Reklama

Dárek k 30. narozkám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

creaminess
Stálice 52 příspěvků 30.08.18 22:03
Dárek k 30. narozkám

Ahoj holky.
Určitě se tady toto téma probíralo, ale zatím jsem nenašla nic k mé situaci :-(.
Mám přítele, v listopadu slaví 30. Na mé narozky a vlastně i Vánoce mi vždy dal něco fakt originálního nebo originálním způsobem. Já na to nemám prostě hlavu a můžu se snažit sebevíc. Když má teď ty kulatiny, chtěla bych fakt něco echt a tak píšu tady. Věřím, že bych se mohla inspirovat :-)!

Něco o něm: turista a horolezec (podotýkám, že výbavu veškerou má), motorkář, různě programuje a vyrábí si blbinky týkající se elektroniky, bordelář (že bych mu dala ten chytrý vysavač? :-D )… uííí, předem moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 30.08.18 22:04

Nějaký zážitek.. seskok padákem například, něco adrenalinového.

NInaL.
Kecalka 103 příspěvků 30.08.18 22:07

Dobré hodinky, třeba nějaké sportovní; kurz programování; akční dovolená naplánovaná tebou do detailů tak, aby ho bavila

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 30.08.18 22:09

Věnovat mu pobyt v horách.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 22:12

@creaminess Muj manzel bude mit 40 a planuju mu (nam) koupit luxusní wellnes vikend v hotelu.
Záleží taky kolik do toho chces vrazit. Sla bych do nejakeho zazitku.

creaminess
Stálice 52 příspěvků 30.08.18 22:15

Možná spíš hledám dárek s příběhem nebo způsobem předání/rozba­lování. Příklad:
Kamarádce k 18. jsme dávali dárky od největší po nejmenší krabici a to tak, že každý dárek v jednotlivé krabici měl znázorňovat 1 rok jejího života (kamarádky od dětství) a poslední dárek měl charakterizovat dospělost (už nevím, co jsme tam dali).

příklad 2:
Přítel na Vánoce mi vyrobil malý trezor, nicméně jsem se k němu musela dostat podle přiloženého návodu - pomocí pájky a plošných spojů jsem musela zjistit heslo, které se mi zobrazilo pomocí světýlka a zvuku :-)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 30.08.18 22:19

Já manželovi ke 30. nar. nafotila kalendář v prádle, nejsem žádná modelka a docela stydlivá, naštěstí moje známá dělá profi fotky… Fotili jsme venku, třeba na balíku slámy, na strništi… A dopadlo to moc dobře, bylo to něco, co fakt nečekal. Vtipné na tom bylo, že jsme fotili na podzim, to jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná a kalendář jsem mu pak dávála na jaře už s bubnem a byl od následujícího měsíce po narozeninách (ne klasika od ledna). ;)

Švagrová mu dala poukaz na jízdu tankem.

tulipán
Závislačka 2791 příspěvků 30.08.18 22:23

@creaminess Mozna zazitek ve forme setkani. Pokud obdivuje nekoho za sportovcu, horolezcu, tak mu domluvit setkani, ze by se treba spolu potkali nekde na stene nebo na okruhu. Ja jsem manzelovi dala kurz letani (jednodenni ;) ). Nekdy je nejlepsim darkem oslava (pokud na to je a neni stydlin). Sezvat blizke lidi, kteri dopredu poskytnou spolecne fotky/ videa a udelat takove promitani. Mozna to zni, jak povidani zlate svatbe a je pravda, ze dojeti tam je, ale kdyz se to rozumne uchopi bez sentimentu, tak je to zazitek pro vsechny. S tim by pomohli jeho kamosi urcite.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 23:38

Chlap na 30 za dva roky :mrgreen: ale uz ted zacinam pomalu davat dohromady napady - chci udelat tajnou oslavu v nejakym jednotnym tematu, nejakou zabavu vymyslet, videoprojekci apod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama