Reklama

S přítelem není žádná sranda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 08:47
Žádná sranda

Zjistila jsem, ze si ze sebe můj přítel neumí dělat srandu. Jsme spolu 3 měsíce a já si uvědomila, ze jsem se za celou dobu od srdce nezasmala. Baví me, ale maximálně se usmeju, ne ze bych se zasmala. Jde o to ze jsem zvykla ze všech vztahu si ze sebe vzájemně dělat i legraci, laškovat, zlobit se…asi víte co myslím. Tady je ale většinou vsechno na vazno. Když jsem se kolikrát snažila udělat vtipek, vůbec to nevzal a naopak se skoro urazil, nebo reagoval protivne. Dneska rano vstává, sedí na posteli a tváři se ze umře. Tak jsem se zeptala úplně normálně “co se deje” a reakce “bolí me zada” s tónem a výrazem, ze jsem blba a on je chudinka. Tohle se stává hrozne často. Třeba mu něco nejde nebo se bouchne nebo ho bolí ty zada a strašně to prožívá. Vždycky mam na jazyku něco čím to zjednoduším ale nikdy to neřeknu nahlas, protože to by vzal jako ze si z nej dělám legraci a on by přitom spis chtěl litovat.

Jednou jsem koukala ze ma takový nedorostly nehet na palci u nohy a zeptala jsem se jestli si ho ukopl. Reakce zcela na vazno: ne já to tak mam! Přitom já bych jinak pokračovala a dělala si srandu ze jsme teda dvojka (já mam extrémně maličký nehty na malickacb, každy se tomu směje :)) a proste nemuzu, je to vážná věc, vsechno co se ho týká je vážná věc.

Začal plesatet a to si vůbec neumím představit, ze bych třeba řekla kdy to oholime:)) protože mi to přijde lepší než mít vzadu cedecko a všude vlasy. Tak to by podle me vůbec nedal takovou otázku.

Jednou jsem ho omylem kopla do břicha v zápalu boje, podotýkám ze málo…tak se cely kroutit a dělal jak kdybych mu prokopla žaludek. Koukala jsem na nej a říkala si, jestli to mysli vazne, ma černý pasek v bojovém sportu a děla tyhle scény? A pak mi je schopen říct ze dobre zvládá bolest :mrgreen:

Proste jakmile bych chtěla dělat srandu a proste ae bavit tak on to zabije buď první větou nebo druhou. Uz nemám ani chuť. Nebo něco vařil a já měla chuť ho obejmout zezadu a radši jsem to neudělala, protože nevim jestli by se něco nestalo (třeba nic ale riziko tu je vždycky :zed: ). A takhke to mam velmi často.

S mým ex nebyl den kdy bychom neblbli a to byl o 10let starší než můj současný.
Samozřejmě ho mam moc rada a ma dobrý vlastnosti ale přemýšlím jestli se tohle muže změnit nebo co a tím, protože me vždycky hrozne odradí když vidím jak ae bere vazne :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 26.08.18 08:55

To se určitě nezmění, má takovou povahu

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 26.08.18 08:56

Zakomplexovaný blbec. Rychle pryč, v tomhle nechceš žít. Měla jsem něco podobného, jen chvíli na chození (nebydleli jsme spolu), ale ten stres při každé interakci, to se dlouhodobě nedá. A mám pocit, že si to nesu dodnes. Mám někdy takový jako strach, že dostanu od současného partnera vynadáno za něco, co udělám nebo řeknu, přitom je úplně jiný. :zed: A smějeme se xkrát denně. ;)

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 26.08.18 08:58

Nedá se očekávat, že tvůj styl humoru založený na tom, že si z toho druhého utahuješ bude vděčně a hromadně přijímán.

Máš dvě možnosti. Buď se naučíš spatřovat humor a radost i jiných věcech, ideálně v takových, který můžeš s partnerem sdílet.

A nebo si najdeš chlapa, se kterým si v tom sednete.

Třetí možnost je nedělat nic a nechat v sobě růst frustraci. Je to bohužel nejčastěji volená možnost, ale je dost idiotská.

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 26.08.18 08:59

To bych nedala, děláme si s mužem že sebe pořád srandu, někdy i takovou, že ten tvůj by se asi s tebou rozešel a dochazel na terapie aby se z toho dostal. Jestli máš ráda humor tady se asi budeš trápit. Sinotefstav s ním mít třeba dítě, to by bylo furt, mě bolí záda, nemůžu se starat já jsem se vůbec nevyspal, dneska hlidej ty… A potom, každý si někdy z někoho udělá srandu, a by byl furt urazeny? Pak vás přestanou lidi vyhledávat a do toho ještě budeš izolovaná.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 26.08.18 09:00

Především je to hypochondr a bebicko. Na to bych si dala taky pozor.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 09:12

tak to bych umřela,já potřebuju mít srandu kolikrát s přítelem se lechtáme a vyvádíme jak malý děcka,toto je podle mě o ničem,jak se říká tady na miminu „poslala bych ho do oběhu“

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 26.08.18 09:15
@Anonymní píše:
Zjistila jsem, ze si ze sebe můj přítel neumí dělat srandu. Jsme spolu 3 měsíce a já si uvědomila, ze jsem se za celou dobu od srdce nezasmala. Baví me, ale maximálně se usmeju, ne ze bych se zasmala. Jde o to ze jsem zvykla ze všech vztahu si ze sebe vzájemně dělat i legraci, laškovat, zlobit se…asi víte co myslím. Tady je ale většinou vsechno na vazno. Když jsem se kolikrát snažila udělat vtipek, vůbec to nevzal a naopak se skoro urazil, nebo reagoval protivne. Dneska rano vstává, sedí na posteli a tváři se ze umře. Tak jsem se zeptala úplně normálně “co se deje” a reakce “bolí me zada” s tónem a výrazem, ze jsem blba a on je chudinka. Tohle se stává hrozne často. Třeba mu něco nejde nebo se bouchne nebo ho bolí ty zada a strašně to prožívá. Vždycky mam na jazyku něco čím to zjednoduším ale nikdy to neřeknu nahlas, protože to by vzal jako ze si z nej dělám legraci a on by přitom spis chtěl litovat.

Jednou jsem koukala ze ma takový nedorostly nehet na palci u nohy a zeptala jsem se jestli si ho ukopl. Reakce zcela na vazno: ne já to tak mam! Přitom já bych jinak pokračovala a dělala si srandu ze jsme teda dvojka (já mam extrémně maličký nehty na malickacb, každy se tomu směje :)) a proste nemuzu, je to vážná věc, vsechno co se ho týká je vážná věc.

Začal plesatet a to si vůbec neumím představit, ze bych třeba řekla kdy to oholime:)) protože mi to přijde lepší než mít vzadu cedecko a všude vlasy. Tak to by podle me vůbec nedal takovou otázku.

Jednou jsem ho omylem kopla do břicha v zápalu boje, podotýkám ze málo…tak se cely kroutit a dělal jak kdybych mu prokopla žaludek. Koukala jsem na nej a říkala si, jestli to mysli vazne, ma černý pasek v bojovém sportu a děla tyhle scény? A pak mi je schopen říct ze dobre zvládá bolest :mrgreen:

Proste jakmile bych chtěla dělat srandu a proste ae bavit tak on to zabije buď první větou nebo druhou. Uz nemám ani chuť. Nebo něco vařil a já měla chuť ho obejmout zezadu a radši jsem to neudělala, protože nevim jestli by se něco nestalo (třeba nic ale riziko tu je vždycky :zed: ). A takhke to mam velmi často.

Samozřejmě ho mam moc rada a ma dobrý vlastnosti ale přemýšlím jestli se tohle muže změnit nebo co a tím, protože me vždycky hrozne odradí když vidím jak ae bere vazne :nevim:

Ahoj.

Jste spolu 3 měsíce a už na něm vidíš zásadní chybu, která je naprosto neslučitelná s Tvým způsobem života.

Já na Tvém místě bych to v klidu ukončila a šla o dům dál. Nač ztrácet čas. :)

Přeji Ti, ať se brzy v Tvém životě objeví více kompatibilní osoba. :)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 26.08.18 09:17

Je přecitlivělý. Za chvíli se budeš bát se usmát, aby si nemyslel, že se mu posmíváš.

Kostroma
Stálice 78 příspěvků 26.08.18 09:19

To se nezmění. Bude ti to chybět čím dal víc. Lidi by si v tomhle měli sednout no. Taky jsem byla se sucharem co bral vsechno vazne, nevím jestli se vůbec někdy poradne zasmál. Úplně mě ten rok s nim vysal, jako upir. Přišla jsem o humor a energii a jak bylo krásný ji po rozchodu zase cerpat a smát se. Proste k sobe nepatříte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:37

Jako on je vtipný, ale nějak ne tak abych se proste smála, jen se usmeju. A ten humor není založen na sobě a vlastně ani na mne. Nejde o utahovani jak tu někdo psal. Jde o škádlení. A to tady teda neprobíhá vůbec. Já na to jsem zvykla ze všech stran, kamarádi me rozesmeji, všichni ex taky…mam rada když se ze sebe clovek neposira :)

Nevim jestli hypochondr, možná ma fakt velký bolesti, to nemuzu soudit, ale nezdá se mi to :) musím říct ze když dneska rano sedel na posteli, viděla jsem v něm staryho strejce, přitom je to 33 letej chlap v plný síle.

Uvědomila jsem si zásadní věc, ze mne s nim je daleko lip když si jen píšeme. To nám funguje na 100 procent. A asi je to tím, ze u toho nevidím ty jeho výrazy a není prostor na blbnutí a nevidím jak se bere vazne.

Venetia
Hvězda diskuse 35006 příspěvků 26.08.18 09:49
@Anonymní píše:

Samozřejmě ho mam moc rada a ma dobrý vlastnosti ale přemýšlím jestli se tohle muže změnit nebo co a tím, protože me vždycky hrozne odradí když vidím jak ae bere vazne :nevim:

asi nemáte stejný smysl pro humor ,což je velmi důležité ..nezasměje se vůbec ničemu ,co třeba tobě vtipný neořijde ?

Venetia
Hvězda diskuse 35006 příspěvků 26.08.18 09:51
@catchthem píše:
To bych nedala, děláme si s mužem že sebe pořád srandu, někdy i takovou, že ten tvůj by se asi s tebou rozešel a dochazel na terapie aby se z toho dostal. Jestli máš ráda humor tady se asi budeš trápit. Sinotefstav s ním mít třeba dítě, to by bylo furt, mě bolí záda, nemůžu se starat já jsem se vůbec nevyspal, dneska hlidej ty… A potom, každý si někdy z někoho udělá srandu, a by byl furt urazeny? Pak vás přestanou lidi vyhledávat a do toho ještě budeš izolovaná.

takon je humor a humor …ten postavený na urážení druhého nemusí každý přijmout

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 26.08.18 09:52
@Anonymní píše:
Jako on je vtipný, ale nějak ne tak abych se proste smála, jen se usmeju. A ten humor není založen na sobě a vlastně ani na mne. Nejde o utahovani jak tu někdo psal. Jde o škádlení. A to tady teda neprobíhá vůbec. Já na to jsem zvykla ze všech stran, kamarádi me rozesmeji, všichni ex taky…mam rada když se ze sebe clovek neposira :)

Nevim jestli hypochondr, možná ma fakt velký bolesti, to nemuzu soudit, ale nezdá se mi to :) musím říct ze když dneska rano sedel na posteli, viděla jsem v něm staryho strejce, přitom je to 33 letej chlap v plný síle.

Uvědomila jsem si zásadní věc, ze mne s nim je daleko lip když si jen píšeme. To nám funguje na 100 procent. A asi je to tím, ze u toho nevidím ty jeho výrazy a není prostor na blbnutí a nevidím jak se bere vazne.

jakýkoliv varovný a negativní signály ber na vážno, protože časem se to ještě stupňuje. a hlavně si zavčas o tomhůle s ním promluv, buď to bude chtít změnit nebo ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:52
@Venetia píše:
takon je humor a humor …ten postavený na urážení druhého nemusí každý přijmout

To není urážení

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama