Jak se zbavit nočních můr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 16:45
Jak se zbavit nočních můr?

Ahoj, je mi to trochu blbý, ale poslední měsíce pod neustálým tlakem v práci i v životě a začíná se to na mě podepisovat. Se svou situaci nemůžu dělat vůbec nic. Nevyspala jsem se ani nepamatuju a když už spím, mám noční můry, které odráží tu životní situaci. Třeba mi náhle zemřel blízký člověk a mně se zdá o tom, že mi ve snu říká, že jsem se k němu špatně chovala a já se snažím říct mu, že se omlouvám, ale on mě neslyší :( Ráno vstávám úplně rozlámaná a ve špatné náladě. Koupila jsem si prášky na spaní, ale i tak se mi zdají sny. Vím, proč se mi zdají, ale zbavit se jich nejde. Jak se toho zbavit a konečně se vyspat?

Reakce:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 16.08.18 16:49
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to trochu blbý, ale poslední měsíce pod neustálým tlakem v práci i v životě a začíná se to na mě podepisovat. Se svou situaci nemůžu dělat vůbec nic. Nevyspala jsem se ani nepamatuju a když už spím, mám noční můry, které odráží tu životní situaci. Třeba mi náhle zemřel blízký člověk a mně se zdá o tom, že mi ve snu říká, že jsem se k němu špatně chovala a já se snažím říct mu, že se omlouvám, ale on mě neslyší :( Ráno vstávám úplně rozlámaná a ve špatné náladě. Koupila jsem si prášky na spaní, ale i tak se mi zdají sny. Vím, proč se mi zdají, ale zbavit se jich nejde. Jak se toho zbavit a konečně se vyspat?

Co to přesně znamená? Nemůžeš změnit práci?

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2978 příspěvků 16.08.18 16:58

Píšeš si deník? Tím bych začala, vsechny ty pocity stresu, viny a nespravedlnosti vypsat na papír a utřídit si tím myšlenky. Pak to nebude mozek muset řešit v noci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >