Reklama

Umělé řasy, rychle vypadaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 10:19
Umělé řasy, rychle vypadaly

Ahoj holky,
mám takový dotaz.
Chodím už docela dlouho na umělé řasy.
Tento měsíc mi dala takové jemnější a docela to udělala i řidší, než jindy. Řasy začaly docela padat.
Dnes je to 12.den a řasy mám o dost vypadane. Takto to vypadá pár dni, než mám jít na doplnění.
Nevíte, čím to může být?

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 02.09.18 10:42

@Toma18 tak pokud chodíš k té samé a ještě se ti to nestalo,může to byt těmi jemnějšími,určitě nedává tolik lepidla. Ale já ti moc neporadím,měla jsem je jednou a na pravém oku(spím na pravé straně)mi vypadaly během týdne až do půlky. Od té doby už bych to nechtěla,zbytečně vyhozené peníze.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 02.09.18 11:31

Mohli ti začít odcházet tvoje vlastní řasy a s nimi umělé, u nekoho to trva třeba rok a někomu odejdou vlastní řasy po první aplikaci, to se stalo mojí kosmetičce..kořínek vlastní řasy se opakovanym nanášením ztenčuje, je to jak u gelovych nehtů, po letech aplikace je mam jako papír, tak je to i s řasami.

Toma18
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 12:20

@Oplatečka ale já tam své řasy vidím. Je jich dost a jsou docela jako v puvodnim stavu.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 02.09.18 14:32
@Toma18 píše:
@Oplatečka ale já tam své řasy vidím. Je jich dost a jsou docela jako v puvodnim stavu.
Tak to asi bude ,,chyba" u pani ktera řasy delala, jiny material nebo lepidlo..jiste se příště domluvíte nebo požádej o ty samé co davala předtím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama