Reklama

Je nezodpovědný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:11
Je nezodpovědný?

Tak jsem zjistila, ze můj přítel rok neplatí sociální a přišlo mu penále 100 000 Kč. Zaplatil to hned se sovy ze nevěděl ze to bude tak vysoký a ze je na tohle hroznej. Vydělává podle me docela dost ale určité ne tolik aby mu to bylo jedno.

Ted si pořídil auto na operak a uz několikrát odrel disky takže až ho bude vracet, bude ho to stát docela velký peníze. Prý si vzal operativní leasing protože to je pohodlný. Kdyby počítal tak to je asi jediný benefit, jinak jsou to absolutně vyhozený peníze.

Je mu 35, jsme spolu celkem krátce a rozhodne nemám chuť mu do toho kecat ale jde o to ze mi to asi vadí, přijde mi ze vůbec nepremysli dopředu. Tak je buď linej něco řešit nebo fakt nezospovedny.

Bylo by vám to fuk nebo by ste nad tím taky premysleli? Samozřejmě myslím asi úplně ujete ale říkám si, ze kdybychom měli děti tak mi bude extrémně vadit ze vyhodí 100 tisíc jen kvůli lenosti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13510 příspěvků 27.08.18 21:15

no hlavne si nepořizujte mimíska. V 35 letech nevi, ze se plati pojisteni? Má alespoň základní vzdělání, když je jinak finančně negramotný? Radím na děti tohle není vhodný exemplář, za 100 tisíc by vaše dítě mělo výbavičku jak anglické princátko.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 27.08.18 21:17

Tak zrovna vlastnit auto není jen o tom do něj lejt pohonný hmoty. Když může jen tak hned zaplatit penále socce, tak bych se o něj nebála. Teda já si vždycky radši řešila sama sebe.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 27.08.18 21:18

Vzhledem k tomu, ze socialni neni povinny, nemyslís, ze ti keca?

z92
Kecalka 140 příspěvků 27.08.18 21:18

To je typ člověka, můj ex byl něco v bledě modrém a pak abychom se nedostali začne do potíží, jsem musela všechno hlídat a mít nad vším kontrolu. Vydržela jsem to pět let :roll:

NInaL.
Kecalka 106 příspěvků 27.08.18 21:21

Je nezodpovědný. Snášela bych to špatně, 100tis. je teda pořádná suma pro mě. Omluvou by bylo, pokud by vydělával tak extrémně moc, že by 100tis. nedělalo rozdíl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:22

Má vysokou školu a dobrou praci, je inteligentní :) jen je extrémně linej, rikal ze za to nemůže. :roll:

Sociální jako živnostník platit musí. Určitě mi nekeca

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:23
@NInaL. píše:
Je nezodpovědný. Snášela bych to špatně, 100tis. je teda pořádná suma pro mě. Omluvou by bylo, pokud by vydělával tak extrémně moc, že by 100tis. nedělalo rozdíl.

Nevydělává, rikal ze to vezme z úspor a ze se na chvíli bude muset uskromnit, podle me ma tak 70 čistého

solip
Kecalka 435 příspěvků 27.08.18 21:24

Penale 100.000Kc za jeden rok???? To je bud nejaka hloupost nebo ma neuveritelne vysoke prijmy… Penale je za jeden den 0.05% z dluzne castky. A ano, je nezodpovedny. Urcite by mi to u pritele, se kterym bych planovala budoucnost, vadilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:25
@solip píše:
Penale 100.000Kc za jeden rok???? To je bud nejaka hloupost nebo ma neuveritelne vysoke prijmy… Penale je za jeden den 0.05% z dluzne castky. A ano, je nezodpovedny. Urcite by mi to u pritele, se kterym bych planovala budoucnost, vadilo.

Tak možná jsem to spletla a je v tom i to co dluží a nejen penále…uricte nevydelava přes 100 měsíčně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:29

Jako mne do toho nic není jsme spolu krátce, jenže me to děsně štve :( proste simpredstavuju situace s dětmi jak jim budu říkat ze tatínek rozhazuje na všechny strany ačkoliv tak bohati nejsme

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 27.08.18 21:32
@Paralenka červená píše:
Vzhledem k tomu, ze socialni neni povinny, nemyslís, ze ti keca?

Není povinná pouze část.

Jinak s člověkem, který nemyslí dopředu bych nebyl. A už vůbec bych si s ním nepořizoval děti.

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 27.08.18 21:32

@z92 ty mě děsíš. Muj jinak manuálně velmi zručný muž, mi před třemi lety, tedy na začátku našeho vztahu oznámil, že zodpovědnost za placení složenek nikdy neměl a mít nebude, a tak nějak automaticky se stalo, že on má na starosti práci na dome a já placení vsech účtu. A občas to vnímám jako příliš velkou zodpovědnost pro mě, zatím co on si v klidu kuti a pracuje. Říkám si, jak dlouho to ještě vydržím. Takže už jen dva roky :D… Ale protože mi už miminko máme, pořád doufám, že ho nenápadně tě zodpovědnosti naučím :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:34

Jo a není Čech takže možná ze jinde jsou podmínky jiný. Ale to je jedno, jde o princip. Celkově mi přijde šíleně linej na x věcí. Odešla mu paní na úklid a 3 měsíce si nesehnal novou i když pořad rika jak uz to musí vyřešit. Jenže lenost je větší.

Jsem vytočená tak se omlouvám :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 27.08.18 21:39
@Anonymní píše:
Jo a není Čech takže možná ze jinde jsou podmínky jiný. Ale to je jedno, jde o princip. Celkově mi přijde šíleně linej na x věcí. Odešla mu paní na úklid a 3 měsíce si nesehnal novou i když pořad rika jak uz to musí vyřešit. Jenže lenost je větší.Jsem vytočená tak se omlouvám :mrgreen:

tak to se ho musím zastat, dneska je problém sehnat kohokoliv na úklid :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >