Rodičovství na vozíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 08:52
Rodicovstvi na voziku

Ahoj holky ma nektera z vas zkusenost mit deti a byt na voziku? Nebo znate nekoho takoveho ve svem okoli? :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.08.18 09:00
@werika píše:
Ahoj holky ma nektera z vas zkusenost mit deti a byt na voziku? Nebo znate nekoho takoveho ve svem okoli? :dance:

Znám jednu mamku na vozíku, mají tomu hodně přizpůsobený dům, aby se minimálně nadřela, manžel se samozřejmě velmi angažuje v péči, mají 2 děti-2 a 6 let ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 09:09

Ahoj, já mám ve svém okolí hned dvě ženy na vozíku. První jen občas potkám na ulici, jednou rukou řídí vozík, druhou tlačí kočár, má malé miminko. Druhá je kamarádka mě kamarádky:) má už staršího syna, na hřišti ho mívá na vodítku a prostě nesmí tam, kam ona za ním nemůže. Když má někoho k sobě, kluk má volno a lozi si kam chce s tou osobou. Byla víc hlídání v těhotenství. Rodila císařem.
Bližší info nevím, zas tak se neznáme a je mi blbý se vyptavat.
My jsme prozatím odložili třetí dítě kvůli memu zdravotnímu stavu, kdy hrozí, že bych do pár let mohla skončit o berlích, dále možná ještě hůř. Čekáme na výsledky všech vyšetření a pak se rozhodneme. Ale kdybych na tom vozíku už byla a můj stav by byl neměnný, tak bych to asi „neřešila“. Nemít děti jen kvůli tomu, že to budu mít o něco složitější je podle mě nesmysl. Ale mít nebo nemít další dítě, když už dvě mám, tak to rozhodování dle zdraví je na místě.

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 09:13

@osvc tak ja mam taky prizpusobene prostredi jen mam problem v tom ze ma prava pulka tela je horsi tak se o malou moc nepostaram. Ja tak navarim, vyperu, povesim neco poklidim a ostatni veci dela manzel. Jen si dokazuju, ze to zvladnout jde pokud clovek chce. Je to slozitejsi ale stoji to za to. Muze si pak clovek rict: jo jde to zvladla jsem to :potlesk:

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 11.08.18 09:56

Já mám snachu na vozíku, je fakt, že od narození syna (mého vnuka) bylo péče více na otci.

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 10:37

@Lublrn ja mam vazne sikovneho manzela ktery se stara o nas dve. Dcerka ma 19 mesicu a mame jedine dilema jestli mit druhe nebo ne. Manzel by chtel jen ja se toho bojim jestli to nebude na nas moc. :(

Gortyna
Kecalka 428 příspěvků 11.08.18 11:05
:)
@werika píše:
@Lublrn ja mam vazne sikovneho manzela ktery se stara o nas dve. Dcerka ma 19 mesicu a mame jedine dilema jestli mit druhe nebo ne. Manzel by chtel jen ja se toho bojim jestli to nebude na nas moc. :(

Já jsem tedy zdravá, mám 19m torpédo a do druhelho bych nešla, už teď jsem hotová a pak bych tady akorát zakládala diskuze, že to nezvládám. Nechceš počkat až malá bude ve školce?

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 11.08.18 11:16
@werika píše:
@Lublrn ja mam vazne sikovneho manzela ktery se stara o nas dve. Dcerka ma 19 mesicu a mame jedine dilema jestli mit druhe nebo ne. Manzel by chtel jen ja se toho bojim jestli to nebude na nas moc. :(

Asi bych nešla..i když jsi šikovná :kytka:
Ale především z důvodu že kdyby se něco nedej bože stalo .rozvod..nebo tak..tak postarat se v tomto stavu o děti .

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 11:36

To mate pravdu, jak rikam je to manzelova uvaha a ja jsem ta realistka, ktera se toho boji uz jen z duvodu ze to neni zadny med. A tak si rikam ze jedno staci. :D

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 11:38

@Gortyna jak jsem psala z me strany druhe nechci uz jen z duvodu ze by to bylo fakt narocne

Gortyna
Kecalka 428 příspěvků 11.08.18 13:16

@werika :) hele nechci tě odrazovat a nedokážu si představit tvůj život, na emiminu je blbý, že je to jen text bez vody emocí a když si to čtu znovu po sobě tak to vyznělo asi trochu drsněji a to jsem.nechtěla. Ty sama nejlíp víš jak na tom jsi manžel by chtěl taky druhé a mě se nechce, třeba se k tomuto tématu můžete za rok vrátit

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 13:22

@Gortyna nevim co vyznelo drsne Me nebo Tve? Treba to vse bude jinak kdo vi.

osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.08.18 15:05

@werika Známá má horní polovinu těla zcela bez omezení, pouze jí nefungují nohy. Oni na druhé počkali, až bude první samostatnější, takže mají druhé po 4 letech, kdy už nastoupilo do školky, aby toho na ni nebylo moc se dvěma malými dětmi. Záleží, jak se sama cítíš ;)

werika
Kecalka 115 příspěvků 11.08.18 17:23

@osvc je to jeste otevrene jestli druhe ano ci ne. Jen jsem si tady o tom chtela popovidat. Jestli znate nebo mate zkusenost s rodicovstvim na voziku

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 11.08.18 17:38
@werika píše:
@osvc je to jeste otevrene jestli druhe ano ci ne. Jen jsem si tady o tom chtela popovidat. Jestli znate nebo mate zkusenost s rodicovstvim na voziku

Tak ono to není jen ale o ochrnutí dolní poloviny..viděla jsem dokument o matkách na vozíku a šlo jim to..jenže horní polovinu měli zcela v pořádku..
Promiň jestli jsem to napsala netaktně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >