Reklama

Malinká svatba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 27.08.18 20:07
Malinká svatba-poraďte, inspirace

Ahojda ;)
Jelikož vztahy v rodině jsou všelijaké a bojime se, aby se nám svatba neskazila kvůli některým členům rodiny(nebudu rozebirat),pre­myslime nad malou, nebo í tajnou svatbou. :oops:
Jen tedy nechci pouhý obřad, ale svatbu si užít. Mame s přítelem 3 deti(já jedno a on dvě 6-11let).Vztahy mezi námi uzasny :srdce:
Máte nějaké typy? Osobní zkušenosti? Poradíme mi jak ten svatební den pro nás neosidit?
Moje babička mi v tomto fandí a podporuje nás v tom.
Budu za jakoukoliv radu vděčná :*

Příspěvek upraven 27.08.18 v 20:45

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 27.08.18 20:15

@Macecha.Bože my jsme měli jen rodiče a manželova syna z předchozího vztahu. Obřad,já šaty koupené přes net,byla jsem v 7.měsíci. Pak jsme si zajeli všichni na oběd a jelo se domů. Udělali jsme si hezké odpoledne a večer. Tím,že nebyl žádný stres,jsem si úžasně vychutnala ty chvilky lásky. Protože už nikdy neuvidíme ten pohled,jaký manžel měl před oltářem.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 20:23

Já bych si zaplatila nějaký hezký víkend někde na zámečku - měla to kamarádka, prý to bylo super. Přijeli v pátek, doladili výzdobu na místě, v sobotu přijela její kadeřnice, oddávající a poté měli svatební noc na stejném místě. Mělo to punc nevšednosti a muselo to být hezké :-)

hankazm2
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 20:32

My jsme měli malou svatbu. Od manzela pouze prarodiče a z me strany rodiče a mám dvě sestry. Obřad byl v kostele, pak jsme je-li všichni na oběd a po obědě jsme předali syna mým rodičům a s manželem jsme je-li do hotelu kde jsme měli zaplacenou jednu noc i s welnes. Byla to krásná svatba. ;)

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 27.08.18 20:35

Přítel rodiče nemá a moji rodinu z osobních důvodů na svatbě nechci.????
Chceme si to právě užít i s dětmi. Ale děkuji za rady. :*

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 27.08.18 21:15

@Macecha.Bože My kvůli vztahům v širší rodině pozvali jen rodiče, prarodiče a sourozence. A na večer jsme udělali takovou menší oslavu, kam jsme pozvali kamarády a známé a z rodiny jen ty, teré jsme chtěli. A vzali jsme to tak, že je to oslava toho, že jsme se vzali. Původně to ani nemělo být v jeden den, ale nakonec se to sešlo a kamarádi ani nevěděli, že jsme se ten den i vzali. Pro překvapení jsme tam byli oba ve svatebním a fotky z obřadu jsme všem promítli.

TAkže klidně běžte jen svědci a děti a potom si pozvěte ostatní pokud chcete.

eumedon
Extra třída :D 13503 příspěvků 02.09.18 14:02
Mame s přítelem 3 deti(já jedno a on dvě 6-11let).Vztahy mezi námi uzasny :srdce:
Moje babička mi v tomto fandí a podporuje nás v tom.
@Macecha.Bože píše:
Přítel rodiče nemá a moji rodinu z osobních důvodů na svatbě nechci.????
Chceme si to právě užít i s dětmi. Ale děkuji za rady. :*

Tak svědky, děti a tu babičku (bude-li chtít).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >