Sladké - nemůžu si pomoct

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 19:44
Sladké - Nemůžu si pomoct

Ahoj :mavam:, mám velký problém, co se jídla týče, jím hlavně sladkosti (před rokem a půl bych mohla napsat, že jsem jedla jen sladkosti). Hodně jsem si o tom načetla, ale je to moje silná droga, je to hrozně těžký a nějaký ovoce se s tím nedá srovnávat ( snad jen mléko s banánem, když rozmixuju).
Měla jsem od mala hodně špatný základy stravování, máma byl nemocná, takže, když vařila, tak jen omáčky a knedlíky ( klasika). Jenže málokdy vařila, místo oběda udělala bábovku, takovou hrozně mastnou a sladkou tu se spoustou oleje ( návštěvy se po ní mohli vždy utlouct). Takže jsem třeba 15 dní z měsíce přišli domů a jedli bábovku. Bylo období, kdy jsme byli dost chudý a máma neuměla ani správně nakupovat, koupila po výplatě třeba 50 sušenek a já jich třeba 8 denně snědla, k tomu buchta a zase něco sladkého večer, levný polárkový dorty, někdy rohlík se šunkou nebo salámem. Do mých 8 let vozil táta domů obří kýble s vynikající čokoládou (dělal v čokoládovně), nevím od kolika jsem to jedla a ani nechci. Pamatuji si, jak nás máma chodila vyzvedávat do školky a přinesla Orion čokoládku nebo Deli tyčinku. Ve škole jsem začala chodit na obědy ( ne každý rok), ale jak jsem jedla ty cukry, tak jsem přišla stejnak domů a dala si druhý oběd a sladkosti.
V 15 letech jsem byla na intru, měla jsem těžký deprese a k tuně nezdravých věcí jsem snědla třeba 4 čokolády Milky - celý!
U nás to bylo hrozný doma a jako by se vše řešilo jídlem.
Už žiju nějaký čas s přítelem a snažím se jíst líp, vydržela jsem i 5 měsíců, to bylo super, ale pak do toho zase spadnu. Deprese a řeším to sladkým ( vždyť mě to tak v dětství učili). Nemůžu si pomoct, trpím záchvatovitým přejídáním. Rady tipů, musíš začít postupně vysazovat, jsem zkoušela, ale po mě to chytne a sežeru toho tunu.
Dokážu za den sníst 4 pytlíky BeBe sušenek, velkej bílej jogurt s medem a kakaem, palačinky, celou tu velkou vaničku zmrzliny, párky a k nim rohlík, večer jsem z toho nešťastná a tak na to kašlu a dám si chipsy. Je se divím, že ještě žiju. Taky už mě hrozně bolí pánev a těžko se mi hýbe. Je mi 23 a mám 115 kg a 167 cm. Mám ale hezky souměrnou postavu, ani na tolik kg nevypadám, ale i tak je to hrůza, cítím se strašně. Jenže jak se začnu snažit a vysazuju, tak mám těžký deprese, jsem hrozně zlá, ale hrozně, protivná, prostě jak když chce feťák svou dávku. Hrozně mě pak mrzí, co řeknu. Nemám už 2 roky chuť na sex a hrozně se za sebe stydím.
Nevím jak dál, beru 2 roky antidepresiva (měla jsem OCD - opakující se rituály), teď je vysazuju a už nikdy nechci antipsychotika brát. Jsem si celkem jistá, že mi někdo z vás poradí psychologa, no už jsem jich vyzkoušela dost a nepomohl, byla jsem i na psychoterapii a nic. Potřebovala bych podporu, nemám kamarádku, která by mi každý den věnovala aspoň 10 minut a šla do toho třeba se mnou.
Věřím, že se tady nad tím vším asi zhnusíte, jak jsem psala moc se stydím a bylo pro mě těžké se svěřit vůbec tu. :,(
A co chci od vás? Nevím, jestli ještě existuje rada, jak dál, ale třeba ano.
Třeba je mezi vámi někdo, kdo měl taky silnou závislost a dostal se z toho, tak budu ráda, když napíše jak.
Jinak do práce vstávám v 5 a domů se vracím vyřízená ve 21, ještě obstarám zvířata a padnu na hubu, nedokážu si představit, že ještě ten den mám někdy cvičit. Jinak pracuji jako asistentka právníka.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 19:47
Zakladatelka

Do práce dojíždím veřejnou dopravou.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 08.08.18 19:49
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam:, mám velký problém, co se jídla týče, jím hlavně sladkosti (před rokem a půl bych mohla napsat, že jsem jedla jen sladkosti). Hodně jsem si o tom načetla, ale je to moje silná droga, je to hrozně těžký a nějaký ovoce se s tím nedá srovnávat ( snad jen mléko s banánem, když rozmixuju).
Měla jsem od mala hodně špatný základy stravování, máma byl nemocná, takže, když vařila, tak jen omáčky a knedlíky ( klasika). Jenže málokdy vařila, místo oběda udělala bábovku, takovou hrozně mastnou a sladkou tu se spoustou oleje ( návštěvy se po ní mohli vždy utlouct). Takže jsem třeba 15 dní z měsíce přišli domů a jedli bábovku. Bylo období, kdy jsme byli dost chudý a máma neuměla ani správně nakupovat, koupila po výplatě třeba 50 sušenek a já jich třeba 8 denně snědla, k tomu buchta a zase něco sladkého večer, levný polárkový dorty, někdy rohlík se šunkou nebo salámem. Do mých 8 let vozil táta domů obří kýble s vynikající čokoládou (dělal v čokoládovně), nevím od kolika jsem to jedla a ani nechci. Pamatuji si, jak nás máma chodila vyzvedávat do školky a přinesla Orion čokoládku nebo Deli tyčinku. Ve škole jsem začala chodit na obědy ( ne každý rok), ale jak jsem jedla ty cukry, tak jsem přišla stejnak domů a dala si druhý oběd a sladkosti.
V 15 letech jsem byla na intru, měla jsem těžký deprese a k tuně nezdravých věcí jsem snědla třeba 4 čokolády Milky - celý!
Už žiju nějaký čas s přítelem a snažím se jíst líp, vydržela jsem i 5 měsíců, to bylo super, ale pak do toho zase spadnu. Deprese a řeším to sladkým ( vždyť mě to tak v dětství učili). Nemůžu si pomoct, trpím záchvatovitým přejídáním. Rady tipů, musíš začít postupně vysazovat, jsem zkoušela, ale po mě to chytne a sežeru toho tunu.
Dokážu za den sníst 4 pytlíky BeBe sušenek, velkej bílej jogurt s medem a kakaem, palačinky, celou tu velkou vaničku zmrzliny, párky a k nim rohlík, večer jsem z toho nešťastná a tak na to kašlu a dám si chipsy. Je se divím, že ještě žiju. Taky už mě hrozně bolí pánev a těžko se mi hýbe. Je mi 23 a mám 115 kg a 167 cm. Mám ale hezky souměrnou postavu, ani na tolik kg nevypadám, ale i tak je to hrůza, cítím se strašně. Jenže jak se začnu snažit a vysazuju, tak mám těžký deprese, jsem hrozně zlá, ale hrozně, protivná, prostě jak když chce feťák svou dávku. Hrozně mě pak mrzí, co řeknu. Nemám už 2 roky chuť na sex a hrozně se za sebe stydím.
Nevím jak dál, beru 2 roky antidepresiva (měla jsem OCD - opakující se rituály), teď je vysazuju a už nikdy nechci antipsychotika brát. Jsem si celkem jistá, že mi někdo z vás poradí psychologa, no už jsem jich vyzkoušela dost a nepomohl, byla jsem i na psychoterapii a nic. Potřebovala bych podporu, nemám kamarádku, která by mi každý den věnovala aspoň 10 minut a šla do toho třeba se mnou.
Věřím, že se tady nad tím vším asi zhnusíte, jak jsem psala moc se stydím a bylo pro mě těžké se svěřit vůbec tu. :,(
Třeba je mezi vámi někdo, kdo měl taky silnou závislost a dostal se z toho, tak budu ráda, když napíše jak.
Jinak do práce vstávám v 5 a domů se vracím vyřízená ve 21, ještě obstarám zvířata a padnu na hubu, nedokážu si představit, že ještě ten den mám někdy cvičit. Jinak pracuji jako asistentka právníka.

115 kg na 167 cm proste neudela hezky soumernou postavu. Lzes si do kapsy.
Byt tebou, zkusila bych low carb high fat, byt sama toho nejsem priznivcem. Celkem nemusis hlidat prijem, nasytis se a postupne se zbavis navyku na cukr. A o vikendu zaradit pohyb, treba dlouhe prochazky, plavani…cokoliv, co te bude bavit.
Jsi mlada holka, mas vsechno pred sebou. Nezabijej se dobrovolne :kytka:.

edit-to tve jidlo, to jsou same nahrazky. Kde mas normalni jidlo typu maso s prilohou a zeleninu? Proc si neuvaris, pripadne nejdes na obed? I v ramci menicek se da najit cokoliv lepsiho a vhodnejsiho nez to, co jis ty. A cena bude rozhodne priznivejsi nez za ctyri pytle bebe a galon zmrzliny.

K82
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 4 inzeráty 08.08.18 19:57

ja te chapu,vule je zaklad a nekdy je obtizne ji najit.u tebe to ale opravdu vypada na urcitou formu zavislosti a tu,dle mne,sama budes zvladat jen stezi.nezatracoval bych tedy,i vzhledem k ocd,urcitou formu psychoterapie­.drzim pesti.

lennkaa
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 08.08.18 19:58

Merim stejne jako ty, ale vazim 68kg a tu soumernou postavu bych teda chtela videt, nezlob se. S tou zavislosti tezko radit, kdyz nepomaha ani psycholog, ale jsi mlada a musis se sebou neco delat, zkus postupne omezovat sladke a nahrazovat normalnim jidlem a hlavne ten pohyb, at uz jakykoliv.

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 08.08.18 20:00

Ahojky jak si to tak čtu ,tak taky mám problém se sladkým né že bych se přejidala tím ale zvládám to tak že si dám vždy po snídani čtvereček čokolády .Já ti naprosto rozumím já sem to měla stejný jako ty jenže matka nám odešla otec byl na nás sám tak nám vždy vařil nezdravá jídla vozil domu samy sladkosti SME se tím rvali s bratrem no pak sem byla v pubertě a jako by mi to dalo facku mi nutilo něco dělat. A zhubla sem dost už jen kvůli příteli aby mi ho nějaká jiná nepřevzala a furt si to moto opakují. Jen po ovesný kaši si dám ten čtvereček čokolády jinak přes den už ne .Jen měj silnou vůli a neboj zvládneš to dát dolů dej si jen tak na chuť čtvereček čokoladý a uvidíš pozmen jídelníček a bude Stebe šťabajzna :) :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15362 příspěvků 08.08.18 20:14
@Anonymní píše:

Ahoj,
trpěla jsem v pubertě anorexií, v pozdější pubertě a ranné dospělosti bulimií a krátký čas i záchvatovitým přejídáním. V dětství jsem byla tlustá, hlídala mě babička a u ní vždy láska procházela žaludkem a já se pěkně „rozpapkala“ a pak to začla tak blbě radikálně řešit v té pubertě.
Chápu mentalitu poruch příjmu potravy.
Dostala jsem se z toho všeho jedině VŮLÍ. Psychologové a psychiatři mi nepomohli.
Zaříct se, že ode dneška jedu prostě JINEJ ŽIVOT a basta..pár dní bude absťák (a ten nastává i v počátcích léčby anorexie - touha po hladovění, bulimie - touha se přejíst a jít zvracet, i u záchvatovitýho přejídání - touha se přecpat. Je potřeba to VĚDOMĚ VYDRŽET ASPOŇ JEDEN DEN. Když ten den vydržíš, budeš vědět, že jsi schopná to vydržet..a od toho se odpíchnout a zkoušet dál, víc a víc dní..A nevzdat to při blbých pocitech, kvůli tomu, že budeš protivná - patří to k tomu zpočátku, ale zanedlouho to odezní a ty po každém dni úspěchu bez přejídání začneš nabývat větší a větší sebevědomí a půjde to stále líp.
Low carb stravování je cesta..tam ten absťák by ale byl určitě šílený - z přecpávání se sladkostmi rovnou do režimu tvrdě počítajícího všechny sacharidy, vynechání obilovin, brambor atd., nejen sladkostí..no nevím nevím popravdě.
Spíš bych vyzkoušela metodu 1/3 talíře zelenina, 1/3 talíře příloha, 1/3 talíře bílkovina - zkus juknout na stránky Margit Slimákové - to dodržovat, jak kdyby ti to předepsal doktor kvůli zdraví - prostě to dodrž, cvič vůli. Dovol si za den třeba jednu čokoládovou tyčinku, dej si jí už ráno stranou, tu máš povolenou. Buď si jí sněz celou, nebo rozděl na víc dílků na den, to je fuk, ale DODRŽ TO ASPOŃ JEDEN DEN A UVIDÍŠ, CO TO S TEBOU UDĚLÁ.
Tělo může vyžadovat tuny sladkostí taky z jednoho prostého důvodu - chybí mu vitaminy a minerály. Hodně zkus zařadit syrovou a dušenou zeleninu, ovoce tak 2-3 ks za den, solit nejlíp nerafinovanou mořskou solí (má hodně minerálů). Teď jsou zahrádky plné zeleniny a ovoce, využij toho.
Můžeš klidně i napsat SZ, neodpovím třeba hned, ale budu se snažit co nejdřív.
A na únavu - dobrý kafe, nejlíp turek, ten povzbudí. Můžeš do něj nasypat trošičku steviového výtažku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:18
Zakladatelka
@vonajebohyne píše:
115 kg na 167 cm proste neudela hezky soumernou postavu. Lzes si do kapsy.
Byt tebou, zkusila bych low carb high fat, byt sama toho nejsem priznivcem. Celkem nemusis hlidat prijem, nasytis se a postupne se zbavis navyku na cukr. A o vikendu zaradit pohyb, treba dlouhe prochazky, plavani…cokoliv, co te bude bavit.
Jsi mlada holka, mas vsechno pred sebou. Nezabijej se dobrovolne :kytka:.edit-to tve jidlo, to jsou same nahrazky. Kde mas normalni jidlo typu maso s prilohou a zeleninu? Proc si neuvaris, pripadne nejdes na obed? I v ramci menicek se da najit cokoliv lepsiho a vhodnejsiho nez to, co jis ty. A cena bude rozhodne priznivejsi nez za ctyri pytle bebe a galon zmrzliny.

Já jsem se asi špatně vyjádřila s tou souměrnou postavou nebo blbě použila slovo, to dělám často. Myslela jsem tím, že nejsem tvarově jedna velká pravidelná koule, ale mám to hlavně v zadku, stehnech a v prsou + pažích. Pas mám oproti tomu úzký, jak je velký vršek a spodek, prostě doslova přesýpací hodiny, tak jsem to myslela. :)
No v poslední době už je to lepší, o víkendech mám čas, tak vařím, včera jsem měla lečo, ale miliardy blbostí pak a předtím. Když jdu na oběd, tak jen na čínu, tu mám ráda (a v té jak se ví je taky dost cukru). Třeba na kuřecí přírodní plátek bych nikdy nešla, to mi přijde škoda peněz, když bych to ani nejedla. Jsem hrozná vím, ale radši si udělám právě to lečo, ale je čas jen o víkendu. To i vejletíme nebo chodím se psem, líná nejsem. Já a taky mám roztažený žaludek, takže toho sním mraky. Vím, že bych měla zmenšovat porce, ale když se nenacpu na oběd, tak to dojímá ještě sušenkama například, je pro mě lepší se tedy nacpat obědem. Ono to asi vypadá, že to dělám schváleně, je mi to jedno a nesnažím se, já to nedokážu vysvětlit, ale snažím, někdy jdu do obchodu, nic si na mls nekoupím a nejdu ani do sladkých uliček i to je pro mě pokrok. Taky to dělám tak, aby jsem noc neměla doma, žijeme ve vesnici, kde není obchod, tak pak mám smůlu, jenže pak si vybíjím zlost na příteli nebo s ním radši vůbec nemluvím ( a takhle se mnou dlouho nevydrží). Sex máme jednou měsíčně, já ho přitahuju kupodivu, hrozně se mu líbí můj zadek, asi bych se mu ani nelíbila s 65 kg, chtěla bych mít 74 kg. Jenže já ten sex nechci, stydím se.
Jinak jsi má oblíbená uživatelka :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:21
Zakladatelka
Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 08.08.18 20:36
@Anonymní píše:
@Domík 1 :hug:
:) Musíš nějak začít já vím je to těžké práce všechny starosti ale věř mi prosimtě tvoje zdravý to odnese musíš nějak začít to máš jako v práci ???? po měsíci cvičení ucitis tu energii budeš šťastná budeš kašlat na všechny keci v práci a víš co je fajn???? budeš překvapovat u přítele bude mít Stebe radost a hlavně přestaneš být náladová jenom ty dny v měsíci ale řekni mě se zdá že chlapy mají ty dny každej den .Vím je to těžké od toho dobrého jídla jenom že se pak my ženy nevejdeme do dveří když budem papat čokolády u televize a dívat na telenoveli no ???? ???? u mě budeš mít vždy oporu i když tě neznám ale ráda poznávám nové lidi já sem takovej blazinek a rada kecam bych ti vymluvila díru do hlavy ???? :mavam:
vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 08.08.18 20:37
@Anonymní píše:
Já jsem se asi špatně vyjádřila s tou souměrnou postavou nebo blbě použila slovo, to dělám často. Myslela jsem tím, že nejsem tvarově jedna velká pravidelná koule, ale mám to hlavně v zadku, stehnech a v prsou + pažích. Pas mám oproti tomu úzký, jak je velký vršek a spodek, prostě doslova přesýpací hodiny, tak jsem to myslela. :)
No v poslední době už je to lepší, o víkendech mám čas, tak vařím, včera jsem měla lečo, ale miliardy blbostí pak a předtím. Když jdu na oběd, tak jen na čínu, tu mám ráda (a v té jak se ví je taky dost cukru). Třeba na kuřecí přírodní plátek bych nikdy nešla, to mi přijde škoda peněz, když bych to ani nejedla. Jsem hrozná vím, ale radši si udělám právě to lečo, ale je čas jen o víkendu. To i vejletíme nebo chodím se psem, líná nejsem. Já a taky mám roztažený žaludek, takže toho sním mraky. Vím, že bych měla zmenšovat porce, ale když se nenacpu na oběd, tak to dojímá ještě sušenkama například, je pro mě lepší se tedy nacpat obědem. Ono to asi vypadá, že to dělám schváleně, je mi to jedno a nesnažím se, já to nedokážu vysvětlit, ale snažím, někdy jdu do obchodu, nic si na mls nekoupím a nejdu ani do sladkých uliček i to je pro mě pokrok. Taky to dělám tak, aby jsem noc neměla doma, žijeme ve vesnici, kde není obchod, tak pak mám smůlu, jenže pak si vybíjím zlost na příteli nebo s ním radši vůbec nemluvím ( a takhle se mnou dlouho nevydrží). Sex máme jednou měsíčně, já ho přitahuju kupodivu, hrozně se mu líbí můj zadek, asi bych se mu ani nelíbila s 65 kg, chtěla bych mít 74 kg. Jenže já ten sex nechci, stydím se.
Jinak jsi má oblíbená uživatelka :srdce:

Tak to ber jako velkou vyhodu, ze mas soumerny typ postavy, budes vypadat jen a jen lepe. A rozhodne si nestanovuj cile, ze musis mit treba 65 kg. Nemusis! Muzes mit klidne 80, fakt jde o to citit se lepe a predejit tomu, co by te treba za deset patnact let cekalo.
Tohle je treba strasne inspirativn profil maminy tri deti (take zavisla na cukru), ktera od ledna zhubla 25 kg a zcela zmenila sve stravovani a zivot. Ber to jen jako inspiraci https://www.instagram.com/…be_low_carb/?…
Ty moc dobre umis pojmenovat, kde je chyba…spatne navyky (ne nadarmo se rika, ze se nededi nadvaha, ale kucharka a navyky), pocit stesti vyvolany jidlem (znam moc dobre), zajidani stresu. Zminovala jsi zachvatovite prejidani, to je neco, s cim si jen sama silnou vuli pravdepodobne nepomuzes. Pises, ze mas hezky vztah :kytka:, to je velke plus. nepokaz si to, ty navaly zlosti jsou normalni abstak po cukru.
Kdybys chtela, kdykoliv mi muzes napsat SZ. Slibuji, ze anonymitu neporusim. Rada te denne podporim. Sama ziju zdrave a snazim se byt v pohybu, muzeme se motivovat.

HSY
Kecalka 134 příspěvků 08.08.18 20:42

Myslím, že je důležité, když ti to někdy ujede, to nevzdávat a pokračovat dál. Jak jsi psala, že toho najednou sníš hodně a pak si řekneš, že už je to stejně jedno a vykašleš se na tu racionální stravu, tak zkrátka místo toho si říct - stalo se, ujelo mi to, nic se neděje a najet zase na tu „dietu“.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:45

Taky nemám silnou vůli. Taky mám rada sladke a jim ho denně. Bohužel jsem ho jedla i večer, když všichni usnuli. To jsem se snazila trošku odbourat. Takže večer jen trošku, někdy nic. Vyzrala jsem si tím ošklivy špek místo břicha. Někdo, kdo má více kilo, ma hezčí postavu. Samozřejmě jsem přibrala a štve mě to, ale pořád ne tolik, abych s tím něco udělala. Nakoupim si radši nové oblečení. Teď jsem se dlouho nevazila, protože naposledy jsem byla dost zhnusená. Porad ale mam váhu něco malo nad 60 kg. A hezkou soumernou postavu nemám. Vždy, když mě rozhodí váha, tak si jdu dát čokoládu. Takže se snažím nestresovat, být v klidu a zaměstnat mysl. Jim ale běžná jídla. Nedovedu si představit, že bych jedla jen sladká jídla. Radu asi nemám. Každopádně určitě zkusit začít jíst normální jídla, zeleninu. Pro začátek. Možná by bylo fajn zkusit nějakého doktora nebo někoho, kdo se tomu věnuje. A to, jak dlouho jsi mimo domov kvůli práci, to není dlouho udržitelné. Stojí ti to za to?

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 5604 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 20:55

Jedine,co ti k tomu chci napsat je,ze pokud ulitnes a nacpes se sladkym,jeste neznamena,ze je vsechno v haji.Ja po detech hubla,nakonec to dalo 18kg z BMI temer v obezite az na normalni vahu,a pocit,ze ted jsem sezrala bramburky/Milku a muzu s tim seknout,me doprovazel casto :mrgreen: ale kdyz jinak jis ok,a nastartujes sie pekne metabolismus,tak obcasne uletnuti vubec nevadi ;) a jeste neco.JEZ!Jez hooodne,jez porad,ale zamer se na vlakninu,bilkoviny a tuky.Ver mi,ze kdyz se nacpes cockou, vajickem a okurkou,rozhodne nebudes mit za dve,tri hodiny tendence nacpat se polarovym dortem :palec:

murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 08.08.18 20:57

Pri závislosti na cukru musíš cukr vynechat, úplně.. někdo ho snese a někomu způsobuje tyhle problémy.. doporucuju načíst cukrfree, má web, instagram i fb..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >