělat, co ti říkat, jak tě podpořit. Většina chlapů dost nerada poslouchá nějaké nářky, protože mají pocit, že se po nich chce nějaké řešení, které oni ale nemají. Oni nechápou, že ti pomůžou už jenom tím posloucháním a neustálým probíráním situace ze všech stran, jako to děláme my holky :D Toť tedy má zkušenost. Nebo je to prostě a jednoduše nebaví, no. Zkrátka, nejspíš asi nevěděl, co s tím a otravovalo ho to. Na druhou stranu, pokud jste opravdu blízcí kamarádi, tak to mohl skousnout a aspoň poslouchat, no…
A odpověď Ok, v poho mě pobavila :mrgreen: . No asi to prostě nebyl takovej kamarád, jak jsi myslela. Oni lidi se většinou vybarví, když je potřebuješ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:48
@guineapig píše:
No já nevím…Na jednu stranu je fakt, že je to chlap a prostě asi nevěděl, co má dělat, co ti říkat, jak tě podpořit. Většina chlapů dost nerada poslouchá nějaké nářky, protože mají pocit, že se po nich chce nějaké řešení, které oni ale nemají. Oni nechápou, že ti pomůžou už jenom tím posloucháním a neustálým probíráním situace ze všech stran, jako to děláme my holky :D Toť tedy má zkušenost. Nebo je to prostě a jednoduše nebaví, no. Zkrátka, nejspíš asi nevěděl, co s tím a otravovalo ho to. Na druhou stranu, pokud jste opravdu blízcí kamarádi, tak to mohl skousnout a aspoň poslouchat, no…
A odpověď Ok, v poho mě pobavila :mrgreen: . No asi to prostě nebyl takovej kamarád, jak jsi myslela. Oni lidi se většinou vybarví, když je potřebuješ

Prave, on se vybarvil. Jinak já od nej nic nečekala, řekla jsem ze mi pomůže uz jen to když nebudu sama a budu moct mluvit. Tak na to mi rekl ze jednou ale ze víckrát to nehodlá poslouchat protože to nikam nevede. Vsechno si děla po svým no, asi lepší takový lidi nemít v životě

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 31.08.18 13:53
@Anonymní píše:
Ale mne nejde o to aby řešil můj problém, ale přece ne normlani se zajímat o toho člověka, občas mu napsat jak je, nebo ho vytáhnout ven. Věděl ze uz ho neřeším a ze jen nejsem tak veselá, jinak ze funguju normálně. V tyhle době jsem mu x krát napsala jestli zajdem na kafe nebo do kina třeba a on mi sdělil ze ma ted kolem sebe jiné lidi.ja s nim taky jeden rozchod prožila a byla mu poměrně velkou oporou, tak mi nejde nějak prekousnout, ze se otočil zády. Asi plati ze tezky chvíle ukážou prave přátelství.

A co chceš slyšet?
Když si shrneš fakta, je to takhle:
Tys ho brala jako svého blízkého člověka, když on se rozešel, podpořila jsi ho. Když se tobě stala ta samá situace, raději dělal mrtvého brouka, nezajímal se. Když ses sama ozvala a usilovala o jeho společnost, napsal, že má kolem sebe jiné lidi. Já myslím, že je to dost srozumitelné - žádnej kamarád to není a asi ani nikdy nebyl, to co mezi vámi bylo, nebylo pravé přátelství. To, co udělal, se nedělá, máš pravdu, souhlasím s tebou. Dovedu si představit, jak se cítíš, bereš to jako podraz. To vše ano. Ale nevím, jak pomůže, když tě tu budeme litovat a ty se v té křivdě budeš rochnit..? (Prosím, neber to jako rýpání)
Jo, je to podraz. Ale lepší je se na něj vybodnout a jít dál, být ráda, žes ho odhalila a dál mu nevěnovat svůj čas, ani v myšlenkách. Mluvím z vlastní zkušenosti, život mě naučil, že nemá cenu plýtvat svou energií, smutkem, přemýšlením…na lidi, kteří nám ublížili. Tím to ublížení jen přiživujeme a ubližujeme sobě, ne jim.
:hug:

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 31.08.18 13:54

Zcela nesouhlasím s tím, že chlap nedokáže pochopit a citově podpořit. Jsou to snad taky lidi, a ne nesvéprávné bytosti, které nepochopí větu o víc jak třech slovech. Z mého pohledu se zachoval tak, že bych o jeho společnost už nikdy nestála. Pokud jsi mu teda nepsala 50 zpráv denně. Tak či onak, z jeho reakce mám též pocit, že ani on už tě kontaktovat nebude. I když chápu, že tě to mrzí, brla bych pozitivně to, že teď víš, zač on stál, a také do něj už svůj čas investovat nebudeš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >