Přítel a kocour

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 16:37
Přítel a kocour

Ahoj holky,

v první řadě bych chtěla zdůraznit, že zvířata miluju (a byla jsem majitelka pejska).

A teď k dotazu. Můj partner (jsme spolu pár měsíců) má kocoura. Já na kočky dvakrát nejsem ale je roztomilý. Jenomže mě trochu šokuje jaký mají vztah, respektive, přišlo mi to zvláštní jen malinko, ale kdekomu to řeknu, tak mi tvrdí, že toho NENÍ normální.

Partner má kocoura na prvním místě. Přijdeme z baru, já bych si to nejradši rozdala mezi dveřma, ale rituál je jasný - jde se mazlit kocour. Až pak se dostane řada na mě. Kdybyste viděli jak se rozplývá, pusinkuje se s ním, je z něj úplně ale úplně paf. Ráno se k němu tulí (on ke kocourovi) a já na to koukám. Když je na služebce, píše mi jak se má kocourek a jak moc se na něj těší (o mně ani slovo :) ). Když si píšeme SMS, často o kocourovi. Nechce moc nikam jezdit, aby nebyl sám doma. A když už musí jet, prý mu hrozně chybí. Spí s ním v posteli, všude je miliarda chlupů (jeden čas jsem začínala snad mít i alergii, každý ráno jsem se budila s chlupama v puse). Celý byt je zdemolovaný a on se tomu směje, jak je to roztomilý. O tom, že na nás kocour kouká při sexu a on to ještě komentuje a občas se spíš věnuje jemu (jen slovně tedy :)), ani nemluvím.

Přijde vám to ok nebo přehnaný? On to není jediný problém, to bych to neřešila. Ale začínám si myslet že má problém sám se sebou a s city/vztahy a upnul se ke kocourovi. Když jsme se poznali, dokonce mi napsal, že je happy s kocourem a nic mu nechybí :roll:

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 24.08.18 16:47

docela slušnej magor 8o na to bych asi nervy neměla

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40025 příspěvků 24.08.18 16:57

s takovým člověkem bych být nemohla, kocour vždy na prvním místě :jazyk: :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 24.08.18 17:00

Až na ten sex a zdemolovaný byt bych si řekla, že ten chlap má prostě rád kočky. Ale ne s tím, že se sice ptá, jak se má kocour, ale jak se máš ty je mu jedno… Spolu s řečeným mi přijde, že to už úplně normální není a je to docela patalogická láska ke zvířeti. Osobně kočky miluju, ale aby na mě kocour koukal při sexu a partner to komentoval, to bych nedala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 17:01

no jak píšu, já svého psa taky milovala, chodím venčit pejsky do útulku a kocoura jsem si taky oblíbila, ale v mezích, nemám potřebu si ze zvířat dělat partnery :mrgreen:

já to nechci dramatizovat, třeba je to normální, nebo dokonce hezký, ale reakce okolo mě jsou poněkud jiné :D kamarád mi řekl uplně narovinu, že ten týpek má problém a už že si chlap pořídí kočku je zvláštní, ale sexovat před kocourem a ještě u toho na něj reagovat je prý za hranou :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 17:04
@Lalelale píše:
Až na ten sex a zdemolovaný byt bych si řekla, že ten chlap má prostě rád kočky. Ale ne s tím, že se sice ptá, jak se má kocour, ale jak se máš ty je mu jedno… Spolu s řečeným mi přijde, že to už úplně normální není a je to docela patalogická láska ke zvířeti. Osobně kočky miluju, ale aby na mě kocour koukal při sexu a partner to komentoval, to bych nedala.

je to jeho první kočka, nemyslím že je nějak ujetej na kočky, myslím že psa by měl radši, kdyby nebyl tak línej, kocour nepotřebuje venčit :)
no musím říct že nějaký vzrušení opadává většinou ještě ve dveřích, když vím že na mě zase bude koukat kocour a on se bude smát a říkat „koukej na něj, to je kazišuk, hahaha“ :nevim: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 19:43

Mne to prijde roztomily, ja kocky miluju. U nas je to naopak. Pritel kocky nenavidi. Bych si s tim tvym asi rozumela. :lol: Ale abys toto dala, musela bys byt taky takovy ten cakly kockomil. :mrgreen:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 24.08.18 19:46

Přijde mi to jako Winston ze seriálu Nová Holka. :lol: :lol: Buď ráda, že miluje svoje zvíře, můj přítel se taky mazlí se psem. :roll: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:34

holky já vím, taky mám ráda zvířata, ale kouká na vás zvíře při sexu, mazlí se s ním víc jak s vámi atd? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 21:05

Hele muj kocour na me koukal pri sexu. Mne to nevadi. Je to nema tvar. Mne zas prijde ujety, ze lidi spi v jedny posteli se svyma detma, takze to musi delat pred nima. Kocka je nocni tvor, takze cokoliv se v noci v byte deje, ji zaujme. No chlapovi to vadilo. Mne se uprimne po kocourovi moc styska a taky jsem se s nim mazlila vic nez s chlapem. Je totiz roztomilejsi nez chlap :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 21:15
@Anonymní píše:
Hele muj kocour na me koukal pri sexu. Mne to nevadi. Je to nema tvar. Mne zas prijde ujety, ze lidi spi v jedny posteli se svyma detma, takze to musi delat pred nima. Kocka je nocni tvor, takze cokoliv se v noci v byte deje, ji zaujme. No chlapovi to vadilo. Mne se uprimne po kocourovi moc styska a taky jsem se s nim mazlila vic nez s chlapem. Je totiz roztomilejsi nez chlap :D

To souhlasím :) ale nevim, mne kamarádi řekli ze je krajně ujety aby si přivedl domu přítelkyni a místo aby se vrhl na ni jde ocicmavat kocoura :)

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7604 příspěvků 24.08.18 21:40
@Anonymní píše:
To souhlasím :) ale nevim, mne kamarádi řekli ze je krajně ujety aby si přivedl domu přítelkyni a místo aby se vrhl na ni jde ocicmavat kocoura :)

tak toť otázka - je horší žárlivá přítelkyně, nebo žárlivá kočka? hádám, že přítelkyně, žárlící na kocoura, nebude chlapovi očurávat postel ani zvracet do bot, ovšem kocour, žárlící na přítelkyni, je schopen jakékoli domácí podlosti. taky bych se svojí zkušeností s naším kocourem po příchodu domů asi prvně ocicmala kocourka, jen tak preventivně, pro jistotu :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 21:46
@sagina píše:
tak toť otázka - je horší žárlivá přítelkyně, nebo žárlivá kočka? hádám, že přítelkyně, žárlící na kocoura, nebude chlapovi očurávat postel ani zvracet do bot, ovšem kocour, žárlící na přítelkyni, je schopen jakékoli domácí podlosti. taky bych se svojí zkušeností s naším kocourem po příchodu domů asi prvně ocicmala kocourka, jen tak preventivně, pro jistotu :mrgreen:

Problém je ze kocour o to nestojí :D

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7604 příspěvků 24.08.18 21:55
@Anonymní píše:
Problém je ze kocour o to nestojí :D

ale nene, to je jenom takové zdání :mrgreen: taky po příchodu domů z kocoura nejčastěji vidím jenom zadek, jak při mém vstupu zrovna teď kráčí ode dveří pryč… ale když mu ten nezájem vrátím, dokáže být sakra protivný :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >